poniedziałek, 17 grudnia 2018 r.  Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
Wiadomości z tagiem Stany  RSS
Call of Duty: Black Ops 4 – Start specjalnej operacji oraz premiera płatnej zawartości [WIDEO]

Dodano: 12.12.2018 12:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wśród nowości znajdziemy kolejną odsłonę zmagań z zombiakami.

Źródło: https:

60 zdjęć dziennie musi przynieść rezultaty - Robert Frank dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat fotografii

Dodano: 12.12.2018 9:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Album autorstwa Roberta Franka zatytułowany The Americans należy do kanonu, nie tylko fotografii ulicznej, ale również całego medium. Jest on zdumiewającym zapisem podróży artysty przez Stany Zjednoczone Ameryki, wyjątkowym wizualnym esejem. W jednym z rzadkich wywiadów udzielonym dla Museum of Modern Art fotograf podzielił się swoim przemyśleniami na temat znajdujących się w albumie zdjęć.

Tagi: Stany, Modele
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Wiceprezes Huawei aresztowana w Kanadzie za naruszenie sankcji wobec Iranu

Dodano: 06.12.2018 22:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Meng Wanzhou, wiceprezes i dyrektor finansowa koncernu Huawei została zatrzymana i aresztowana przez kanadyjskie służby. Powodem jest dochodzenie prowadzone przez Stany Zjednoczone w sprawie nieprzestrzegania przez chińską firmę sankcji wobec Iranu. Obecnie Meng Wanzhou czeka na decyzję o jej ekstradycji do USA.

Tagi: Meta, Stany, Huawei
Źródło: https:

Huawei prezentuje koncert Sound of Light współtworzony przez AI

Dodano: 05.12.2018 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zorza polarna zamieniona w symfonię i unikalne widowisko stworzone przez cenionych artystów „we współpracy” ze sztuczną inteligencją zaszytą w procesorze smartfona? Brzmi niecodziennie, ale to właśnie „Sound of Light”, czyli najnowszy projekt Huawei pokazujący, że technologia może przenikać do świata sztuki i pomagać w przekraczaniu artystycznych granic. Premierowe wykonanie symfonii z udziałem SI miało miejsce 28 listopada w słynnej wiedeńskiej sali koncertowej Musikverein – zagrała ją Synchron Stage Orchestra pod batutą Jamesa Shearmana. Nad projektem pracowały jeszcze inne znakomitości jak Kjetil Skogli czy Mark Sayfritz. PurePC miało okazję wziąć udział w tym niecodziennym widowisku.

Źródło: https:

Europa uruchamia TIPS i chce konkurować z PayPal i Google Pay

Dodano: 03.12.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Europa wydawać może się nowoczesnym miejscem. Tak naprawdę jesteśmy mocno w tyle, za takimi kontynentami jak Stany Zjednoczone czy Azja, a zwłaszcza Daleki Wschód. Nie ma na naszym kontynencie gigantycznych fabryk najnowocześniejszych procesorów czy pamięci. Nawet jeśli chodzi o cyfrowe usługi takie jak na przykład streamowanie filmów przez internet czy portale społecznościowe, nie mamy się czym chwalić. Dotyczy to także płatności przez internet. Wiele naszych pieniędzy przechodzi przecież przez PayPal, Google Pay i inne, nie europejskie rozwiązania finansowe. Sytuację postanowił zmienić Europejski Bank Centralny. Twierdzi on, że poza Europą nasze pieniądze i dane są bardziej narażone na ataki hakerów.

Źródło: https:

Start rakiety z dostawą towarową na ISS z odmiennej perspektywy - widziany z ISS

Dodano: 28.11.2018 2:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Starty rakiet zwykle kojarz#x105; si#x119; nam z niezwykle dynamicznymi uj#x119;ciami, gdy rakieta z kt#xF3;rej silnik#xF3;w wydobywaj#x105; si#x119; p#x142;omienie unosi si#x119; w przestrze#x144; kosmiczn#x105;. A czy widzieli#x15B;cie taki start z orbity? Pewnie nie, ale na szcz#x119;#x15B;cie nadarzy#x142;a si#x119; okazja.

Tagi: Stany
Źródło: www.benchmark.pl

Serwis VoD Disneya wystartuje w 2019 roku pod nazwą Disney+. W ofercie filmy ze świata Marvela i Gwiezdnych Wojen

Dodano: 13.11.2018 20:47 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Disney ujawnił, że szykowany przez niego serwis streamingu wideo będzie nosił nazwę Disney+. Start platformy jest zapowiadany na połowę 2019 roku, a w ofercie znajdą się m.in. produkcje ze świata Marvela oraz Gwiezdnych Wojen. Disney zamierza też wycofać wszystkie swoje treści dostępne obecnie u potencjalnych konkurentów, m.in. w serwisie Netflix.

Źródło: https:

Nie żyje Stan Lee - współtwórca Spider-Mana i prezes Marvel Comics

Dodano: 12.11.2018 21:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Jak czytamy w serwisie TMZ.com, córka Stana Lee (człowieka odpowiedzialnego m.in. za wydawnictwo komiksowe Marvel Comics) poinformowała dziennikarzy wspomnianego serwisu o śmierci swego ojca. Śmierć nastąpiła w Cedars-Sinai Medical Center w wyniku wycieńczenia organizmu. Mężczyzna miał przechodzić w ostatnich miesiącach przez szereg wyniszczających chorób, które ostatecznie sprawiły, że Lee odszedł w wieku 95 lat. Prócz uporczywego zapalenia płuc mężczyzna zmagał się również z dolegliwościami ze strony układu wzrokowego. Póki co nie padła jeszcze oficjalna informacja na temat przyczyny śmierci, jednak setki portali internetowych donoszą już o tej smutnej chwili, w której odszedł człowiek odpowiedzialny za Iron Mana czy Hulka. Nie mogliśmy więc postąpić inaczej.

Źródło: https:

USA vs Chiny - trwa walka na rynku najwydajniejszych superkomputerów

Dodano: 12.11.2018 20:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsze zestawienie najwydajniejszych superkomputer#xF3;w na #x15B;wiecie (TOP500) pokazuje, #x17C;e Stany Zjednoczone oferuj#x105; coraz wydajniejsze systemy, ale wi#x119;cej maszyn oferuj#x105; jednak Chiny.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone