środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Star  RSS
Wygląda na to, że nowy Star Wars ma datę premiery

Dodano: 06.12.2022 23:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Star Wars Jedi: Ocala#x142;y p#xF3;ki co pozostaje nieco w cieniu, ale EA ju#x17C; szykuje si#x119; do startu kampanii promuj#x105;cej now#x105; produkcj#x119; osadzon#x105; w lubianym przez wielu uniwersum.

Źródło: https:

Play poprawia zasięg. Anteny stanęły w zaskakujących miejscach

Dodano: 06.12.2022 16:47 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Play poprawia zasięg. Anteny stanęły w zaskakujących miejscach

Play stale raportuje, ile postawił nowych stacji bazowych i gdzie zwiększył zasięg LTE. Tym razem fioletowy operator również pochwalił się takimi dokonaniami, ale w nieco innych lokacjach niż zazwyczaj – w górach, na stokach narciarskich i szlakach turystycznych.

Play szykuje już się do sezonu zimowych sportów, podczas którego Polacy chętnie wyjeżdżają do popularnych miejscowości górskich. Nagły najazd turystów na takie miejsca wiąże się też z ogromnym obciążeniem sieci, więc operatorzy starają się zwiększać w nich zasięg. To przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa, gdy można z każdego miejsca w razie potrzeby wezwać pomoc. 

Play pochwalił się na swoim blogu, że od zakończenia poprzedniego sezonu (marzec 2022 r.) uruchomił na obszarach górskich 36 nowych obiektów. Operator podkreśla, że w przeważającej większości są to miejsca z bardzo trudnym ukształtowaniem terenu. W takich lokacjach instalacja stacji bazowych czy anten wiąże się z dodatkowymi trudnościami, technicznymi i formalnymi.

Jak przekonuje Play, lepszy zasięg odczują odwiedzający stoki narciarskie m.in. w Tatrach, Beskidzie Sądeckim, Bieszczadach, Beskidzie Żywieckim czy Karkonoszach. Co więcej, dostępność sieci Play w tych rejonach zwiększyła się także na szlakach turystycznych, a więc miejscach o wyjątkowej specyfice, w trudnym terenie.

Przekaźniki sieci zamontowane zostały także w schroniskach górskich – w tym w tatrzańskiej Dolinie Roztoki. To schronisko widoczne jest na zdjęciu otwierającym.

Poza Doliną Roztoki Play usprawnił działanie sieci w innych, popularnych lokalizacjach górskich. Są to między innymi:

  • Stok narciarski Powroźnik (Beskid Sądecki),
  • Schronisko na Polanie Chochołowskiej (Tatry),
  • Sopotnia Wielka (Beskid Żywiecki, szlak na Palenicę),
  • Terka, Bukowiec (Bieszczady, jezioro Solińskie),
  • Schronisko „Szrenica” (Karkonosze),
  • Karpacz SKI Arena – stacja dolna (Karkonosze),
  • Schronisko PTTK na Szczelińcu (Góry Stołowe).

Play zapewnił także zasięg w otwartym niedawno tunelu na Zakopiance na trasie S7.

 
 

Źródło: https:

Stal pod choinkę? Czemu nie. Sprawdź te propozycje od SteelSeries

Dodano: 06.12.2022 14:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wybieraj#x105;c prezent pod choink#x119; dobrze jest mie#x107; wyb#xF3;r. SteelSeries doskonale zdaje sobie z tego spraw#x119; i dla wszystkich niezdecydowanych na najbli#x17C;sze tygodnie ma szereg ciekawych propozycji. Zobacz, co kupi#x107; graczowi na #x15B;wi#x119;ta.

Źródło: https:

Star Wars Jedi: Survivor - poznaliśmy konkretną datę premiery gry oraz wymagania sprzętowe wersji PC

Dodano: 06.12.2022 13:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Electronic Arts ponad pół roku temu zapowiedział grę Star Wars Jedi: Survivor (Ocalały w polskiej wersji językowej), przy czym od czasu zapowiedzi nie otrzymaliśmy nawet sekundy materiału z właściwej rozgrywki. Dopiero teraz wydawca potwierdził pokaz podczas zbliżającej się gali The Game Awards. W trakcie nocnego wydarzenia otrzymamy pełnoprawny gameplay, który ukaże to, jak obecnie prezentuje się gra obecnej generacji. Star Wars Jedi: Survivor zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series.

Źródło: https:

The Mandalorian. Trzeci sezon hitowego serialu z datą premiery

Dodano: 02.12.2022 9:34 | 38 odsłon | 0 komentarzy


The Mandalorian. Trzeci sezon hitowego serialu z datą premiery

Uwielbiany przez fanów serial The Mandalorian wraca z 3. sezonem. Właśnie poznaliśmy dokładną datę premiery.

The Mandalorian to serial uwielbiany przez fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wiele osób jest wręcz zdania, że uratował on świat Star Wars, który był w złym stanie po nieudanej trylogii. Jeśli znajdujesz się wśród tych osób, to mamy dobre informacje. Disney ujawnił dokładną datę premiery 3. sezonu The Mandalorian.

The Mandalorian — kiedy 3. sezon?

Na oficjalnym profilu The Mandalorian na Twitterze pojawiła się oficjalna zapowiedź 3. sezonu. Przygody małego Grogu oraz Din Djarina, czyli tytułowego Mandaloriana ponownie obejrzymy już 1 marca 2023 roku. To długie 3 miesiące oczekiwania na tych bohaterów, ale jestem przekonany, że będzie warto.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście drugiego sezonu, to ostrzegam przez spojlerami, które za chwilę się tutaj pojawią. Serial zakończył się ponownym spotkaniem Grogu i Din Djarina. Baby Yoda porzucił trening jedi, który zaserwował mu Luke Skywalker. Wiemy też, że Mando będzie musiał się zmierzyć z konsekwencjami ujawnienia swojej twarzy, co jest niewybaczalne w jego religii.

Początkowo Disney celował z premierą na luty, ale terminu najwyraźniej nie udało się dotrzymać. 

 
 

Źródło: https:

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga już za kilka dni zadebiutuje w usługach Xbox Game Pass oraz PC Game Pass

Dodano: 01.12.2022 17:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kilka miesięcy temu na rynku zadebiutowała gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, która w skrócony sposób prezentuje najważniejsze wydarzenia ze wszystkich dziewięciu, filmowych epizodów Sagi Skywalkerów. Gra okazała się być bardzo udanym tytułem skierowanym zarówno do młodszego i jak i nieco starszego odbiorcy. Jeśli są tutaj osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup, a posiadają subskrypcję Xbox Game Pass lub PC Game Pass, to nowe ogłoszenie Microsoftu będzie idealną okazją do nadrobienia produkcji.

Źródło: https:

Klocki LEGO idealnym prezentem na Mikołajki

Dodano: 01.12.2022 6:48 | 157 odsłon | 0 komentarzy


Klocki LEGO są świetnym prezentem dla małych jak i dużych dzieci - nawet tych po czterdziestce. Spraw swoim pociechom radość i wybierz serię klocków LEGO dopasowaną pod ich zamiłowania - Star Wars, Marvel, Avatar, Super Mario i wiele innych. Bezpieczeństwo przede wszystkim - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa, ale jak nadepniesz na klocka to mimo wszystko będzie boleć ;-)

Źródło: https:

Facebook nie szanuje prywatności. Kara wynosi 265 mln euro

Dodano: 29.11.2022 17:03 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Facebook nie szanuje prywatności. Kara wynosi 265 mln euro

Mark Zuckerberg nie ma powodów do zadowolenia. Jego firma Meta znowu została ukarana za naruszanie unijnych przepisów dotyczących prywatności. Grzywna nałożona na społecznościowego giganta w Irlandii wyniosła 265 mln euro.

W miniony poniedziałek, 28 listopada 2022 roku, irlandzki organ nadzoru prywatności nałożył karę grzywny w wysokości 265 mln euro (1,24 mld zł) na właściciela Facebooka, czyli firmę Meta. Kara jest efektem prowadzonego od ubiegłego roku dochodzenia w sprawie udostępnienia przez giganta danych ponad pół miliarda użytkowników. Miało to mieć miejsce między majem 2018 roku i wrześniem 2019 roku. Meta ma też podjąć szereg działań naprawczych w zakresie ochrony prywatności.

 
 

Firma Meta poinformowała, że w pełni współpracowała podczas dochodzenia z irlandzkim komisarzem ds. prywatności danych i wprowadziła już odpowiednie zmiany mające przeciwdziałać podobnym incydentom. 

Opisana powyżej grzywna jest czwartą karą finansową nałożoną w Irlandii na właściciela Facebooka. Na przykład we wrześniu tego roku dostało się należącemu do firmy Meta Instagramowi, na który nałożono rekordową karę w wysokości 405 mln euro (1,90 mld zł). Firma Marka Zuckerberga chce się od niej odwołać. Decyzja w sprawie ostatniej grzywny nie została jeszcze podjęta.

Zgodnie z unijnym systemem "One Stop Shop", wynikającym z wprowadzonego w 2018 roku ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), irlandzki regulator miał prawo nałożyć na firmę Meta karę grzywny w wysokości do 4% globalnych przychodów firmy. Przy ustalaniu wysokości poniedziałkowej kary brane były pod uwagę okoliczności łagodzące, takie jak wspomniana wcześniej współpraca ze strony firmy Zuckerberga.

 
 

Źródło: https:

Święta będą wcześniej! Epic Games Store rozda mnóstwo gier

Dodano: 26.11.2022 9:27 | 58 odsłon | 0 komentarzy


Święta będą wcześniej! Epic Games Store rozda mnóstwo gier

W tym roku Święta mogą być wcześniej i to za sprawą Epic Games Store. Platforma, podobnie jak w poprzednich latach, rozda nam mnóstwo gier za darmo.

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie okres, w którym wydajemy najwięcej czy to na przygotowanie samych świąt, czy też na prezenty dla najbliższych. To też czas, w którym bombardowani jesteśmy promocjami i wyprzedażami. Szczególnie dużo powodów do zadowolenia mają gracze, bo możemy liczyć na wiele darmowych produkcji. W tym roku również się nie rozczarujemy.

Epic Games Store rozdaje gry za darmo

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, Epic Games Store planuje rozdać mnóstwo darmowych gier. Te będą udostępniane graczom prawdopodobnie w okresie od 15 grudnia aż do 10 stycznia 2023 roku, a tak przynajmniej wynika z nieoficjalnych plotek. Jedyne, co trzeba będzie zrobić, to je odebrać i dodać do własnego konta.

Warto przypomnieć, że w 2019 roku Epic Games Store rozdało graczom 12 darmowych gier z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W 2020 i 2021 roku liczba ta jeszcze się poprawiła, ponieważ dostaliśmy aż po 15 gier. W tym roku zapewne możemy liczyć na podobną hojność. Na razie nie znamy żadnych tytułów, ale na pewno Epic Games szykuje jakiś hit. W poprzednim roku była to między innymi świetna trylogia Tomb Raider.

Aktualnie możecie odebrać z Epic Games Store grę Star Wars: Squadrons. Poza tym posiadacze Amazon Prime otrzymali: Fallout New Vegas: Ultimate Edition, WRC 9: FIA World Rally Championship, Indiana Jones and the Last Crusade, Last Day of June, Etherborn, Whispering Willows oraz Facility 47.

 
 

Źródło: https:

Hit ze świata Star Wars za darmo na Epic Games Store

Dodano: 24.11.2022 23:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Star Wars Squadrons to kolejna gra za darmo od Epic Games Store. Je#x15B;li podoba#x142;y Wam si#x119; filmowe walki my#x15B;liwc#xF3;w, to powinni#x15B;cie bawi#x107; si#x119; tu wy#x15B;mienicie.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone