poniedziałek, 25 marca 2019 r.  Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Wiadomości z tagiem Steam  RSS
Epic Games chwali się świetną sprzedażą gry Metro Exodus

Dodano: 22.03.2019 9:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zawsze w przypadku tytułów, które na PC nie ukazują się na Steam istnieje obawa o ich sprzedaż. A tym bardziej gdy jeszcze tytuł dostępny na platformie Valve w ostatniej chwili stamtąd znika i ląduje w zupełnie innym sklepie. I to na dodatek z dość długim, bo rocznym okresem wyłączności. Na nic też zdało się bombardowanie negatywami na Steam i Metacritic. Filozofia „no Steam no buy” chyba jednak nie zaszkodziła grze Metro Exodus, która według informacji podanych przez Epic Games w trakcie Game Developers Conference sprzedała się bardzo dobrze, a jej debiut w znacznym stopniu przewyższył wyniki osiągnięte przez część poprzednią Metro: Last Light, gdy ta ukazała się na Steam.

Źródło: https:

Epic Games Store zyskuje wiele gier AAA na wyłączność

Dodano: 21.03.2019 8:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Epic nie ma zamiaru zatrzymywać swojej ekspansji względem rynku PC-towego. Tim Sweeney chce zarówno przekonać do siebie deweloperów korzystniejszym podziałem wpływów, jak i przy okazji zaoferować czasową wyłączność nowych gier na swoim Epic Games Store. Praktyki wykupowania ekskluzywności były krytykowane od lat, ale głównie jeśli chodzi o odrębne platformy. Na płaszczyźnie PC sprawa tyczy się wyłącznie osobnych platform dystrybucji cyfrowej. Tak czy inaczej – przy monopolu Steam jest to chyba jedyna możliwość na osiągnięcie wzrostu. Przy okazji Game Developers Conference 2019, Epic zapowiedział całkiem sporo nadchodzących tytułów, które ukażą się czasowo wyłącznie w ich sklepie – w tym produkcje Quantic Dream, jak Detroit: Become Human a także nowe gry Obsidian Studios i Remedy.

Źródło: https:

Steam chce walczyć z zalewem negatywnych ocen gier

Dodano: 17.03.2019 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zachowania Internautów w sieci bywają coraz bardziej wyrafinowane, choć niekonieczne w pozytywny sposób. Niedawno mieliśmy do czynienia z próbami bombardowania negatywnymi ocenami filmu Kapitan Marvel, z czym Rotten Tomatoes poradziło sobie całkiem efektywnie. Na Steam cyklicznie pojawiały się sytuacje, w których to gracze chcieli się zemścić na ich grach. Czasami sprawa może dotyczyć sytuacji niezwiązanej z grą samą w sobie, lecz z decyzjami biznesowymi. Na przykład przeniesieniem Metro: Exodus na wyłączność na rok na Epic Game Store. Firma Valve właśnie ogłosiła, ze będzie aktywnie walczyć ze zjawiskiem zalewania gier falami negatywnych opinii.

Źródło: https:

Valve chce walczyć z zalewem negatywnych recenzji na Steamie

Dodano: 17.03.2019 5:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gracze mówią o cenzurze. Właściciel platformy Steam poinformował dzisiaj o zmianach dotyczących recenzji użytkowników dla dostępnych w sklepie gier. Firma postanowiła położyć kres bardzo popularnemu bombardowaniu tytułów negatywnymi opiniami, które ma być swego rodzaju „karą” dla dewelopera i wydawcy za działania niepodobające się społeczności.

Źródło: https:

Steam zmienia swój system recenzji

Dodano: 16.03.2019 12:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Problem bombardowania negatywnymi recenzjami stał się na tyle poważny, że gigant postanowił mu jakoś zaradzić.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Valve chce walczyďż˝ z zalewem negatywnych recenzji na Steamie

Dodano: 15.03.2019 22:46 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Gracze mďż˝wiďż˝ o cenzurze. Wďż˝aďż˝ciciel platformy Steam poinformowaďż˝ dzisiaj o zmianach dotyczďż˝cych recenzji uďż˝ytkownikďż˝w dla dostďż˝pnych w sklepie gier. Firma postanowiďż˝a poďż˝oďż˝yďż˝ kres bardzo popularnemu bombardowaniu tytu��w negatywnymi opiniami, ktďż˝re ma byďż˝ swego rodzaju „karďż˝” dla dewelopera i wydawcy za dziaďż˝ania niepodobajďż˝ce siďż˝ spoďż˝ecznoďż˝ci.

Źródło: https:

Poczuj się jak Kubica. "Grid 2" za darmo w Humble Bundle

Dodano: 15.03.2019 9:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Robert Kubica wrócił na tor F1, więc w niektórych może odżyć chęć samochodowej rywalizacji. Jest okazja - "Grid 2" na Steam od Humble Bundle...

Tagi: Steam, Grid, Humble
Źródło: https:

Phoenix Point: Epic Games Store dostał czasową wyłączność na turówkę twórcy serii X-COM [WIDEO]

Dodano: 14.03.2019 1:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Steam otrzymuje kolejny cios.

Tagi: Store, Steam, Games
Źródło: https:

Phoenix Point: Epic Games Store dostał czasową wyłączność na turówkę twórcy serii X-COM [WIDEO]

Dodano: 14.03.2019 1:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Steam otrzymuje kolejny cios.

Tagi: Store, Steam, Games
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone