piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Steam  RSS
ASRock B450(M) Steel Legend - nowa linia płyt głównych

Dodano: 17.01.2019 12:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Producent pocz#x105;tkowo przygotowa#x142; dwa nowe modele pod procesory AMD. Wkr#xF3;tce linia zostanie poszerzona o kolejne konstrukcje.

Źródło: www.benchmark.pl

Steam 2019 - nowa biblioteka, nowe wydarzenia, Chiny i Steam.tv

Dodano: 16.01.2019 16:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Steam podsumował 2018 rok i podał swoje plany na najbliższe 12 miesięcy. W 2018 roku firma chwali się głównie zwiększeniem przydatność listy najlepszych nadchodzących gier, usprawnieniem narzędzia filtrowania materiałów, tak by obsługiwały treści przeznaczone tylko dla dorosłych, wprowadzeniem ograniczeń, które lepiej radzą sobie z tzw. fake games oraz cytujemy: "usunęliśmy (i nie ustajemy w naszych wysiłkach w tym zakresie) producentów, którzy szkodzili innym". Dodano nowe funkcje do list życzeń, zmieniając ponadto ich format. Wzbogacono również strony gier, umożliwiając dodawanie transmisji Steam i animowanych GIFów (to już oficjalna wiadomość!). Do największych zmian w 2018 roku dotyczących Społeczności Steam doszło w obrębie czatu Steam.

Tagi: China, Steam
Źródło: https:

Qualcomm: Apple żądało 1 mld dolarów zachęty finansowej za umowę na dostawy modemów do iPhone’ów

Dodano: 14.01.2019 23:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kolejny ciekawy wątek. Steve Mollenkopf, CEO Qualcomma, złożył przed Federalną Komisją Handlu zeznania w sprawie ograniczania konkurencji na rynku modemów przez jego firmę. Szef amerykańskiego przedsiębiorstwa ujawnił interesujący wątek, który może nieco zmienić odbiór całej afery, a przynajmniej udziału w niej firmy Apple.

Źródło: https:

The Division 2 - Ubisoft rezygnuje ze Steam na rzecz sklepu Epic

Dodano: 10.01.2019 10:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Steam, póki co, cieszy się pozycją niemal monopolisty na rynku PC. Mimo wszystko różni wydawcy próbują odmienić status quo. Tym razem pora na Epic Games Store, który już niezwykle przychylnymi tantiemami dla wydawców, zdołał wywołać pozytywny szum w branży. Ubisoft podpisał z Epic Games umowę w ramach, której The Division 2, poza Uplay, pojawi się na PC wyłącznie w cyfrowym sklepie Epic. Ma być to początek współpracy między tymi dwiema firmami i być może początek precedensu u dużych wydawców w całej branży. Trudno na razie przewidzieć czy inni pójdą w ślady firmy Ubisoft, ale jest to bardzo interesujący przypadek. Czy Steam straci w niedługim czasie pozycję lidera, a nasza biblioteka gier cyfrowych będzie udostępniana u kolejnego, ważnego gracza na rynku.

Źródło: https:

The Division 2 bez wersji na Steama. Znamy wymagania sprzętowe gry

Dodano: 09.01.2019 22:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Gra zrobi użytek z nawet najmocniejszych pecetów. Ubisoft ogłosił dzisiaj współpracę z firmą Epic, na mocy której gra The Division 2 ominie platformę Steam i trafi do Epic Games Store. Wydawca ujawnił ponadto szczegółowe wymagania sprzętowe swojej nowej produkcji oraz niektóre funkcje, z których będą mogli skorzystać posiadacze komputerów osobistych.

Źródło: https:

The Division 2 nie trafi na Steam - znamy wymagania sprzętowe

Dodano: 09.01.2019 21:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ubisoft nie szcz#x119;dzi#x142; detali, poniewa#x17C; przedstawi#x142; a#x17C; 4 konfiguracje. The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Sprawd#x17A;cie, czy obejdzie si#x119; bez modyfikacji PC.

Źródło: www.benchmark.pl

Samsung podpisuje umowę z Apple - iTunes w Samsung Smart TV

Dodano: 07.01.2019 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Widzieliśmy już wiele rożnych pomysłów na jednostki, które miałyby być centrami domowej rozrywki. Od telewizora, wieży i kina domowego do... samego telewizora. Tą drogą wydaje się iść Samsung, który to właśnie telewizor widzi w samym centrum zarządzania cyfrowymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Najpierw pojawiła się współpraca ze Steam, dzięki czemu funkcja Steam Link jest wbudowana w najnowsze telewizory, a gracze mogą streamować grę z komputera na ekran TV. Teraz koreański gigant z branży elektronicznej podpisał umowę z Apple, które poprzez urządzenia Samsunga będzie oferować między innymi serwis wideo. Tym samym widać też wyraźnie, że Apple poważnie traktuje swoje usługi streamingowe i rywalizację z Netflixem.

Źródło: https:

Ankieta Steam - jakich podzespołów używali gracze w grudniu 2018

Dodano: 03.01.2019 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Platforma Steam prowadzi miesięczne zestawienia na temat tego, na czym grają jej użytkownicy, toteż postanowiliśmy co miesiąc przedstawić takie właśnie podsumowanie, z racji tego, że wydaje się nam to całkiem interesujące. Jest to też fajne miejsce, by w komentarzach pochwalić się (bądź pożalić) własnym zestawem, albo - jak już miało to niejednokrotnie miejsce - zastanowić się jak bardzo nieadekwatne do rzeczywistości mogą być prezentowane dane. Na ich podstawie można bowiem zauważyć, że z miesiąca na miesiąc póki co dość trudno zaobserwować pewną konkretną tendencję, pewien konkretny wzrost czy spadek. Być może jednak należy zrzucić to na karb tego, że porównywanie zmian byłoby bardziej miarodajne, jeśli rzucilibyśmy na nie okiem na początku, a później na końcu roku. Póki jednak co sprawdźmy, na czym grali użytkownicy Steama w grudniu.

Tagi: Steam
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone