piątek, 20 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Wiadomości z tagiem Steam  RSS
On istnieje! PowerColor pokazuje prototyp Radeon RX Vega Nano

Dodano: 19.04.2018 21:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


On istnieje! PowerColor pokazuje prototyp Radeon RX Vega NanoOd premiery konsumenckiej wersji układów AMD Radeon Vega minęło już osiem miesięcy. Stety czy też nie, przyjęte one zostały ciepło tylko przez górników kryptowalut za sprawą wydajności w kopaniu, a cała reszta graczy (o ile tylko nie miała czerwonych klapek na oczach) wybrała konkurencję. Sprawa była o tyle żałośniejsza, że nawet partnerzy tacy jak ASUS, Gigabyte czy Sapphire nie śpieszyli się ze swoimi modelami niereferencyjnymi często mając problemy z poskromieniem GPU. A mimo przebąkiwań o mniejszym modelu z dopiskiem Nano, ten nie ujrzał oficjalnie światła dziennego. Temat jednak wraca teraz jak bumerang, a wszystko to za sprawą prototypu od tajwańskiej marki PowerColor.

Źródło: https:

Farm Manager 2018: Steam zawiesza sprzedaż polskiego bestsellera [AKTUALIZACJA]

Dodano: 19.04.2018 14:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Valve uznaje niemieckie roszczenia. Druga (po CD Projekcie) największa polska spółka z branży traci na giełdzie.

Źródło: https:

Steam przecenił ponad 600 gier!

Dodano: 19.04.2018 4:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Trine 2: Complete Story (-85%), Darkest Dungeon (-66%), Dying Light: Enhanced Edtion (-60%), Sniper Ghost Warrior 3 (-60%), The Surge (-60%), TES V: Skyrim Special Ediition (-50%)... Komu, komu, bo idę do domu?

Źródło: https:

CEO Reddita: rasistowskie obelgi nie godzą w zasady Reddita

Dodano: 13.04.2018 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


CEO Reddita: rasistowskie obelgi nie godzą w zasady RedditaSteve Huffman - CEO Reddita, napisał we wtorek w poście na swoim forum, że przejawianie rasizmu nie uderza w reguły Reddita. Tą oburzającą większą część świata odpowiedź, zdołaliśmy uzyskać w momencie, gdy jeden z użytkowników spytał wprost CEO, czy otwarty rasizm i wyzwiska są sprzeczne z zasadami Reddita czy jednak nie (oryg. Is obvious open racism, including slurs, against reddits rules or not?). Steve Huffman, skrywający się za nickiem spez, odpowiedział w kilku zdaniach, zaczynając od prostego 'Nie są'. Komentarz był ogromnym szokiem dla użytkowników, mimo że Reddit już od dawna znany jest z pewnej wolności słowa, której nie uświadczymy na innych, podobnych portalach. Swojego czasu, forum zostało nawet okrzyknięte bastionem wolności słowa Internetu. Reddit jest platformą społecznościową, która wyjątkowo nie zabrania, a jedynie ogranicza szerzenie nienawiści.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Chris Hook opuszcza AMD w poszukiwaniu nowych możliwości

Dodano: 12.04.2018 14:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Chris Hook opuszcza AMD w poszukiwaniu nowych możliwościChociaż nie każdy z nas ma tyle szczęścia, to praca z założenia powinna sprawiać przyjemność, a nie być męczarnią w celu zapewnienia środków na "dotrwanie do pierwszego". Nawet jeśli jednak przez wiele lat robimy to co kochamy, to z czasem może pojawić się monotonia, brak wyzwań, wypalenie zawodowe czy po prostu trafiamy na zdecydowanie lepszą ofertę pod względem finansowym. Stety czy też nie jeden z tych powodów jest sporym problemem AMD. Z firmy odchodzi kolejny długoletni, znany i ceniony pracownik - Chris Hook. Mowa o dotychczasowym starszym dyrektorze ds. globalnego marketingu produktów, który zaczynał jeszcze w czasach ATI, i to na długo przed przejęciem przez AMD.

Tagi: Mode, Steam, Nawet
Źródło: https:

To koniec dla SteamSpy. Steam zmienia politykę prywatności

Dodano: 12.04.2018 10:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


To koniec dla SteamSpy. Steam zmienia politykę prywatnościIle osób kupiło GTA V? W jaki dzień Battlefield pobił rekord ilości graczy? Takie oraz podobne informacje, były zwykle dostępne na stronie SteamSpy. Do teraz. Steam zmienił ustawienia prywatności, sprawiając, że portal SteamSpy jest bezużyteczny. Valve przeprojektował ustawienia prywatności dla użytkowników swojej platformy gier. Od 10 kwietnia domyślnie tylko znajomi użytkownika widzą, jakie gry on posiada, jak długo grał oraz jakie gry dodał do listy życzeń. Kto chce zmienić ustawienia na ogólnodostępne (tak, jak miało to miejsce dotychczas), będzie musiał trochę się pobawić i ręcznie dostosować menu prywatności. Okazuje się jednak, że do tej pory dane wielu użytkowników Steam były raczej dostępne publicznie, a tylko kilku członków platformy dbało o prywatność profilu. Widać afera z Facebookiem odbija się echem także po Steamie, gdyż zaczyna mocno przejmować się prywatnością użytkowników.

Źródło: https:

Steam ukrócił dostęp do danych na temat sprzedaży, SteamSpy (chyba) kona

Dodano: 11.04.2018 13:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Zmianę odczujecie i wy, i my.

Tagi: Steam
Źródło: https:

Steam ukrócił dostęp do danych na temat sprzedaży, SteamSpy (chyba) kona

Dodano: 11.04.2018 13:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zmianę odczujecie i wy, i my.

Tagi: Steam
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone