wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Store  RSS
Test dysku ADATA XPG SX8200 i chłodzenia XPG Storm - wydajne, chłodne i efektowne połączenie?

Dodano: 16.07.2018 10:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Testujemy no#x15B;nik XPG SX8200 960 GB, a wi#x119;c jedn#x105; z topowych propozycji firmy ADATA. Przy okazji sprawdzili#x15B;my te#x17C; specjalne ch#x142;odzenie dla dysk#xF3;w SSD - ADATA XPG Storm.

Źródło: www.benchmark.pl

Apple App Store świętuje swoje dziesięciolecie

Dodano: 10.07.2018 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Apple App Store świętuje swoje dziesięciolecieDziś może się to wydawać niewiarygodne, ale kiedy na rynku pojawił się pierwszy iPhone wbrew pozorom wcale nie oferował on szerzej funkcjonalności od przeciętnej komórki z tamtego okresu. Wręcz przeciwnie - pod niektórymi względami był on znacznie bardziej ograniczony. Dopiero po czasie użytkownicy urządzenia otrzymali możliwość pobierania dodatkowych aplikacji, dzięki którym smartfon wreszcie mógł w pełni rozwinąć swój potencjał. Dziś mija dokładnie dziesięć lat, od kiedy taka możliwość pojawiła się po raz pierwszy wraz z uruchomieniem 10 lipca 2008 roku rewolucyjnego na wielu płaszczyznach App Store. Od tamtej pory zdążył się on rozwinąć w jedno z najbardziej cenionych repozytoriów aplikacji świata.

Źródło: https:

Nowy Microsoft Store na Tajwanie

Dodano: 09.07.2018 17:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft, mimo że nie ma bardzo dużej oferty sprzętowej, to podobnie jak Apple, posiada sklepy stacjonarne, w których można kupić między innymi jego flagowe produkty z linii Surface.

Źródło: www.centrumxp.pl

Apple udostępnia retrospekcję App Store w związku z jego 10 rocznicą powstania

Dodano: 05.07.2018 22:39 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W związku z nadchodzącą dziesiątą rocznicą istnienia App Store, która wypada we wtorek, 10 lipca, firma Apple udostępniła dziś trochę historii App Store. Wspomina w niej ważne wydarzenia z historii App Store oraz dzieli się opiniami od kierownictwa Apple i twórców aplikacji. W podsumowaniach znajdziemy również inne informacje na temat tego, w jaki sposób App

Źródło: https:

AutoMapa w nowej wersji na iPhone’y i iPady

Dodano: 03.07.2018 20:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W Apple App Store opublikowana została najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla iPhone'a i iPada. Zmiany obejmują m.in. nowy, dedykowany przycisk do zgłaszania zdarzeń drogowych, nową wizualizację natężenia ruchu w widoku mapy, rozbudowaną synchronizację danych z iCloud oraz dostosowanie do iPhone'a X.

Źródło: https:

Nowa AutoMapa już dostępna dla użytkowników iOS. Jakie nowości?

Dodano: 02.07.2018 16:37 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W AppStore opublikowana została najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla iPhone i iPada. Zawiera ona wiele nowości i rozwiązań oczekiwanych przez użytkowników.

Tagi: Store, Photo, Mana
Źródło: feedproxy.google.com

Szybszy czas publikowania zmian w Microsoft Store

Dodano: 30.06.2018 0:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Aktualizowanie wykazów w Microsoft Store jest najlepszym sposobem na poinformowanie klientów o aplikacji lub grze.

Źródło: www.centrumxp.pl

TP-Link TL-SG2216 JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots.

Dodano: 28.06.2018 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zaawansowane funkcje QoS Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP. Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2216 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników. Zastosowanie produktu Gigabitowy przełącznik Smart TL-SG2216 firmy TP-LINK wyposażony jest w 16 gigabitowych portów RJ45 oraz 2 sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik TL-SG2216 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik TL-SG2216 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych. Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem Przełącznik TL-SG2216 jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia..., Cena: 465,- zł

Źródło: https:

Lista życzeń w Microsoft Store już dostępna

Dodano: 25.06.2018 14:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Gigant z Redmont rozwija stale swój sklep, dodając do niego kolejne przydatne funkcje.

Źródło: www.centrumxp.pl

Google dodaje kod à la DRM do wszystkich apek w Play Store

Dodano: 25.06.2018 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Google dodaje kod à la DRM do wszystkich apek w Play StoreCieszyliście się, że nabyliście nowy telefon, któremu żadna aplikacja nie straszna, bo całkiem przyzwoity z niego demon prędkości? Nie może być za kolorowo. Okazuje się bowiem, że Google postanowiło wdrożyć do każdej aplikacji w Google Store pewien ciąg metadanych, który działa na zasadzie znanych z gier zabezpieczeń DRM. Może to więc sprawić, że aplikacje podobnie jak gry cechować się będą większymi wymaganiami dotyczącymi sprzętu, z którego będziemy je odpalać. Nadzieja każe jednak sądzić, że aplikacje, będąc o wiele mniejszymi tworami niż gry, nie ucierpią pod kątem wydajności na tej samem zasadzie co gry wideo. Jakby nie było, wprowadzenie DRM dla wszystkich aplikacji w sklepie Google Play budzi niesmak.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone