wtorek, 20 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Store  RSS
Epic Games Store - Mutant Year Zero, Hyper Light Drifter za darmo

Dodano: 17.08.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Epic Games Store po raz kolejny funduje swoim użytkownikom dwie darmowe gry. W zeszłym tygodniu dostępny był tylko jeden tytuł, niezależny GNOG, ale teraz z powrotem Epic oferuje dwie produkcje. Są to cenione tytuły Mutant Year Zero: Road To Eden, taktyczna strategia a'la X-COM, oraz dwuwymiarowe action RPG, Hyper Light Drifter. Czas na ich pobranie mamy do 22 sierpnia. Wtedy to zastąpi je kolejny niezależny hit, platformówka Fez. Zarówno Mutant Year Zero, jak i Hyper Light Drifter obsługują zapisy stanu gry w chmurze. Jednakże w przypadku tego drugiego tytułu Epic Games zdezaktywowało tymczasowo tę funkcję, gdyż była przyczyną kilku problemów technicznych.

Źródło: https:

Borderlands 3 bez opcji pobierania wstępnego na Epic Games Store

Dodano: 17.08.2019 2:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przejęcie na czasową wyłączność gry Borderlands 3 przez Epic Games Store było dużym wydarzeniem, które wywołało masę kontrowersji w środowisku graczy. Twórcy tytułu przekonywali, że platforma Tima Sweeneya może w przyszłości wygryźć Steama, ale patrząc na jej obecny stan, na razie się na to nie zapowiada.

Źródło: https:

Epic Games Store - więcej gier z sejwami w chmurze i inne zmiany

Dodano: 16.08.2019 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Epic Games Store ma jeszcze sporo do nadrobienia jeśli chodzi o funkcjonalność. Niedawno na platformie cyfrowej dystrybucji Epic weszła obsługa zapisów stanu gry w chmurze, chociaż zaledwie dla dwóch tytułów, Moonlightera oraz This War of Mine. Firma współpracuje nad implementacją tego rozwiązania z deweloperami, a lista obsługiwanych pozycji będzie systematycznie rosnąć. Właśnie teraz pojawiły się nowe gry, które również pozwolą na przechowywanie sejwów w chmurze. Ponadto EGS otrzymało także szereg innych usprawnień, w tym integrację z Humble Bundle, odświeżone strony produktu, a firma zapowiada dalsze ulepszenia swojego sklepu w najbliższym czasie.

Źródło: https:

Epic Games Store wprowadza zapisy w chmurze na dobre

Dodano: 15.08.2019 20:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Do tego integracja z Humble Bundle i coś dla wrażliwych estetów.

Źródło: https:

Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store [WIDEO]

Dodano: 15.08.2019 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Bardzo dobra turówka oraz gra akcji dla fanów retro.

Źródło: https:

Hyper Light Drifter i Mutant Year Zero: Road to Eden za darmo w Epic Games Store

Dodano: 15.08.2019 17:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zgodnie z ubiegďż˝otygodniowďż˝ zapowiedziďż˝, Epic Games Store udostďż˝pniďż˝ dzisiaj zupeďż˝nie za darmo aďż˝ dwie ďż˝wietne gry. Jednďż˝ z nich jest wydany zaledwie w ubiegďż˝ym roku Mutant Year Zero: Road to Eden, zbierajďż˝cy ďż˝wietne oceny wďż˝rďż˝d graczy. Tradycyjnie juďż˝, jedyne czego potrzebujecie, by zdobyďż˝ te „darmďż˝wki”, to konto w sklepie Tima Sweeneya i wykonanie kilku klikni�� myszkďż˝.

Źródło: https:

Vivid Games zapowiada gry Gravity Rider Zero i Zombie Blast Crew. Premiery w sierpniu i listopadzie 2019 roku

Dodano: 14.08.2019 20:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Polska firma Vivid Games zajmująca się produkcją gier mobilnych zapowiedziała premiery nowych tytułów z segmentu mid-core. Gravity Rider Zero trafi do Apple Store i Google Play 26 sierpnia 2019 roku. Premierę Zombie Blast Crew zaplanowano zgodnie z tematyką na najlepszy marketingowo termin, w czasie tegorocznego Halloween. Do końca roku roku bydgoska spółka planuje wypuścić jeszcze 10 gier mobilnych z segmentu casual, a także pierwsze tytuły na konsolę Nintendo Switch.

Źródło: https:

PowerCube Extended SmartHome 1,5m.

Dodano: 14.08.2019 14:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zdalnie steruj urządzeniami w domu z dowolnego miejsca. Wszystkie produkty SmartHome można sterować za pomocą aplikacji Allocacoc Smart (do pobrania z Apple Store i Play Store). Ta aplikacja może być używana do kontrolowania wielu PowerCube |SmartHome| jednocześnie przez sieć Wi-Fi lub dane komórkowe. Utwórz spersonalizowany harmonogram przełączania Utwórz niestandardowy plan oszczędzania energii, korzystając z przełączników odliczania i timera w aplikacji. Szybkie udostępnianie: szybko udostępniaj swoje urządzenia innym Możesz łatwo udostępniać inteligentne urządzenie członkom rodziny i znajomym. Twórz różne scenariusze Dodaj wiele urządzeń do scenariusza i wykonaj go za pomocą kliknięcia przycisku. Na przykład: zamień lampę na biurko w lampkę nocną, rano włącz ekspres do kawy, uruchom piekarnik lub grzejnik w drodze do domu, kontroluj oświetlenie ogrodu... Sterowanie głosowe i przez aplikację Możesz włączyć lub wyłączyć PowerCube |SmartHome| wydając polecenie kompatybilnemu asystentowi "Alexa", "Google Assistant" lub "Tmall Genie"..., Cena: 119,99 zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone