środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Store  RSS
App Store Awards - oto najlepsze aplikacje i gry według Apple. BeReal aplikacją roku

Dodano: 30.11.2022 20:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Apple ogłosiło zwycięzców tegorocznej edycji nagród App Store Awards. Wyróżniono 16 aplikacji i gier, które "zainspirowały użytkowników do głębszego zaangażowania się w świat, poszerzenia wyobraźni i pozostania w kontakcie z przyjaciółmi i bliskimi".

Źródło: https:

Apple wybiera najlepsze aplikacje i gry w App Store

Dodano: 29.11.2022 20:39 | 44 odsłon | 0 komentarzy


Apple wybiera najlepsze aplikacje i gry w App Store

Firma Apple ogłosiła wyniki konkursu App Store Awards 2022. Gigant wyróżnił 16 aplikacji i gier, które zainspirowały użytkowników do głębszego zaangażowania się w świat, poszerzenia wyobraźni i pozostania w kontakcie z przyjaciółmi i bliskimi.

Tegoroczni zwycięzcy reprezentują zróżnicowaną społeczność programistów z całego świata, których aplikacje i gry zostały wybrane przez globalny zespół redakcyjny Apple App Store za dostarczanie wyjątkowych doświadczeń i wywieranie głębokiego wpływu na kulturę.

Tegoroczni zwycięzcy App Store Award na nowo przeobrazili nasze doświadczenia z aplikacjami, które dostarczały świeżych, przemyślanych i prawdziwych perspektyw. Od solowych samouków po międzynarodowe zespoły na całym świecie, ci przedsiębiorcy wywierają znaczący wpływ i reprezentują sposoby, w jakie aplikacje i gry wpływają na nasze społeczności i życie.

– powiedział Tim Cook, dyrektor generalny Apple'a

Laureaci App Store Awards 2022

Najlepszymi aplikacjami w sklepie App Store okazały się w tym roku następujące tytułu:

 •  – aplikacja roku na iPhone'a,
 •  – aplikacja roku na iPada,
 •  – aplikacja roku na Maca,
 •  – aplikacja roku na Apple TV,
 •  – aplikacja roku na Apple Watcha,

Wśród najlepszych gier w App Store znalazły się:

 •  – gra roku na iPhone'a,
 •  – gra roku na iPada,
 •  – gra roku na Maca,
 •  – gra roku na Apple TV,
 •  – gra roku w Apple Arcade,
 •  – chińska gra roku,

Oprócz wyboru najlepszych aplikacji i gier na urządzenia Apple'a, redaktorzy App Store wybrali pięciu zwycięzców w kategorii Cultural Impact. Te aplikacje wywarły trwały wpływ na życie ludzi i kulturę. Tegoroczni zwycięzcy zachęcają użytkowników do głębszego zaangażowania się w swoje emocje, autentycznego łączenia się z innymi i oddania hołdu swojemu dziedzictwu i pokoleniom, które żyły przed nimi, jednocześnie wyobrażając sobie, jak dziś stworzyć lepszy świat.

Wyróżnione tytuły to:

 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • .

App Store ma już 14 lat

Sklep App Store został uruchomiony w 2008 roku, zawiera obecnie 1,8 miliona aplikacji i jest odwiedzany przez ponad pół miliarda osób tygodniowo w 175 regionach. Sklep jest motorem światowego wzrostu gospodarczego, generując 643 miliardy dolarów w rozliczeniach i sprzedaży w samym roku 2020. App Store to również jedyne miejsce, z którego można pobrać i zainstalować aplikacje na iPhone'y.

 
 

Źródło: https:

Apple Watch Ultra jako komputer nurkowy. Umożliwia to apka Oceanic+

Dodano: 29.11.2022 11:03 | 37 odsłon | 0 komentarzy


Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra to najbardziej zaawansowany model zegarków firmy Apple. Od teraz zyskuje nową funkcję, która pozwala na wykorzystanie go jako niemal profesjonalnego komputera nurkowego.

Firma Apple poinformowała o wprowadzeniu do App Store aplikacji Oceanic+, która zmienia zegarek Apple Watch Ultra w komputer nurkowy. Apka powstała we współpracy z firmą Huish Outdoors, specjalizującej się w takim sprzęcie. 

Dzięki Oceanic+ posiadacze Apple Watcha Ultra będą mogli rekreacyjnie nurkować z akwalungiem na głębokość do 40 metrów. Apple podkreśla, że w smartwatchach takie możliwości były dotąd nieosiągalne. Wytrzymałość tego modelu na zanurzenie jest jednak większa – producent deklaruje wodoszczelność na poziomie nawet 100 metrów (WR100).

Nowa aplikacja wykorzystuje głębokościomierz i czujnik temperatury wody w Apple Watchu Ultra. Podwodnymi atutami zegarka są także: wytrzymała, ale lekka koperta ze stopu tytanu i płaskie szafirowe szkło kryjące wyświetlacz o jasności sięgającej do 2000 nitów. Takie parametry gwarantują, że odczyty z aplikacji będą widoczne nawet po dużym zanurzeniu.

Apple Watch Ultra Oceanic Plus

Aplikacja Oceanic+ zapewnia najważniejsze funkcje zarezerwowane dotąd dla profesjonalnych komputerów nurkowych. Można ją tak skonfigurować, by się od razu uruchamiała z głównego ekranu Apple Watcha Ultra po naciśnięciu przycisku, z którego można też korzystać pod wodą. Obsługę aplikacji podczas nurkowania ułatwia także koronka zegarka, pozwalająca przewijać ekrany czy menu. 

Interfejs aplikacji został tak zaprojektowany, by dostarczyć podczas nurkowania najważniejszych wskazówek, w tym takich, czy należy się wynurzyć, zatrzymać czy zejść głębiej. Nurek informowany jest o nowych komunikatach za pomocą wibracji, wyczuwalnej na nadgarstku nawet przez piankę o grubości 7 mm. 

Apple Watch Ultra Oceanic Plus

Korzystając z planera w aplikacji na sparowanym smartfonie, użytkownik może określić najważniejsze parametry nurkowania, np. czas, głębokość czy zastosowaną mieszankę w butli. Dzięki tym danym aplikacja Oceanic+ określi czas na dekompresję podczas wynurzania się. Planer uwzględnia też takie czynniki jak pływy, temperatura wody, a nawet udostępniane przez innych nurków informacje o aktualnej przejrzystości i prądach.

Apple Watch Ultra Oceanic Plus

Po zakończeniu nurkowania aplikacja Oceanic+ zaprezentuje na wyświetlaczu Apple Watcha Ultra najważniejsze dane aktywności, w tym współrzędne miejsca zanurzenia i wynurzenia, a także podsumowanie profilu nurkowania. Dodatkowe statystyki można przejrzeć na iPhonie – mapę z miejscem zanurzenia i wynurzenia czy wykresy przedstawiające głębokość, temperaturę, tempo wynurzania i limity bezprzystankowe.

Apple Watch Ultra Oceanic Plus

Aplikacja Oceanic+ dla zegarka Apple Watch Ultra dostępna jest bezpłatnie w App Store, jednak oferuje ograniczony zakres funkcji. Pełnia możliwości wymaga wykupienia planu – miesięcznego za 9,99 USD lub rocznego za 79,99 USD.

 
 

Źródło: https:

Epic Games Store potwierdza promocję. Tyle gier dostaniemy za darmo

Dodano: 27.11.2022 12:46 | 42 odsłon | 0 komentarzy


Epic Games Store potwierdza promocję. Tyle gier dostaniemy za darmo

Epic Games Store potwierdza świąteczną promocję, w ramach której otrzymamy mnóstwo darmowych gier. Poznaliśmy szczegóły rozdawnictwa.

Wczoraj (26 listopada) , które będą rozdawane w ramach świątecznej promocji, a dzisiaj sklep potwierdził rozdawnictwo. Wiemy, ile gier dokładnie otrzymamy i w jakim terminie.

Epic Games Store darmowe gry na Święta

Epic Games Store potwierdziło, że — podobnie jak w poprzednich latach — w okresie świątecznym rozda graczom kilkanaście darmowych gier. W tym roku tak samo, jak w 2020 i 2021, będzie ich dokładnie 15. Niestety, wciąż nie znamy dokładnej listy, ale liczę, że szykowany jest jakiś hit na miarę trylogii Tomb Raider, którą dostaliśmy rok wcześniej.

Epic Games Store darmowe gry Święta 2022

Promocja potrwa od 15 grudnia do 5 stycznia. W tym czasie będzie też trwała wyprzedaż w sklepie Epic Games Store. Dostaniemy też kupon upoważniający do 25-procentowej obniżki, a także liczne przedmioty kosmetyczne do różnych produkcji.

Zanim rozpocznie się świąteczna wyprzedaż, Epic Games Store zorganizuje też promocje z okazji The Game Awards. Te potrwają przez 3 dni od 8 do 10 grudnia.

 

Źródło: https:

Święta będą wcześniej! Epic Games Store rozda mnóstwo gier

Dodano: 26.11.2022 9:27 | 58 odsłon | 0 komentarzy


Święta będą wcześniej! Epic Games Store rozda mnóstwo gier

W tym roku Święta mogą być wcześniej i to za sprawą Epic Games Store. Platforma, podobnie jak w poprzednich latach, rozda nam mnóstwo gier za darmo.

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie okres, w którym wydajemy najwięcej czy to na przygotowanie samych świąt, czy też na prezenty dla najbliższych. To też czas, w którym bombardowani jesteśmy promocjami i wyprzedażami. Szczególnie dużo powodów do zadowolenia mają gracze, bo możemy liczyć na wiele darmowych produkcji. W tym roku również się nie rozczarujemy.

Epic Games Store rozdaje gry za darmo

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, Epic Games Store planuje rozdać mnóstwo darmowych gier. Te będą udostępniane graczom prawdopodobnie w okresie od 15 grudnia aż do 10 stycznia 2023 roku, a tak przynajmniej wynika z nieoficjalnych plotek. Jedyne, co trzeba będzie zrobić, to je odebrać i dodać do własnego konta.

Warto przypomnieć, że w 2019 roku Epic Games Store rozdało graczom 12 darmowych gier z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W 2020 i 2021 roku liczba ta jeszcze się poprawiła, ponieważ dostaliśmy aż po 15 gier. W tym roku zapewne możemy liczyć na podobną hojność. Na razie nie znamy żadnych tytułów, ale na pewno Epic Games szykuje jakiś hit. W poprzednim roku była to między innymi świetna trylogia Tomb Raider.

Aktualnie możecie odebrać z Epic Games Store grę Star Wars: Squadrons. Poza tym posiadacze Amazon Prime otrzymali: Fallout New Vegas: Ultimate Edition, WRC 9: FIA World Rally Championship, Indiana Jones and the Last Crusade, Last Day of June, Etherborn, Whispering Willows oraz Facility 47.

 
 

Źródło: https:

Elon Musk ma plan. Może stworzyć konkurencję dla Androida i iOS

Dodano: 26.11.2022 9:08 | 55 odsłon | 0 komentarzy


Elon Musk może stworzyć konkurencję dla Androida i iOS

Elon Musk nie ustaje w swoich dziwactwach. Tym razem grozi, że stworzy konkurencję dla Androida oraz iOS, jeśli Twitter zostanie usunięty z ich sklepów z aplikacjami.

Jeśli tak dalej pójdzie, to za kilka lat Twitter trafi do wielu książek. Nie z powodu doskonałego zarządzania i jako wzór do naśladowania. Wręcz przeciwnie. Może stać się przykładem tego, jak nie przejmować wielkich firm i nie doprowadzić do uch upadku. Na razie Elon Musk zdaje się robić wszystko, aby ćwierkacz skończył na internetowym śmietniku.

Twitter zniknie ze Sklepu Play i App Store?

Miliarder podjął w ostatnich tygodniach kilka kontrowersyjnych decyzji. Jedna z ostatnich polega na masowej amnestii dla wszystkich tych, którzy zostali z Twittera zbanowani. Tym samym Musk umożliwia powrót na platformę osobom najbardziej toksycznym i często zwyczajnie szkodliwym. To nie może skończyć się dobrze...

Na razie Google i Apple w żaden sposób nie odniosły się do sprawy, ale wiele osób sugeruje, że może to być niezgodne z ich wytycznymi. W skrajnym przypadku mogłoby się to skończyć usunięciem Twittera z App Store i Sklepu Play. To na ten moment jedynie luźne rozważania, ale nie można tego wykluczyć.

Musk stworzy konkurencję dla Androida oraz iOS

Liz Wheeler, znana w Stanach podcasterka, zasugerowała na Twitterze, że w przypadku bana Elon Musk powinien stworzyć własnego smartfona. Jej zdaniem połowa Amerykanów z chęcią porzuciłaby Androida oraz iOS-a na rzecz urządzenia z logo Tesli czy innej marki, należącej do miliardera.

Elon Musk podchwycił temat i odpowiedział na tweeta. Właścicieli Tesli i SpaceX ma nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie, ale jednocześnie dodał, że jeśli nie będzie miał wyboru, to stworzy alternatywny telefon. W takim wypadku stałby się on konkurencją dla Androida oraz iOS-a. Wiemy, jak do tej pory kończyły się podobne próby, ale jeszcze nigdy nie zabierał się za to Elon Musk. Wiele można mu zarzucić, ale akurat smykałkę do interesów ma jak mało kto.

 
 

Źródło: https:

Infinix otwiera sklep on-line. Smartfony taniej o 50 procent

Dodano: 25.11.2022 16:49 | 33 odsłon | 0 komentarzy


Infinix na Black Friday

Do okazji na Black Friday dołączył także Infinix, nie tylko obniżając ceny smartfonów, ale też otwierając w Polsce nowy, autoryzowany sklep internetowy. To właśnie w nim, ale nie tylko tam, można upolować nowości producenta w dobrych cenach.

Dzisiaj ruszył w Polsce autoryzowany sklep internetowy marki Infinix, producenta smartfonów, który w tym roku zadebiutował na naszym rynku. Sklep dostępny jest pod adresem https://infinixstore.eu.

Z tej okazji i akurat na Black Friday smartfony Infinix dostępne są w specjalnych promocjach cenowych. Producent obiecuje też, że nie zabraknie niższych cen urządzeń nowej marki w największych sieciach sprzedaży.

Infinix Store

Promocje Infinix – jak skorzystać?

Przez najbliższy tydzień od 25 listopada każdego dnia wybrane modele marki Infinix, oferowane w autoryzowanym sklepie Infinix Store będą dostępne nawet o 50 procent taniej.

Już dziś od 10:00 przez 24 godziny jest oferowany model z pamięcią 4+128 GB, z 6,82-calowym wyświetlaczem HD+ 90 Hz, akumulatorem 6000 mAh, potrójnym aparatem 50 Mpix i układem Helio G37 w cenie 474,50 zł (cena regularna: 949 zł). 

Promocji na smartfony Infinix można również szukać w największych sieciach sprzedaży jak Media Expert, EURO RTV AGD i w Strefie Marki na Allegro:

 • z pamięcią 4+128 GB, 6,82-calowym wyświetlaczem HD+ 90 Hz, akumulatorem 6000 mAh, potrójnym aparatem 50 Mpix i układem Helio G37 w cenie 649 zł (cena regularna: 949 zł),
 • z pamięcią 4+64 GB, 6,82-calowym wyświetlaczem Full HD+ 90 Hz, układem Helio G88, potrójnym aparatem 50 Mpix, baterią 6000 mAh w cenie 599 zł (cena regularna: 899 zł),
 • z pamięcią 6+128 GB, 6,78-calowym wyświetlaczem Full HD+ 90 Hz, akumulatorem 5000 mAh i układem Helio G88 w cenie 699 zł (cena regularna: 949 zł),
 • z pamięcią 8+128 GB, 6,7-calowym wyświetlaczem AMOLED Full HD+ True Color, szybkim układem Helio G96, baterią 5000 mAh i potrójnym aparatem 50 Mpix w cenie 899 zł (cena regularna: 1199 zł)
 • z pamięcią 2+32 GB, 6,6-calowym wyświetlaczem HD+ o szczytowej jasności 500 nitów i akumulatorem 5000 mAh w cenie 449 zł (cena regularna: 549 zł).

 
 

Źródło: https:

Święta nie muszą być nudne. Netflix zapowiada nowości na grudzień

Dodano: 24.11.2022 14:05 | 33 odsłon | 0 komentarzy


Święta nie muszą być nudne. Netflix zapowiada nowości na grudzień

Netflix zaprezentował listę filmowo-serialowych nowości, które trafią na tę platformę w grudniu. Długie zimowe wieczory oraz święta nie muszą być nudne.

W grudniu na platformie Netflix każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wielbiciele francuskiego szyku będą mogli ponownie wybrać się w podróż razem z Emily w Paryżu, a fani uniwersum Wiedźmina odkryją dawno zapomnianą historię ze świata elfów w miniserialu Wiedźmin: Rodowód krwi. Zarówno dzieci, jak i dorośli przeniosą się do świata drewnianej kukiełki we współczesnej wersji klasycznej historii Guillermo Del Toro: Pinokio. W świąteczne wieczory Netflix zaprasza na seans Glass Onion: Film z serii “Na noże”, w którym przeniesiemy się na grecką wyspę, aby rozwikłać zagadkę skomplikowanego morderstwa. W grudniu w serwisie pojawią się również cztery polskie produkcje – seriale Brokat i Pewnego razu na krajowej jedynce oraz filmy – Jeszcze przed świętami oraz Noc w przedszkolu.

 
 

Seriale do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • Następny gość Davida Lettermana: Wołodymyr Zełenski (wkrótce). David Letterman udaje się do Kijowa, by odbyć szczerą rozmowę z prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim.
 • Chwała (wkrótce). Kobieta, która przeżyła pełne bólu i przemocy dzieciństwo, realizuje skrupulatnie obmyślony plan zemsty. W rolach głównych Song Hye-kyo i Lee Do-hyun.
 • Pewnego razu na krajowej jedynce (01/12/2022). Grupa podróżujących razem ludzi odjeżdża przez pomyłkę samochodem złodzieja, który rusza za nimi w pościg, aby odzyskać ukryte w bagażniku zrabowane pieniądze.
 • Firefly Lane: Sezon 2 (02/12/2022). Nawet największa przeszkoda nie stanie na drodze wieloletniej przyjaźni Kate i Tully. Czy jednak jest błąd, który może rozdzielić je na zawsze?

Firefly Lane

 • Gorąca głowa (02/12/2022). W dystopijnym świecie, w którym epidemia rozprzestrzenia się przez rozmowy, pewna despotyczna instytucja ściga lingwistę odpornego na tę chorobę.
 • Najpiękniejszy kwiat (07/12/2022). Pewna siebie, przebojowa i atrakcyjna Mich wie, że kiedyś będzie gwiazdą. Musi tylko przekonać o tym pozostałych uczniów swojego liceum w Xochimilco.
 • Smiley (07/12/2022). Opowieść o dwóch mężczyznach z Barcelony szukających prawdziwej miłości oraz ich przyjaciołach - pełna niepewności i przeciwności losu.
 • Nienawidzę świąt (07/12/2022). Samotna pielęgniarka wmawia rodzinie, że ma chłopaka, po czym desperacko próbuje znaleźć partnera przed świętami, do których zostały już tylko 24 dni.
 • Too Hot to Handle: Sezon 4 (07/12/2022). Kolejni single przybywają do luksusowej willi, gdzie będą musieli powstrzymać swoje żądze, aby zdobyć wielką nagrodę.
 • Dom z papieru: Korea (09/12/2022). Złodzieje zajmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Policja musi powstrzymać zarówno bezpośrednich sprawców, jak i nieuchwytnego przywódcę grupy.
 • Jak zepsuć święta: Baby shower (09/12/2022). Świąteczne spotkania rodzin Sellów i Twalów zawsze kończą się katastrofą. Czy z okazji narodzin dziecka Beauty i Sbu ogłoszą zawieszenie broni?
 • Domy na miarę marzeń: Sezon 4 (09/12/2022). Marzenia żyją. Shea i Syd tworzą niezwykłe projekty dla prawdziwych rodzin, od pokoju ze ścianą wspinaczkową po remont kultowej przyczepy kempingowej.
 • CAT (09/12/2022). Były informator policji żyjący pod przykrywką ma wniknąć w głąb imperium narkotykowego, lecz odkrywa niebezpieczny związek ze swoją przeszłością.
 • W cieniu gwiazd (12/13/2022). Pracownicy agencji talentów muszą radzić sobie z silnymi osobowościami i firmowymi rozgrywkami, aby zadowolić gwiazdy i pomóc im rozwinąć skrzydła.
 • Piekło Singli: sezon 2 (13/12/2022). Nowa grupa spragnionych miłości singli przybywa na odciętą od świata wyspę. Komu uda się odnaleźć drugą połówkę i wyrwać na luksusową randkę?
 • Brokat (14/12/2022). Sopot, rok 1976. Trzy zdeterminowane kobiety szukają niezależności, wolności finansowej i miłości w kraju, przez który przetaczają się wielkie zmiany.

Brokat

 • Zwerbowany (16/12/2022). Młody prawnik zostaje wciągnięty w niebezpieczną międzynarodową aferę szpiegowską, gdy dawna pracownica CIA grozi, że ujawni sekrety agencji.
 • Paradise PD: Część 4 (16/12/2022). Pozbawione sprawnej policji miasteczko musi radzić sobie z podstępnymi miliarderami, mściwymi artystami i wredną sztuczną inteligencją.
 • Świąteczna burza (16/12/2022). Uwięzieni na lotnisku po załamaniu pogody pracownicy i podróżni nieoczekiwanie spędzają w swoim towarzystwie ostatnie godziny poprzedzające święta.
 • Z dala od domu (16/12/2022). Ishaya dostaje stypendium w elitarnej szkole i trafia do luksusowego świata 1% mieszkańców Nigerii. Ale jeśli ktoś pozna jego sekret, straci to wszystko… i dużo więcej.
 • Gotuj z głową (16/12/2022). Uczestnicy tego konkursu kulinarnego licytują składniki, by tworzyć dania, które zaimponują znanym gościom, i wygrać kwotę, jaka została im na koncie.
 • Praca na wakacjach (16/12/2022). Dziesięć osób z pokolenia Z jedzie na wakacje marzeń. Okazuje się jednak, że aby mieszkać w luksusach i wygrać 100 000 euro, będą musieli iść do pracy.
 • Dance Monsters (16/12/2022). W tym wesołym konkursie tancerze amatorzy przebrani za komputerowo wygenerowane awatary stają do walki o 250 000 dolarów - i spełnienie marzeń.
 • Emily w Paryżu (21/12/2022). Rok po rozpoczęciu wymarzonej pracy w Paryżu Emily znalazła się na romantycznym i zawodowym rozdrożu i musi podjąć decyzję co do swojej przyszłości.

Emily w Paryżu

 • Alice in Borderland: Sezon 2 (22/12/2022). Te gry są groźniejsze, a świat bardziej dziki i okrutny. Czy Arisu kiedykolwiek wróci do prawdziwego świata? I czy będzie to warte tego, co utracił?
 • Mistrzowie piniaty (23/12/2022). Która z siedmiu drużyn otrzyma tytuł Bohaterów Pintilde;aty? Ich pintilde;aty muszą być kolorowe i oryginalne oraz podobać się wybrednym sędziom - dzieciom.
 • Łotrzyk z przyszłości (25/12/2022). Po uderzeniu w głowę mężczyzna budzi się w 1927 roku i odkrywa, że wygląda jak idealna kopia słynnego bandyty. Postanawia to jak najlepiej wykorzystać.
 • Wiedźmin: Rodowód (25/12/2022). Ponad tysiąc lat przed powstaniem świata Wiedźmina siedmioro wyrzutków ze świata elfów podejmuje krwawą walkę przeciw niepowstrzymanej sile.
 • Zdrada (26/12/2022). Przyszłość agenta MI6 staje pod znakiem zapytania po ponownym spotkaniu z rosyjskim szpiegiem, które zmusza go do zakwestionowania całego swojego życia.
 • Córka innej matki: Sezon 3 (25/12/2022). Ana i Mariana zmagają się z pozwem sądowym i nową działalnością, utrzymując fasadę swojego związku. Ale gdy rozkwitają uczucia, z wszystkiego robi się niezły bałagan.
 • Miłość jest ślepa: Brazylia: Sezon 2 (28/12/2022). Kolejna grupa singli z Brazylii chce odnaleźć prawdziwą miłość, która nie zważa na wygląd. Szykuj się na jeszcze większą dawkę romantyzmu - i dramatów.
 • The Circle – USA: Sezon 5 (28/12/2022). Oósemka nowych singli zakłada profile, aby wykrywać oszustów, nawiązywać przyjaźnie i wykorzystywać drugie szanse w piątym sezonie „The Circle – USA”.

The Cirkle

 • Chicago Party Aunt: Część 2 (30/12/2022). Imprezowa ciotka Diane to niezła łobuziara, która sprytnie unika dorosłości i ma słabość do swojego szukającego własnej tożsamości siostrzeńca.
 • Samce alfa (30/12/2022). Pedro, Luis, Rauól i Santi czują się zagubieni w świecie silnych kobiet. Każdy z przyjaciół próbuje się w nim odnaleźć na swój własny nietypowy sposób.
 • Królowa Południa: Sezon 3 (30/12/2022). Po czterech latach w więzieniu Teresa ucieka - dzięki Epifanio, który planuje wysłać ją do Boliwii. Ale Sofia, teraz zakochana nastolatka, też jej potrzebuje.

Filmy do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • Krzywe linie Boga (wkrótce). Prywatny detektyw podający się za paranoika zapisuje się do szpitala psychiatrycznego, aby zbadać tajemniczą śmierć jednego z pacjentów.
 • Troll (01/12/2022). Gdy eksplozja w norweskich górach budzi wiekowego trolla, władze wysyłają nieustraszoną paleontolożkę,która ma powstrzymać siejącą zniszczenie istotę.
 • Qala (01/12/2022). Utalentowana piosenkarka u progu wielkiej kariery próbuje poradzić sobie z presją sukcesu, pogardą ze strony matki oraz własnymi wątpliwościami.
 • Scrooge: Opowieść wigilijna (02/12/2022). Jest mroźny wigilijny wieczór. Tej nocy samolubny skąpiec Ebenezer Scrooge ma ostatnią szansę, aby zmierzyć się z przeszłością - i zmienić przyszłość.
 • Kochanek Lady Chatterley (02/12/2022). Nieszczęśliwie zamężna Lady Chatterley nawiązuje gorący romans z gajowym posiadłości swojego męża, zakochując się w nim bez opamiętania.
 • Wojownicy przyszłości (02/12/2022). Gdy meteor niosący niszczycielską roślinę uderza w ziemię, oddział samobójców musi w kilka godzin uratować postapokaliptyczne miasto przed zagładą.
 • Jeszcze przed świętami (06/12/2022). Gdy wredny współpracownik sabotuje jej pracę, kurierka i pomocny klient muszą bardzo się spieszyć, aby dostarczyć prezenty świąteczne na czas.

Jeszcze przed świętami

 • Małżeństwo na punkty (07/12/2022). Małżeństwo z trudnościami znajduje nadzieję dzięki aplikacji na zegarki, która nagradza dobre uczynki - lecz niezdrowa obsesja okazuje się silniejsza.
 • Żarliwa cierpliwość (07/12/2022). Gdy młody mężczyzna zostaje listonoszem Pablo Nerudy, bliskość świata metafor rozpala w nim pragnienie, aby również zostać poetą i zdobyć serce kobiety swoich marzeń.
 • Mathieu Dufour at Bell Centre (22/12/2022). Nowy stand-up Mathieu Dufoura.
 • Guillermo del Toro: Pinokio (09/12/2022). Zachwycająca muzyczna opowieść o drewnianym pajacyku, który ożył, stworzona techniką poklatkową przez nagrodzonego Oscarem Guillermo del Toro.

Pinokio

 • Murderville: Kto zabił Mikołaja? (15/12/2022). Nieznoszący świąt detektyw musi znaleźć mordercę - i uratować Boże Narodzenie - z pomocą celebrytów, którzy improwizują podczas rozwiązywania sprawy.
 • Wierzę w Mikołaja (14/12/2022). Po pięciu miesiącach spotykania się z Tomem Lisa odkrywa, że ma on obsesję na punkcie jej najmniej lubianych świąt. Może warto dać Bożemu Narodzeniu jeszcze jedną szansę?
 • Wielka 4 (15/12/2022). Popularny indonezyjski reżyser Timo Tjahjanto powraca z nową komedią akcji.
 • BARDO, fałszywa kronika garści prawd (16/12/2022). Ceniony dziennikarz i dokumentalista wyrusza na oniryczną wyprawę w głąb siebie, by pogodzić się ze swoją meksykańską tożsamością, przeszłością i teraźniejszością.
 • Niewesołych świąt (20/12/2022). Po przebudzeniu maruda Chuy, na którego wróżka rzuciła swój urok, odkrywa, że przeżył cały rok, ale pamięta tylko Boże Narodzenie. Tak będzie każdego roku. Od teraz.
 • Disconnect: The Wedding Planner (21/12/2022). Zdesperowany mężczyzna, który padł ofiarą oszustwa, ściga się z czasem, próbując zaplanować luksusowy ślub ważnego inwestora.
 • Glass Onion: Film z serii „Na noże” (23/12/2022). W kontynuacji „Na noże” Riana Johnsona detektyw Benoit Blanc podróżuje do Grecji, aby odkryć tajemnice barwnej grupy nowych podejrzanych.

Glass Onion

 • Matylda: Musical (25/12/2022). Bystra dziewczynka o bogatej wyobraźni podejmuje odważne kroki, aby odmienić swój los - z cudownym skutkiem. Poznajcie Matyldę.
 • 7 kobiet i tajemnica (28/12/2022). Gdy patriarcha rodziny zostaje zasztyletowany, siedem kobiet - każda z motywem - zostaje uwięzionych razem w willi i musi rozwiązać tajemnicę morderstwa.
 • Noc w przedszkolu (28/12/2022). Mężczyzna sabotuje próbę jasełek, aby uniemożliwić grupie rodziców i nauczycieli wyrzucenie z przedszkola syna swojej dziewczyny.
 • Szczęśliwego naszego roku (28/12/2022). Dwoje nieznajomych, którzy utknęli w windzie w drodze na imprezę sylwestrową, nieoczekiwanie zbliża się do siebie.
 • Korepetycje z życia (16/12/2022). Podając się za korepetytora, Azra potajemnie szkoli uczniów, aby osiągali swoje cele w życiu i miłości - lecz nie bez kilku komplikacji.
 • Biały szum (30/12/2022). Współczesna amerykańska rodzina zmaga się z przyziemną codziennością oraz uniwersalnymi tajemnicami miłości, śmierci i szczęścia w niepewnym świecie.

Dokumenty do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • Gilbert Chikli: Oszust w masce (01/12/2022). Wnikliwe wywiady ze wspólnikami i ofiarami pozwalają zrozumieć, w jaki sposób przebiegły oszust wyłudził od francuskich elit miliony euro.
 • W biały dzień: Zbrodnia w Narvarte (08/12/2022). Dokument, który ujawnia dowody na korupcję w śledztwie w sprawie zabójstwa pięciu osób w dzielnicy Narvarte w Meksyku w 2015 roku.
 • Zaklinacze słoni (08/12/2022). Bomman i Bellie z południa Indii poświęcają życie opiece nad osieroconym słoniątkiem o imieniu Raghu, tworząc rodzinę jak żadna inna.
 • Last Chance U: Koszykówka: Sezon 2 (13/12/2022). Drużyna Huskies rozpoczyna nowy sezon koszykarski w East Los Angeles College. Trener Mosley ma wielu nowych graczy, którym potrzeba twardej ręki.

Last Chance

 • „Sr.” (12/1/2022). Robert Downey Jr. składa hołd swojemu zmarłemu ojcu, Robertowi Downeyowi Sr., w tym filmie dokumentalnym opowiadającym historię życia i kariery pioniera kinematografii.
 • Dolina kangurów (12/1/2022). W australijskiej głuszy młoda kangurzyca imieniem Mala zmaga się z głodem, mrozem i watahą głodnych psów dingo, próbując przeżyć swój pierwszy rok.
 • Nie odbieraj telefonu (12/1/2022). Ten dokument opowiada o śledztwie dotyczącym oszusta, który przez telefon nakłaniał kierowników fast foodów do przeszukiwania pracowników w różnych miastach w USA.
 • Wulkan: Ewakuacja z Whakaari (16/12/2022). Wspomnienia ocalałych i ratowników oraz szczegółowe nagrania pozwalają wrócić w tym dokumencie do tragicznej w skutkach eksplozji nowozelandzkiego wulkanu w 2019 r.
 • Rozkwit imperiów: Osmanowie: Sezon 2 (29/12/2022). Od zdobycia Konstantynopola minęły lata. Sułtan Mehmed II skupia się na umacnianiu władzy, ale bezlitosny władca Wołoszczyzny chce rozprawić się z jego imperium.
 • Wyznania morderców: Sezon 4 (21/12/2022). Czyny z premedytacją, tragiczne wypadki czy akty samoobrony? Mordercy opowiadają o zbrodniach, za które trafili za kratki na resztę życia.

Filmy i seriale dla dzieci i młodzieży na platformie Netflix

 • Mighty Express: Wielki wyścig (05/12/2022). Kłopoty na torach! Towarowy Tom zostaje podstępem wciągnięty do udziału w wyścigu, w którym stawką są wszystkie wagony towarowe Mighty Express.
 • Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus (06/12/2022). Wigilia przybiera zupełnie inny obrót, gdy Szef Bobas przypadkiem zamienia się miejscami z jednym z elfów Mikołaja i trafia na biegun północny.

Dzieciak rządzi

 • Sonic Prime (15/12/2022). Kiedy wybuchowa bitwa z Doktorem Eggmanem niszczy wszechświat, Sonic rusza do równoległych wymiarów, aby odnaleźć przyjaciół i ocalić świat.
 • Miś Brown i przyjaciele (29/12/2022). Grupa uwielbiających dobrą zabawę przyjaciół spotyka się w przytulnej lokalnej kawiarence, aby razem przeżywać rozmaite przygody.
 • Lato w Cielo Grande: Sezon 2 (30/12/2022). Op Steffi i Luz wraz z rodziną i przyjaciółmi walczą o przyszłość Cielo Grande po tym, jak ośrodek przejmują nowi właściciele.

Anime do obejrzenia tylko na platformie Netflix

 • JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean: Sezon 1: Odcinki 25–38 finał (01/12/2022). Jolyne ma coraz więcej problemów, ale cel jej misji się nie zmienił. Musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby powstrzymać ojca Pucchiego przed realizacją jego planu.
 • Lookism (08/12/2022). W społeczeństwie ceniącym atrakcyjny wygląd odrzucony przez otoczenie licealista prowadzi podwójne życie, przeskakując między dwoma ciałami o skrajnie różnej aparycji.
 • Dragon Age: Rozgrzeszenie (09/12/2022). Grupa zbuntowanych magów i złodziei rzuca wyzwanie przerażającemu przeciwnikowi, który dysponuje potężnym artefaktem. Zaczyna się gra o dużą stawkę.
 • Gudetama: Przygoda z jajem (13/12/2022). Leniwe jajo Gudetama niechętnie wyrusza na życiową przygodę z Shakipiyo - niedawno wyklutym kurczęciem, które koniecznie chce odnaleźć swoją mamę.
 • Violet Evergarden: Recollections (15/12/2022). Gdy złe siły zagrażają Brytanii, młody książę wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby uratować ukochanych i odkryć swoją prawdziwą moc.

Violet Evergarden

 • The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1 (20/12/2022). Były żołnierz po przejściach zostaje autorem listów w tym skondensowanym podsumowaniu nagrodzonego, wzruszającego i pięknie animowanego serialu.

 
 

Źródło: https:

Ruszyły wielkie wyprzedaże gier na Steamie i w sklepie Epic Games. Przedstawiamy najciekawsze oferty

Dodano: 22.11.2022 21:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nadszedł idealny czas dla tych, którzy chcieliby uzupełnić swoją grową bibliotekę o kilka lub nawet kilkanaście nowych pozycji. Na Steamie i w Epic Games Store ruszyły dziś wielkie wyprzedaże, podczas których można nabyć wiele różnych tytułów w bardzo atrakcyjnych cenach. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie ma co liczyć na wiele niespotykanie dobrych okazji, jednak mimo to dla każdego powinno znaleźć się coś interesującego.

Źródło: https:

Procesory Ryzen Threadripper 7000 Storm Peak zaoferujďż˝ do 96 rdzeni

Dodano: 21.11.2022 19:49 | 349 odsłon | 0 komentarzy


W czerwcu podczas swojej konferencji Analyst Day 2022 firma AMD og�osi�a m.in. �e 2023 roku do sprzeda�y trafi� procesory Ryzen Threadripper serii 7000. B�d� to procesory o nazwie kodowej Storm Peak, przeznaczone dla entuzjast�w oraz dla stacji roboczych, i zgodne pami�ciami DDR5 oraz magistral� PCI-Express 5.0. Pod wzgl�dem technicznych b�d� t...

Tagi: Store, DDoS, P??yty
Źródło: twojepc.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone