czwartek, 23 listopada 2017 r.  Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Wiadomości z tagiem Super  RSS
Dragon Ball FighterZ: Gotenks częstuje Radioaktywnymi Racuchami! [WIDEO]

Dodano: 21.11.2017 16:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy


I wywołuje Super Duchy Kamikadze!

Źródło: https:

Oglądamy filmy w 4K i Dolby Vision na TV LG Super UHD 55SJ81

Dodano: 20.11.2017 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Oglądamy filmy w 4K i Dolby Vision na TV LG Super UHD 55SJ81W ostatnich latach sektor telewizor rozrósł się w bardzo szybkim tempie. Wszyscy znaczący producenci reklamują rozdzielczość Ultra HD, a więc czterokrotnie wyższą w porównaniu do zwykłego Full HD (3840x2160 vs 1920x1080 pikseli). Dodatkowo prym teraz wiodą jeszcze dwie technologie idące na równi z rozdzielczością 4K - mowa o szerokiej palecie barw (Rec.2020) oraz HDR, czyli High Dynamic Range - szerokiej rozpiętości tonalnej, dzięki czemu wyświetlany obraz ma wyglądać bardziej naturalnie. Obydwie technologie w połączeniu z najwyższą możliwą rozdzielczością są w stanie zaoferować niezrównaną wręcz jakość obrazu. Ostatnio do redakcji przyjechał telewizor LG 55SJ810V należący do tegorocznej linii Super UHD. Dodatkowo na telewizor wciąż aktualna jest promocja, w której możecie otrzymać abonament w usłudze Netflix na trzy miesiące. My z kolei sprawdzamy, jak wygląda jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD wraz z HDR Dolby Vision.

Źródło: https:

Grafika w Minecrafcie będzie „super duper” - powstała nawet o tym piosenka

Dodano: 19.11.2017 10:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ju#x17C; w przysz#x142;ym roku gra wyra#x17A;nie wypi#x119;knieje na pecetach i konsolach Xbox One X. Zobaczcie (i pos#x142;uchajcie) The Super Duper Minecraft Musical.

Źródło: www.benchmark.pl

Śródziemie: Cień Wojny najlepiej sprzedającą się grą października w Stanach Zjednoczonych

Dodano: 18.11.2017 16:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Według informacji podanych przez firmę NPD Śródziemie: Cień Mordoru, Assassin's Creed Origins oraz Super Mario Odyssey były najlepiej sprzedającymi się grami ubiegłego miesiąca w Stanach Zjednoczonych, W sprzedaży sprzętu króluje natomiast Nintendo.

Źródło: www.gry-online.pl

Asus 24 VG245H LED HDMI.

Dodano: 17.11.2017 14:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Technologia GameFast Input Technology - bo liczą się milisekundy. Tzw. input lag to opóźnienie pomiędzy naciśnięciem przycisku a widocznym efektem na ekranie monitoru. Niski input lag może powodować opóźnienia które przeszkodzą Ci w Twojej rozgrywce. Monitor VG245H posiada technologię GameFast Input Technology, która eliminuje te opóźnienia zapewniając Ci dobrą precyzję, synchronizację i właściwy czas reakcji. Podwójny HDMI - elastyczne połączenie. ASUS VG245H wyposażony jest w dwa porty HDMI, do których można podłączyć odtwarzacze multimedialne. Porty pozwalają zatem na jednoczesne podłączenie konsoli do gier oraz innego urządzenia HDMI. Nie ma potrzeby częstego przełączania wtyczki i zmian Super gładkie wizualizacje z technologią AMD FreeSync. Wyposażony w technologię AMD FreeSync ASUS VG245H eliminuje efekt rozdarcia obrazu oraz efekt "rwania" klatek. Daje Ci to przewagę w grach typu FPS, wyścigach, strategiach w czasie rzeczywistym i grach sportowych..., Cena: 849,- zł

Źródło: https:

Asus 24 VG245HE LED HDMI głośniki 2x2W Stereo RMS.

Dodano: 17.11.2017 14:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Technologia GameFast Input Technology - bo liczą się milisekundy. Tzw. input lag to opóźnienie pomiędzy naciśnięciem przycisku a widocznym efektem na ekranie monitoru. Niski input lag może powodować opóźnienia które przeszkodzą Ci w Twojej rozgrywce. Monitor VG245HE posiada technologię GameFast Input Technology, która eliminuje te opóźnienia zapewniając Ci dobrą precyzję, synchronizację i właściwy czas reakcji. Błyskawiczny czas reakcji 1ms oraz odświeżanie 75HZ. ASUS VG245HE może pochwalić się czasem reakcji 1ms więc Twoja szybka rozgrywka będzie renderowana płynnie bez rozmazywania, podwójnego obrazu oraz bez rozmycia ruchu. Będziesz w stanie szybko reagować i odpowiadać na wyświetlany obraz uzyskując wyraźną przewagę w świecie gier. Podwójny HDMI - elastyczne połączenie. ASUS VG245HE wyposażony jest w dwa porty HDMI, do których można podłączyć odtwarzacze multimedialne. Porty pozwalają zatem na jednoczesne podłączenie konsoli do gier oraz innego urządzenia HDMI. Nie ma potrzeby częstego przełączania wtyczki i zmiany połączenia. Super gładkie wizualizacje z technologią AMD FreeSync. Wyposażony w technologię AMD FreeSync ASUS VG245HE eliminuje efekt rozdarcia obrazu oraz efekt "rwania" klatek. Daje Ci to przewagę w grach typu FPS, wyścigach, strategiach w czasie rzeczywistym i grach sportowych. Technologia GamePlus ASUS VG245HE wyposażony jest w skrót klawiszowy GamePlus (tylko w ASUS), który ulepszy Twoją grę i pozwoli Ci czerpać z niej więcej satysfakcji. Program DisplayWidget ASUS Ekskluzywny program DisplayWidget ASUS to intuicyjne narzędzie programowe, które umożliwia użytkownikowi podrasowanie ustawień lub wyświetlenie właściwości technologii ASUS GameVisual, App SyncTM i Ultra-Low Blue Light. Chociaż każdą zmianę ustawień można wykonać poprzez OSD, joystick i przyciski, to łatwiej jest to zrobić za pomocą programu DisplayWidget. Przyspiesza i ułatwia dostęp oraz korzystanie z tych różnych ustawień. Technologia Flicker-free Technologia Flicker-Free zmniejsza migotanie, by zapewnić wygodę podczas gry. Minimalizuje nadwyrężenie wzroku i inne szkodliwe skutki, które pojawiają się przy długich sesjach grania. Technologia Ultra Low Blue Light Technologia ASUS Ultra-Low Blue Light redukuje ilość szkodliwego niebieskiego światła, emitowanego przez monitor ASUS MG248Q. Możesz wybrać 4 różne ustawienia filtrów monitora poprzez menu OSD lub interfejs użytkownika (DisplayWidget), tak aby dopasować ustawienia do obecnego zadania. Niski poziom niebieskiego światła Wyświetlacz został poddany surowym testom wydajności i uzyskał certyfikat laboratorium TÜV Rheinland, globalnego dostawcy usług w zakresie zapewniania jakości technologicznej i bezpieczeństwa, jako urządzenie, które nie migocze i emituje niski poziom niebieskiego światła..., Cena: 729,- zł

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone