piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Swoje  RSS
Polski startup z branży FoodTech łączy siły z fińską spółką

Dodano: 04.12.2018 17:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Szybko rozwijająca się fińska spółka z obszaru nowych technologii, wchodzi do Polski i łączy się z popularną aplikacją do zamawiania jedzenia online. Swoje usługi oferuje obecnie mieszkańcom Gdańska i Warszawy. Już wkrótce otworzy się na trzecie miasto - Gdynię.

Tagi: Tech, Swoje
Źródło: di.com.pl

Nintendo: Skyward Sword jednak nie trafi na Switcha

Dodano: 30.11.2018 17:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zła wiadomość dla fanów Linka. Kilka dni temu pisaliśmy, że The Legend of Zelda: Skyward Sword trafi na Switcha. Chodziło oczywiście o poprawioną wersję gry, która zadebiutowała na konsoli Wii, a informację ujawnił Eiji Aonuma, jeden z projektantów tytułów osadzonych w świecie Hyrule. Niestety, teraz wiemy, że do niczego takiego nie dojdzie.

Tagi: Kilka, Swoje
Źródło: https:

The Legend of Zelda: Skyward Sword może trafić na konsolę Switch

Dodano: 26.11.2018 11:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Lubicie Zeldę i kupiliście Switcha? Mamy dla was dobrą wiadomość. Nintendo podobno przygotowuje się do wprowadzenia na tę platformę kolejnej części przygód Linka. Tym razem nie chodzi jednak o bezpośrednią kontynuację bardzo popularnego Breath of The Wild, ale o remake/remaster części o podtytule Skyward Sword.

Źródło: https:

Virtusi odpadają z EPICENTER

Dodano: 23.10.2018 16:48 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Virtus.pro pierwszy raz od dw#xF3;ch lat nie pojawi si#x119; w fina#x142;ach EPICENTER. Wej#x15B;cie do rozgrywek w Moskwie mia#x142;a im zapewni#x107; dzika karta, jednak ostatecznie zdoby#x142;o j#x105; ameryka#x144;skie Swole Patrol.

Tagi: Swoje
Źródło: www.benchmark.pl

Latawce helowe opracowane przez Polaków będą obserwować Ziemię. Swoim zasięgiem obejmą cały obszar naszego kraju

Dodano: 15.10.2018 20:35 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Latawce helowe wysyłane w okolice orbity okołoziemskiej mogą posłużyć do prezentowania wyników eksperymentów wykonywanych przez polskich naukowców w Kosmosie. Ma to pozwolić m.in. na komercjalizację węzłów adaptacyjnych do tłumienia drgań czy prezentację wyników testów udarowych. W przyszłości sześć takich balonów może pokryć obszar całej Polski, pozwalając na monitorowanie i wykonywanie bardzo dokładnych zdjęć satelitarnych. Już dziś latawce sprawdzają się w monitoringu obiektów wojskowych i przy obserwacjach pogodowych.

Tagi: Swoje
Źródło: https:

Alienware m15 - lekki laptop z wąskimi ramkami i GTX 1070 Max-Q

Dodano: 05.10.2018 13:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


W ostatnich miesiącach coraz większą popularnością wśród gamingowych notebooków zaczęły cieszyć się cienkie ramki wokół ekranu. Trend ten zapoczątkowany najpierw w ultrabookach, dość późno jednak zaczął pojawiać się w laptopach dla graczy. Swoje propozycje jednak pokazały już firmy MSI, ASUS, Gigabyte/Aorus czy HP. Kolejną firmą jest Dell Alienware, który dotychczas stronił raczej od pomysłów odchudzania obudów swoich notebooków do grania. W końcu jednak i ten producent się przełamał i oficjalnie zaprezentował laptopa Alienware m15, który jest najlżejszą konstrukcją amerykańskiego producenta. To zdecydowanie najcieńszy Alienware w historii, ale w dalszym ciągu bardzo wydajny w grach.

Źródło: https:

Demoscena w Katowicach: 31 sierpnia startuje party Riverwash

Dodano: 23.08.2018 14:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Symboliczny parostatek, uwieczniony w logo demoscenowej imprezy ma symbolizować ostatni rejs demoscenowego party, którego historia sięga 2007 roku. Pod koniec sierpnia Riverwash zagości w lokalu nazwanym Drzwi Zwane Koniem, mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 37 w Katowicach. Wstęp jest bezpłatny, jednak zgodnie z regulaminem imprezy uczestnicy muszą być pełnoletni oraz muszą dostosować się do ogólnie rozumianego przez demoscenę „friendshipu”. Impreza trwa przez 3 dni, od piątku 31.08 do niedzieli 2.09.2018 r. Organizatorzy przewidzieli osiem kategorii konkursowych, obejmujących konkurencje muzyczne, graficzne oraz kodowane. Swoje prace można dostarczać w formie elektronicznej, na adres kontaktowy, umieszczony na stronie imprezy.

Tagi: Swoje
Źródło: https:

AOC Agon3 AG273QCG i AG273QCX - nowe monitory dla graczy

Dodano: 21.08.2018 14:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Trzecia seria monitorów gamingowych AOC Agon po raz pierwszy zapowiedziana została w ubiegłym roku. Mijały miesiące i oprócz kolejnej zapowiedzi, nowe modele wciąż pozostawały produktami tylko na papierze. Firma AOC wreszcie coś w tej sprawie ruszyła. Po drodze jednak, jak się okazuje, specyfikacje uległy pewnym zmianom. Swoje nowe monitory Agon3 AG273QCG oraz Agon3 AG273QCX prezentuje na tegorocznym Gamescomie i już przygotowuje się do wprowadzenia ich na rynek. Pierwszy z nich przeznaczony będzie dla posiadaczy kart graficznych GeForce, a drugi dla posiadaczy kart Radeon. Oba mają zakrzywione matryce, z krzywizną 1800R, choć jeden korzysta z typu TN, a drugi VA.

Źródło: https:

Gigantyczny robot sterowany przez człowieka. Wygląda jak wielki transformers

Dodano: 08.08.2018 14:03 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Oto prawdopodobnie największy robot, jaki dotychczas został zbudowany przez człowieka. Swoim wyglądem i zastosowanymi rozwiązaniami przypomina...

Źródło: https:

Swoje doświadczenia przekuły w pasję. Poznaj "mejkerki"

Dodano: 11.07.2018 15:34 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Designerski gorset ortopedyczny, regulator oddechu dla osób narażonych na stres czy nowoczesne zabawki edukacyjne. To tylko niektóre projekty...

Tagi: Swoje
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone