sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Syndicate  RSS
Gra Satellite Reign gratis na Humble Bundle, ale tylko do jutra!

Dodano: 20.04.2018 16:00 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Gra Satellite Reign gratis na Humble Bundle, ale tylko do jutra!Spośród tysięcy gier dostępnych za pośrednictwem serwisu Steam warto zwrócić uwagę na perełkę, która powstała przy udziale twórcy jednej z najciekawszych, cyberpunkowych produkcji lat 90. - Mike Diskett odpowiada m.in. za Syndicate Wars, kontynuację słynnego Syndicate. W połowie 2013 roku usłyszeliśmy o zbiórce społecznościowej na Kickstarterze, której celem było zebranie funduszy na wydanie Satellite Reign, określonego pięknym mianem duchowego spadkobiercy Syndicate Wars. Dwa lata później gracze otrzymali obiecany produkt. I nie zawiedli się - Satellite Reign zebrał dobre oceny i uznanie nabywców gry. Dziś możemy zdobyć za darmo Satellite Reign i przekonać się na własnej skórze, czy tzw. duchowi spadkobiercy rzeczywiście mają coś wspólnego z pierwowzorem.

Źródło: https:

Games with Gold: oferta na kwiecień ujawniona

Dodano: 28.03.2018 21:05 | 26 odsłon | 0 komentarzy


W przysz#x142;ym miesi#x105;cu abonenci Games with Gold b#x119;d#x105; mogli si#x119;gn#x105;#x107; mi#x119;dzy innymi po Assassin#x2019;s Creed Syndicate czy Dead Space 2. Jednocze#x15B;nie nie zabraknie jednak propozycji dla m#x142;odszych graczy.

Źródło: www.benchmark.pl

Grand Theft Auto - 20 lat kradzieży pojazdów i wojen gangów

Dodano: 05.12.2017 8:00 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Grand Theft Auto - 20 lat kradzieży pojazdów i wojen gangówChociaż trudno uwierzyć, jako źródła inspiracji przy powstawaniu najsłynniejszej gry Rockstara wskazywane są... Pac-Man i Miami Vice. Wpływ na powstanie jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier, miały również takie tytuły jak: Elite, Syndicate i Mercenary. Jak na nasz gust, dziś w GTA więcej z Syndicate i Miami Vice, niż z innych wymienionych przez twórców wpływowych tytułów. W Europie w pierwszą cześć GTA na PC można było zagrać w październiku 1997 roku. W grudniu tego samego roku GTA otrzymali posiadacze konsol PlayStation. W Stanach Zjednoczonych tytuł zadebiutował dopiero w lutym 1998 roku. W 1999 roku Grand Theft Auto po raz pierwszy pojawiło się na mobilnych konsolach – pod koniec tego roku GTA otrzymali posiadacze Game Boya Color. Tak, to było 20 lat temu, staruszki :)

Źródło: https:

Recenzja Assassin's Creed: Origins PC - Seria wraca do formy

Dodano: 04.12.2017 11:36 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Recenzja Assassin's Creed: Origins PC - Seria wraca do formyPodczas dziesięcioletniej kariery seria Assassin’s Creed zaliczyła mnóstwo epok historycznych, wykreowała wielu charyzmatycznych bohaterów i została powszechnie rozpoznawalną marką, jednak Ubisoft zajęty wydawaniem kolejnych odsłon nie zauważył, kiedy formuła rozgrywki uległa wypaleniu. Kosmetyczne zmiany w mechanice, coraz bardziej naciągane wątki fabularne i odtwórczość sprawiły, że dzisiaj większość graczy dobrze wspomina tylko Assassin’s Creed II oraz Black Flag, natomiast nazwa Unity czy Syndicate kojarzona jest głównie z odgrzewaniem kotletów na kilkuletnim oleju. Francuskie konsorcjum problemu nie widziało w żenująco słabych ocenach, ale gwałtowny spadek słupków sprzedaży już odnotowało. Wstrzymało więc developerów i postanowiło gruntownie przemyśleć sprawę. Efektem dwuletnich refleksji jest oczywiście nowa odsłona - Assassin’s Creed: Origins...

Źródło: https:

Assassin’s Creed Origins sprzedaje się dwukrotnie lepiej niż Syndicate

Dodano: 08.11.2017 15:22 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Ogólne przychody Ubisoftu również poszły do góry.

Źródło: https:

Recenzja gry Battle Chasers: Nightwar – RPG jak z obrazka PC

Dodano: 05.10.2017 18:00 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Battle Chasers: Nightwar to piękne RPG od ojca serii Darksiders. Joe Madureira wraz ze studiem Airship Syndicate stworzył udanego erpega, który trafi zarówno do fanów gatunku, jak i osób przyciągniętych jego komiksową oprawą graficzną.

Źródło: www.gry-online.pl

Wirtualna Polska uruchomiła osobny serwis z publicystyką, wśród autorów Lisicki, Sierakowski i Żakowski

Dodano: 28.07.2016 20:25 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Grupa WP zdecydowała o oddzieleniu sekcji Opinie od głównego serwisu WP Wiadomości. WP Opinie stały się oddzielną platformą, na której mają być prezentowane różnorodne poglądy. Teksty będą dostarczać autorzy Project Syndicate oraz znani polscy publicyści.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Assassin´s Creed: Podziemie – Oliver Bowden powraca z powieścią związaną z Syndicate

Dodano: 09.03.2016 14:01 | 35 odsłon | 0 komentarzy


Oliver Bowden, czyli ten gość od książek z uniwersum Assassin's Creed, napisał kolejną powieść. Od ostatniej minął ponad rok, więc zapewne przebieracie już nóżkami.

Tagi: Syndicate
Źródło: www.cdaction.pl

Assassin´s Creed: Podziemie – Oliver Bowden powraca z powieścią związaną z Syndicate

Dodano: 09.03.2016 14:01 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Oliver Bowden, czyli ten gość od książek z uniwersum Assassin's Creed, napisał kolejną powieść. Od ostatniej minął ponad rok, więc zapewne przebieracie już nóżkami.

Tagi: Syndicate
Źródło: www.cdaction.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone