piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Telltale  RSS
The Walking Dead: The Final Season na wyłączność w Epic Games Store

Dodano: 21.12.2018 13:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Fani nie są zadowoleni. Osoby wyczekujące ostatnich dwóch epizodów The Walking Dead: The Final Season otrzymały niespodziewaną informację. Okazuje się, że produkcja przejęta po upadku Telltale Games przez Skybound Games ma zostać wydana wyłącznie na nowo otwartej platformie firmy Epic. Tym samym gra ominie m.in. Steama, na którym wydano już dwa pierwsze epizody i wszystkie poprzednie tytuły z serii The Walking Dead.

Źródło: https:

Podano datę trzeciego odcinka The Walking Dead: The Final Season

Dodano: 10.12.2018 13:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Wraz z nagłym zamknięciem studia Telltale Games we wrześniu tego roku, pojawiło się wiele wątpliwości co do tego, czy w ogóle uświadczymy zakończenia ostatniego sezonu serii gier przygodowych z uniwersum The Walking Dead. Podczas ostatniego eventu Kinda Funny Games Showcase (zastępującego PSX 2018) wydawca, jakim jest Skybound Games poinformował, że trzeci odcinek finałowego sezonu pt. Broken Toys (zepsute zabawki) pojawi się dokładnie 15 stycznia 2019 roku i tym razem - co najważniejsze - ma obyć się bez przesunięć. Warto przypomnieć, że gracze, którzy wykupili wcześniej Przepustkę Sezonową, otrzymają epizod za darmo czyli tak, jak docelowo planowało studio Telltale.

Źródło: https:

Telltale Games ostatecznie likwidowane, a jego gry znikają ze Steama

Dodano: 15.11.2018 10:39 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Bolesna agonia studia zdaje się wreszcie dobiegać końca.

Źródło: https:

The Walking Dead - gra uratowana przez studio Skybound Games

Dodano: 08.10.2018 17:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy


To, co działo się wokół tematu Telltale Games odpowiedzialnego m.in. za serię The Walking Dead zaraz po rozwiązaniu studia, nie jest chyba możliwe do streszczenia w jednym, ani nawet dwóch zdaniach. Abstrahując od dantejskich scen, które miały miejsce w biurach Telltale Games (natychmiastowe wypowiedzenia, dwie godziny na opuszczenie studia), równie pesymistyczne wizje kroiły się w głowach fanów. Co z niedokończonymi projektami jak ostatni sezon The Walking Dead? Co z zapowiedzianym drugim sezonem The Wolf Among Us? Wielu czekało także na telltale'owską odsłonę gry Stranger Things. Wygląda na to, że nie wszystko stracone. Choć Telltale już nie ma, to nadzieja na to, że ich projekty nie zginą wciąż jest.

Źródło: https:

The Walking Dead: The Final Season – Pozostałe odcinki doczekają się premiery

Dodano: 07.10.2018 12:13 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Robert Kirkman i spółka zamierzają wyciągnąć pomocną dłoń do byłych pracowników studia Telltale Games.

Źródło: https:

Telltale Games zwalnia pozostałych pracowników [AKTUALIZACJA]

Dodano: 05.10.2018 8:37 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Kolejne 25 osób straciło pracę. [AKTUALIZACJA] "W firmie wciąż pracują dobrzy ludzie".

Źródło: https:

Stranger Things: Devolver Digital chce przejąć grę po Telltale Games

Dodano: 26.09.2018 11:24 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Propozycja złożona Netflixowi. Wygląda na to, że wydawca jakim jest Devolver Digital chce doprowadzić do tego, że planowana dotąd przez studio Telltale Games gra pt. Stranger Things zostanie ostatecznie zrealizowana. Jak tego dokona? Planuje pomóc zwolnionym programistom i twórcom gier z Telltale, którzy przed kilkoma dniami zostali bez pracy w ramach zaskakującego rozwiązania studia.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone