piątek, 19 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Wiadomości z tagiem Telltale  RSS
Borderlands 3: Gearbox zaprezentuje grę pod koniec marca

Dodano: 13.03.2019 17:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Seria Borderlands ma już ponad dekadę. Swego czasu stworzyła podwaliny bardzo popularnego obecnie gatunku, jakim jest loot shooter. Chociaż pierwsze dwie części Borderlands były tytułami dla pojedynczego gracza (z opcjonalnym co-opem), to Bungie przyznało, że inspirowało się nimi w Destiny. Do tej pory ukazały się Borderlands 1 i 2 wraz z licznymi dodatkami a także The Pre-Sequel oraz remasterowana wersja dwójki i jej wersja na VR. Ponadto Telltale Games poszerzyło uniwersum o przygodówkowy spin-off Tales from Borderlands. Autorzy serii, firma Gearbox, najwyraźniej są gotowi na to by wkrótce pokazać światu część trzecią. Mogłoby to nastąpić już w tym miesiącu.

Źródło: https:

Telltale Games: Byli pracownicy założyli nowe studio

Dodano: 11.02.2019 18:46 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Zapamiętajcie nazwę AdHoc Studio i wypatrujcie gier w stylu netfliksowego "Bandersnatcha".

Źródło: https:

The Walking Dead: The Final Season na wyłączność w Epic Games Store

Dodano: 21.12.2018 13:58 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Fani nie są zadowoleni. Osoby wyczekujące ostatnich dwóch epizodów The Walking Dead: The Final Season otrzymały niespodziewaną informację. Okazuje się, że produkcja przejęta po upadku Telltale Games przez Skybound Games ma zostać wydana wyłącznie na nowo otwartej platformie firmy Epic. Tym samym gra ominie m.in. Steama, na którym wydano już dwa pierwsze epizody i wszystkie poprzednie tytuły z serii The Walking Dead.

Źródło: https:

Podano datę trzeciego odcinka The Walking Dead: The Final Season

Dodano: 10.12.2018 13:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Wraz z nagłym zamknięciem studia Telltale Games we wrześniu tego roku, pojawiło się wiele wątpliwości co do tego, czy w ogóle uświadczymy zakończenia ostatniego sezonu serii gier przygodowych z uniwersum The Walking Dead. Podczas ostatniego eventu Kinda Funny Games Showcase (zastępującego PSX 2018) wydawca, jakim jest Skybound Games poinformował, że trzeci odcinek finałowego sezonu pt. Broken Toys (zepsute zabawki) pojawi się dokładnie 15 stycznia 2019 roku i tym razem - co najważniejsze - ma obyć się bez przesunięć. Warto przypomnieć, że gracze, którzy wykupili wcześniej Przepustkę Sezonową, otrzymają epizod za darmo czyli tak, jak docelowo planowało studio Telltale.

Źródło: https:

Telltale Games ostatecznie likwidowane, a jego gry znikają ze Steama

Dodano: 15.11.2018 10:39 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Bolesna agonia studia zdaje się wreszcie dobiegać końca.

Źródło: https:

The Walking Dead - gra uratowana przez studio Skybound Games

Dodano: 08.10.2018 17:00 | 17 odsłon | 0 komentarzy


To, co działo się wokół tematu Telltale Games odpowiedzialnego m.in. za serię The Walking Dead zaraz po rozwiązaniu studia, nie jest chyba możliwe do streszczenia w jednym, ani nawet dwóch zdaniach. Abstrahując od dantejskich scen, które miały miejsce w biurach Telltale Games (natychmiastowe wypowiedzenia, dwie godziny na opuszczenie studia), równie pesymistyczne wizje kroiły się w głowach fanów. Co z niedokończonymi projektami jak ostatni sezon The Walking Dead? Co z zapowiedzianym drugim sezonem The Wolf Among Us? Wielu czekało także na telltale'owską odsłonę gry Stranger Things. Wygląda na to, że nie wszystko stracone. Choć Telltale już nie ma, to nadzieja na to, że ich projekty nie zginą wciąż jest.

Źródło: https:

The Walking Dead: The Final Season – Pozostałe odcinki doczekają się premiery

Dodano: 07.10.2018 12:13 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Robert Kirkman i spółka zamierzają wyciągnąć pomocną dłoń do byłych pracowników studia Telltale Games.

Źródło: https:

The Walking Dead: The Final Season – Pozostałe odcinki doczekają się premiery

Dodano: 07.10.2018 12:13 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Robert Kirkman i spółka zamierzają wyciągnąć pomocną dłoń do byłych pracowników studia Telltale Games.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone