wtorek, 26 września 2017 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem TomTom  RSS
Polskie firmy spragnione nowych technologii, ale... ich nie stać

Dodano: 23.09.2017 6:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Według najnowszych badań TomTom Telematics, połowa polskich managerów (50%) przyznaje, że implementacja innowacyjnych rozwiązań technologicznych w firmach jest dla nich bardzo ważna, a polskie firmy chętnie i szybko je adaptują (83%). Jednocześnie przedsiębiorstwa znad Wisły wydają na innowacje mniej niż połowę tego, co firmy z Europy Zachodniej.

Źródło: www.telix.pl

TomTom Przewód mikrofonu.

Dodano: 22.09.2017 23:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Czystszy dźwięk Redukcja niepożądanych dźwięków, w tym szumu wiatru, rejestrowanych przez wbudowany mikrofon.* Lepsza jakość dźwięku Umożliwia nagrywanie rozmów i dźwięków otoczenia w lepszej jakości. Opcje dodawania komentarza Nagrywaj krystalicznie czysty dźwięk z mikrofonu dowolnego producenta lub wyjścia audio. * Jakość dźwięku zależy od źródła i jest zwykle lepsza w przypadku przesyłu ze źródła oraz prawidłowego umiejscowienia urządzenia..., Cena: 69,- zł

Tagi: TomTom
Źródło: https:

TomTom otwiera nowe biuro w Poznaniu i rekrutuje specjalistów IT

Dodano: 14.09.2017 17:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 100 nowych miejsc pracy czeka w Poznaniu na wykwalifikowanych inżynierów. Firma TomTom otwiera nowy oddział w Polsce i szuka pracowników. Dzięki temu miasto stanie się kolejnym strategicznym ośrodkiem tworzenia map oraz technologii geolokalizacyjnych.

Tagi: TomTom
Źródło: www.telix.pl

100 specjalistów IT poszukiwanych - TomTom otwiera biuro w Poznaniu

Dodano: 14.09.2017 16:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 100 miejsc pracy w Poznaniu czeka na wykwalifikowanych in#x17C;ynier#xF3;w. Powstaje nowy o#x15B;rodek tworzenia map oraz technologii geolokalizacyjnych.

Tagi: TomTom
Źródło: www.benchmark.pl

TomTom przedstawia rozwiązania wspierające przyszłość jazdy

Dodano: 13.09.2017 5:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Firma TomTom (TOM2), dostawca technologii nawigacyjnych, uczestniczy w największym w Europie wydarzeniu motoryzacyjnym, targach IAA we Frankfurcie. Podczas eventu firma poinformowała o swoich nowych działaniach: umowie z Daimlerem, rozwoju usługi TomTom Traffic oraz uruchomieniu usługi przeznaczonej dla pojazdów elektrycznych.

Źródło: www.telix.pl

Nawigacja TomTom Start 25 M EU 45 (PL-EE-LV-LT).

Dodano: 03.09.2017 1:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Urządzenie TomTom START 20 zapewnia najważniejsze narzędzia i bezpłatne dożywotnie aktualizacje map*. Cel podróży można łatwo znaleźć za pomocą menu Szukaj lub dotykając punktu na mapie. Asystent pasa ruchu pomaga przygotować się do zjazdu lub skrzyżowania, wyraźnie pokazując pas jezdni, który należy zająć. 4,3-calowy ekran dotykowy. Asystent pasa ruchu Urządzenie TomTom START pozwala przygotować się do zjazdu lub skrzyżowania, wyraźnie pokazując pas jezdni, który należy zająć. Dzięki niemu już nigdy nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności nagłej zmiany pasa. Dożywotnie Mapy Europy Sprawdź, czy masz najnowsze mapy, podłączając urządzenie TomTom START do komputera. Na każdy kolejny sezon udostępniamy nowe mapy zawierające zmiany na drogach i zaktualizowane informacje o ograniczeniach prędkości. Pobieraj te aktualizacje bezpłatnie przez cały okres użytkowania urządzenia. Fotoradary Ostrzeżenia wyświetlane z wyprzedzeniem w urządzeniu TomTom START informują o zbliżaniu się do stałych fotoradarów i przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Darmowe aktualizacje oprogramowania Nasze urządzenia nawigacyjne są ciągle udoskonalane. Podłączając regularnie urządzenie TomTom START do komputera, możesz pobierać bezpłatne aktualizacje oprogramowania. Uzyskasz nowe funkcje nawigacyjne, ulepszoną wydajność i dodatkowe opcje własnej konfiguracji. W zaledwie kilka minut. Technologia IQ Routes Tylko użytkownicy TomTom mogą korzystać z danych o rzeczywistych prędkościach, zebranych od milionów innych użytkowników. Dzięki nim możliwe jest wyznaczenie najszybszej trasy w dowolnym momencie. Wyobraź sobie trasę, która uwzględnia godziny szczytu, sygnalizację świetlną, przejścia dla pieszych, okolice szkół czy centrów handlowych, w dowolnej minucie każdego dnia. Tak właśnie działa technologia IQ Routes!..., Cena: 519,- zł

Źródło: https:

IFA 2017: TomTom Sports wprowadza nowe funkcje do urządzeń sportowych

Dodano: 01.09.2017 4:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy


TomTom (TOM2) ogłosił na #IFA wprowadzenie do swoich produktów sportowych nowych funkcji - Fitness Age, Fitness Points i Spersonalizowane Treningi. Połączenie tych nowych możliwości urządzeń sprawi, że użytkownicy otrzymają narzędzia do tego, aby trenować inteligentniej, szybciej osiągać swoje cele i prowadzić zdrowszy tryb życia.

Tagi: Sporym, TomTom
Źródło: www.telix.pl

IFA: TomTom - zaplanuj i spersonalizuj podróż z TomTom i TripAdvisor

Dodano: 31.08.2017 11:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy


TomTom (TOM2) na #IFA ogłosił nowe możliwości dostępne w TomTom Road Trips, darmowej platformie, dzięki której podróżujący odkrywają najlepsze drogi na świecie. Kierowcy mają dostęp do stu tras, zaś dzięki współpracy z TripAdvisor od października będą mogli także zaplanować miejsca posiłków i zakwaterowania.

Tagi: Roku, TomTom
Źródło: www.telix.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone