wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem Tool  RSS
Mortal Kombat 11: Spawn jedną z grywalnych postaci

Dodano: 13.12.2018 18:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Niespodziankę zdradził sam Todd McFarlane.

Źródło: https:

MSI GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G GDDR6 PCI-e.

Dodano: 12.12.2018 11:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Architektura NVIDIA Turing oraz RAY-TRACING Karty graficzne GeForce RTX pracują na najnowszej architekturze Turing i zupełnie nowej platformie RTX. W efekcie otrzymujesz wydajność nawet do sześciu razy wyższą niż miało to miejsce w poprzedniej generacji - Pascal. Dzięki temu możliwe stało się wprowadzenie do gier śledzenia promieni w czasie rzeczywistym (Ray Tracing). Obraz wspierany jest również sztuczną inteligencją, która w wydajny sposób pozwala na generowanie realistycznych efektów. Wentylatory Torx Odkryj niezwykłą wydajność układu chłodzenia karty MSI GeForce RTX 2070 Gaming Z 8 GB. Dwa wentylatory Torx Fan 3.0, o specjalnie profilowanych łopatkach, wtłaczają chłodne powietrze do wnętrza radiatora, jak najlepiej schładzając cały układ. Jednocześnie technologia Zero Frozr, czyli półpasywny układ chłodzenia, zapewnia absolutną ciszę do momentu kiedy temperatura karty osiągnie 60 stopni. Po przekroczeniu tej temperatury, wentylatory Torx 3.0 jak najszybciej schłodzą twój zapał. Gra BATTLEFIELD V w zestawie z kartami GeForce RTX Dzięki ray tracingowi w czasie rzeczywistym, w grze przedstawiającej największy konflikt w dziejach ludzkości możesz się cieszyć najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną grafiką. Zobacz to na własne oczy w naszym oficjalnym zwiastunie gry Battlefield V: obsługiwanej przez układy GeForce RTX..., Cena: 2749,- zł

Źródło: https:

MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8G OC GDDR6 PCI-e.

Dodano: 11.12.2018 16:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Architektura NVIDIA Turing Pora na osiągi, które przekładają się na ekscytujące doznania wizualne oraz efekty, które wgniotą Cię w fotel. Karta MSI GeForce RTX 2070 Armor 8 GB skonstruowano w oparciu o nowatorską architekturę NVIDIA Turing - najbardziej zaawansowaną architekturę GPU na świecie. Płynność gry, odwzorowanie detali, liczba klatek na sekundę - na każdym polu możesz liczyć na najwyższą wydajność. Wentylatory Torx Fan 2.0 Futurystyczna konstrukcja karty MSI GeForce RTX 2070 Armor 8 GB gwarantuje znakomitą wentylację. Dwa wentylatory Torx Fan 2.0, ze specjalnie zakrzywionymi łopatkami, wtłaczają chłodne powietrze pod ciśnieniem do wnętrza radiatora. Układ chłodzenia jest równocześnie półpasywny. Dopóki temperatura GPU nie osiągnie określonego pułapu wentylatory nie pracują. Potem włączają się do akcji i rozpraszają ciepło. W chłodzeniu układu pomaga także metalowy backplate, będący jednocześnie usztywnieniem całej konstrukcji. Gaming z MSI RTX 2070 Armor Gamingowe procesory graficzne z serii GeForce RTX współpracują z najnowszej generacji pamięcią GDDR6, są zgodne z bibliotekami graficznymi DirectX 12, a także cechują implementacją szeregu innych funkcji i technologii. Jest to grafika opracowana na nowo. Gra BATTLEFIELD V w zestawie z kartami GeForce RTX Dzięki ray tracingowi w czasie rzeczywistym, w grze przedstawiającej największy konflikt w dziejach ludzkości możesz się cieszyć najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną grafiką. Zobacz to na własne oczy w naszym oficjalnym zwiastunie gry Battlefield V: obsługiwanej przez układy GeForce RTX..., Cena: 2649,- zł

Źródło: https:

Podano datę trzeciego odcinka The Walking Dead: The Final Season

Dodano: 10.12.2018 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wraz z nagłym zamknięciem studia Telltale Games we wrześniu tego roku, pojawiło się wiele wątpliwości co do tego, czy w ogóle uświadczymy zakończenia ostatniego sezonu serii gier przygodowych z uniwersum The Walking Dead. Podczas ostatniego eventu Kinda Funny Games Showcase (zastępującego PSX 2018) wydawca, jakim jest Skybound Games poinformował, że trzeci odcinek finałowego sezonu pt. Broken Toys (zepsute zabawki) pojawi się dokładnie 15 stycznia 2019 roku i tym razem - co najważniejsze - ma obyć się bez przesunięć. Warto przypomnieć, że gracze, którzy wykupili wcześniej Przepustkę Sezonową, otrzymają epizod za darmo czyli tak, jak docelowo planowało studio Telltale.

Źródło: https:

Shadow of the Tomb Raider do wypróbowania za darmo

Dodano: 06.12.2018 20:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Square Enix postanowi#x142;o udost#x119;pni#x107; wersj#x119; testow#x105; (trial). Z komunikatu wydawcy dowiadujemy si#x119;, i#x17C; mo#x17C;liwe jest tutaj sprawdzenie pocz#x105;tkowych etap#xF3;w rozgrywki.

Źródło: www.benchmark.pl

Shadow of the Tomb Raider z wersją demo

Dodano: 06.12.2018 19:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Szansa na sprawdzenie nowych przygód Lary. Square Enix ogłosiło dzisiaj udostepnienie wersji demonstracyjnej gry Shadow of the Tomb Raider. Gracze będą mieli okazję zapoznać się z fragmentem przygód młodej pani archeolog, dzięki czemu łatwiej podejmą decyzję o ewentualnym zakupie tytułu. Jest to też dobra okazja do przetestowania swojego zestawu komputerowego w grze.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone