wtorek, 21 listopada 2017 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Trzeba  RSS
Spellforce III da się przetestować przed premierą, znamy wymagania sprzętowe 

Dodano: 18.11.2017 13:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Trzeba się spieszyć!

Tagi: Trzeba
Źródło: https:

Shuttle XPC Cube SZ270R9 - Barebone o kosmicznym wyglądzie

Dodano: 17.11.2017 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Shuttle XPC Cube SZ270R9 - Barebone o kosmicznym wyglądzieZestawy komputerowe niewielkich rozmiarów to obiekt pożądania wielu osób. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie tradycyjna skrzynka byłaby zbyt duża, a więc chociażby w biurze, salonie czy małym mieszkaniu. Złożenie ich jednak jest nieco trudniejsze, zwłaszcza dla laika. Trzeba się bowiem liczyć z każdym milimetrem tak by pomieścić wszystkie podzespoły, a dodatkowo nic się w środku nie ugotowało. Niszę te więc wykorzystało kilku producentów, między innymi tajwańskie Shuttle. Najnowsza propozycja typu barebone o oznaczeniu XPC Cube SZ270R9 dedykowana jest procesorom Intel 6. i 7. generacji i skierowana została do graczy. Całość dopełnia oświetlenie RGB LED i... przycisk turbo na obudowie!

Źródło: https:

Niereferencyjny Sapphire Radeon RX Vega 64 NITRO na zdjęciach

Dodano: 13.11.2017 20:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Niereferencyjny Sapphire Radeon RX Vega 64 NITRO na zdjęciachTrzeba przyznać, że fani kart graficznych z czerwonego obozu czekający na niereferencyjne wersje Radeonów RX Vega mają anielską cierpliwość, którą producenci sprzętu skutecznie wystawiają na coraz trudniejsze próby. Choć najmocniejsze GPU w portfolio AMD miały swoją premierę w lipcu, to o wersjach niereferencyjnych do tej pory ani widu, ani słychu, jeśli nie liczyć autorskiego modelu ASUSa, którego tak czy inaczej w sklepach nadal nie widać, oraz nieśmiałych zapowiedzi innych producentów. Wygląda jednak na to, że już niedługo coś w tym temacie może się wreszcie ruszyć. Jednym ze zwiastunów tego, że do niereferencyjnych wersji Vegi coraz bliżej, są nowe informacje na temat wariantu NITRO od Sapphire.

Źródło: https:

Plus: 11,46 mln aktywnych kart SIM. Wzrost abonentów usług głosowych i internetu

Dodano: 10.11.2017 12:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Trzeci kwartał 2017 roku komórkowa sieć Plus zakończyła liczbą ponad 11,46 mln aktywnych kart SIM - wynika z danych finansowych Grupy Cyfrowy Polsat. Operator ponownie notuje wzrost głosowych usług abonamentowych oraz wzrost abonentów mobilnego internetu.

Źródło: feedproxy.google.com

Harry Potter: Wizards Unite - nowa gra twórców Pokemon GO

Dodano: 09.11.2017 15:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Harry Potter: Wizards Unite - nowa gra twórców Pokemon GONieco ponad rok temu byliśmy świadkami światowego fenomenu, jakim okazała się gra Pokemon GO. Została oparta o w gruncie rzeczy prosty pomysł, by świat gry stworzyć jako swego rodzaju nakładkę na świat rzeczywisty, a do poruszania się po nim wykorzystać moduł GPS dostępny w praktycznie każdym smartfonie. Dzięki temu gracze mogli poczuć się jakby sami wcielili się w bohaterów gry. Koncepcja przyjęła się lepiej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać, dzięki czemu zarówno Nintendo, jak i Niantic, czyli studio odpowiedzialne za produkcję gry, w najbliższym czasie nie muszą się martwić o swoją kondycję finansową. Trzeba jednak kuć żelazo póki gorące, w związku z czym twórcy Pokemon GO zdecydowali się wziąć na warsztat kolejne popularne uniwersum i stworzyć w oparciu o nie nowy tytuł AR na smartfony.

Tagi: Unixa, Trzeba
Źródło: https:

CD-Action 13/2017: Trzeci przeciek [ROZWIĄZANY]

Dodano: 09.11.2017 12:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ostatni przeciek wymaga trochę kombinowania, ale już sobie z tego typu zagadkami radziliście.

Tagi: Action, Trzeba
Źródło: https:

Sztuczna inteligencja z Estonii poprawi jakość Twoich zdjęć

Dodano: 07.11.2017 19:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Sztuczna inteligencja z Estonii poprawi jakość Twoich zdjęćNie twierdzimy, że SI zrobi z nas od razu zawodowych fotografów, ale może przydać się do odzyskania wspomnień, zapisanych w postaci obrazów o niskiej rozdzielczości lub grafik zniszczonych przez wysoki stopień stratnej kompresji. Let’s Enhance to jeden z pierwszych serwisów internetowych, który oferuje opcję powiększania zdjęć oraz korekty zniekształceń widocznych w plikach w formacje JPEG, wykorzystując do tego celu sztuczna inteligencję. Z usług estońskiej firmy można skorzystać za darmo, po dokonaniu nieodpłatnej rejestracji. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ regulamin Let’s Enhance przewiduje priorytetowe traktowanie odpłatnych subskrypcji i zyskownych zleceń.

Tagi: Trzeba
Źródło: https:

Sprzedaż tabletów spada, ale Apple i Amazon dobrze się trzymają

Dodano: 07.11.2017 13:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Sprzedaż tabletów spada, ale Apple i Amazon dobrze się trzymają40 milionów tabletów trafiło na rynek w trzecim kwartale 2017 roku. Trzeci kwartał, w ujęciu rok do roku, upłynął pod znakiem wzrostu sprzedaży dla dużych graczy: większą sprzedaż odnotowali Amazon, Huawei, Apple i Lenovo. Mniej tabletów udało się za to sprzedać Samsungowi oraz innym producentom urządzeń mobilnych. Na rynku tabletów wciąż dominuje Apple z prawie 26-procentowym udziałem w rynku. Amerykańska korporacja sprzedała w trzecim kwartale 2017 roku 10,3 miliona urządzeń, to o milion tabletów więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Samsung jest za to doganiany przez Amazona, który może pochwalić się największym wzrostem w aktualnym zestawieniu.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone