środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Tymczasem  RSS
WCCFTECH: zaporowe ceny GTX-a 1080 Ti i Vegi 64

Dodano: 16.01.2018 18:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Aż trudno uwierzyć, że ceny osiągnęły taki poziom. Dzisiaj Piotrek informował was, że karty graficzne zaczęły mocno drożeć nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Europie. Sytuacja najgorzej wygląda w przypadku układów AMD, za które teraz trzeba zapłacić nawet o 50% więcej. Tymczasem z najnowszych doniesień wynika, że koszty zakupu niektórych GPU w USA dochodzą do już naprawdę niedorzecznych kwot.

Źródło: pclab.pl

Stardew Valley: Twórca ćwierka o trybie dla wielu graczy

Dodano: 16.01.2018 12:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Tymczasem kto inny śpiewa o nim pełnym głosem.

Źródło: https:

Cud niemieckiej inżynierii. Okręt za 3 mld euro, który nie działa

Dodano: 15.01.2018 12:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Niemiecki przemysł kojarzy się nam z jednym z najpotężniejszych na świecie. Tymczasem nasi sąsiedzi coraz częściej wydają pieniądze w niewłaściwy...

Tagi: Tymczasem
Źródło: tech.wp.pl

Włoski oddział Canona przypadkowo publikuje na swoim Facebooku zdjęcie wykonane bezlusterkowcem Fuji

Dodano: 15.01.2018 10:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Historia, która od kilku dni rozbawia środowiska fotograficzne na całym świecie jest doskonałym przykładem na to, że w Internecie nie wolno już wierzyć w nic. Wyobraźcie sobie, że znajdujecie piękne zdjęcie włoskiego krajobrazu wykonane lustrzanką Canona i chcecie ten fakt jakoś wykorzystać. Tymczasem okazuje się, że nie jest to zdjęcie, lecz fotomontaż, a do tego pokaźna jego część została wykonana aparatem bezlusterkowym zupełnie innej marki i wykorzystana bez wiedzy i zgody twórcy. I co teraz?

Tagi: Tymczasem
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Wyniki wydajności procesorów Intela po łatach Meltdown i Spectre

Dodano: 12.01.2018 18:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wyniki wydajności procesorów Intela po łatach Meltdown i SpectreProducenci reklamują swój sprzęt w przeróżny sposób i często stawiają go w aż zbyt jasnym świetle. Tak było, jest i będzie, dlatego jak mantrę będziemy powtarzać, by kierować się recenzjami i dokładnymi niezależnymi testami (np. naszego autorstwa), gdyż to one przedstawiają realne możliwości danego sprzętu. Tymczasem Intel postanowił wyręczyć wszystkich ciekawskich, którzy czekają na konkrety dotyczące spadków wydajności związanych z załataniem błędów Meltdown i Spectre. Choć krążyły plotki mówiące o konieczności spowolnienia procesorów nawet o 60%, według giganta z Santa Clara nic takiego nie ma i nie będzie miało miejsca. Nie oznacza to jednak, że żaden problem nie występuje.

Źródło: https:

HTC U11 EYEs potwierdzony

Dodano: 12.01.2018 15:26 | 1 odsłon | 0 komentarzyHTC potwierdza, że HTC U11 EYEs zadebiutuje 15 stycznia. Tymczasem Evan Blass ujawnia specyfikację smartfonu.

Źródło: www.telepolis.pl

Co dla druku oznacza RODO

Dodano: 12.01.2018 5:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Z dniem 25 maja 2018r. we wszystkich krajach UE zacznie obowiązywać nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Od tego dnia wszystkie firmy i organy administracji publicznej działające w UE będą musiały zapewnić zgodność infrastruktury IT z nowymi regulacjami. Tymczasem w debacie na temat dostosowania infrastruktury IT do nowych regulacji przeoczono kwestię ochrony danych osobowych na wydrukach.

Tagi: Tymczasem
Źródło: www.telix.pl

Qualcomm Snapdragon 670, 640 i 460 - specyfikacja techniczna

Dodano: 28.12.2017 17:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nowe chipy od Qualcomma. Firma w tym miesiącu zaprezentowała swój przyszłoroczny, high-endowy układ - Snapdragona 845. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Amerykanie w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzą na rynek nie jedną, ale aż cztery kolejne jednostki. W sieci pojawiła się właśnie specyfikacja techniczna Snapdragonów 670, 640 i 460.

Źródło: pclab.pl

Recenzja Call of Duty WWII PC - Stare wraca, bo nowe już było

Dodano: 28.12.2017 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Recenzja Call of Duty WWII PC - Stare wraca, bo nowe już byłoUważajcie czego sobie życzycie, ponieważ wasze prośby mogą się spełnić... Czasami przyniosą falę radości, innym razem lawinę rozczarowań. Patrząc na przypadek Call of Duty WWII można odnieść wrażenie, że jesteśmy bliżej drugiego scenariusza, ponieważ społeczność nawołująca do powrotu drugowojennych klimatów, oczekiwała zarazem wyraźnej zmiany jakościowej. Tymczasem dostaliśmy produkcję wykorzystującą stare zagrywki, dodatkowo bazującą na wiekowym silniku. Chciałoby się powiedzieć - absolutna klasyka w wykonaniu Activision. Zmęczony rokrocznym wałkowaniem niemalże tego samego materiału, miałem ogromne problemy z napisaniem recenzji Call of Duty WWII, kilka tygodni szukałem więc różnych wymówek przekładając redaktorski obowiązek - chodziłem po lekarzach wystawiających lewe zwolnienia, próbowałem udawać niepoczytalność, nawet wyjechałem na kilka tygodni w Bieszczady. Ostatecznie musiałem jednak usiąść do klawiatury...

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone