sobota, 04 lutego 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Wiadomości z tagiem Ubisoft  RSS
Ubisoft ma wycofać się z Polski

Dodano: 03.02.2023 20:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Oddział Ubisoft Polska prawdopodobnie przestanie istnieć ze względu na oszczędności francuskiego twórcy gier komputerowych.

Źródło: https:

Ubisoft zamyka polski oddział. Co dalej z grami?

Dodano: 03.02.2023 8:08 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Ubisoft wycofuje się z Polski i zamyka swój oddział

Polski oddziały firmy Ubisoft przestanie istnieć. Francuzi podjęli decyzję o wycofaniu się z naszego kraju.

Oddział Ubisoft Polska prawdopodobnie przestanie istnieć. Taką decyzję podjęła francuska firma, która w ten sposób szuka oszczędności. Informację jako pierwszy podał na Twitterze Marcin Kosman z Better.Gaming Agency, a później potwierdził u swoich źródeł serwis .

Ubisoft Polska przestanie istnieć

Chociaż wycofanie się Ubisoftu z polskiego rynku jest wiadomością smutną, to z perspektywy graczy niewiele zmieni. Gry francuskiego wydawcy nadal będą dostępne w naszym kraju. Po prostu firma szuka oszczędności i nie zamierza utrzymywać osobnego oddziału. Obowiązki prawdopodobnie przejmie zewnętrzna agencja.

Taka decyzja Ubisoftu nie powinna dziwić. Firma przeżywa duży kryzys. W zeszłym roku praktycznie nie wydała żadnej dużej gry. Kilka projektów zostało anulowanych, a inne zaliczyły spore opóźnienia. Podobno Ubisoft nawet wystawił się na sprzedaż, ale . Marka zanotowała też dużą stratę na giełdzie, gdzie akcje spadły z poziomu prawie 28 euro do niecałych 21 euro.

 
 

Źródło: https:

Ubisoft najwyraźniej postanowił zamknąć swój polski oddział. Zdaje się, że przyczyną jest szukanie oszczędności

Dodano: 02.02.2023 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że Ubisoft, jeden z największych gamingowych deweloperów na świecie, wpadł w nie lada problemy. Chodzi oczywiście o finanse, które najwyraźniej przestały się "zgadzać". Stąd też decyzja Francuzów o kolejnym przesunięciu premiery gry pt. Skull and Bones, a także anulowanie trzech, niezapowiedzianych dotąd produkcji. Dziś dowiadujemy się, że Ubi "bierze się" także za zamykanie przedstawicielstw. A przynajmniej - polskiego.

Źródło: https:

The Crew Motorfest - nowa gra wyścigowa od Ubisoftu zadebiutuje jeszcze w tym roku. Szykuje się konkurencja dla Forzy Horizon

Dodano: 01.02.2023 8:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W ostatnich dniach w sieci nie brakowało plotek, jakoby Ubisoft szykował się do zapowiedzi trzeciej części gry The Crew. Dziś wiemy już, że doniesienia te były prawdziwe. Jak się okazuje, nowa odsłona nie będzie miała "trójki" w nazwie, lecz otrzyma podtytuł Motorfest. Pojawił się już pierwszy, efektowny trailer gry, który mocno wskazuje na silną inspirację serią Forza Horizon.

Źródło: https:

Skull and Bones ma zadebiutować za kilka miesięcy, jednak opinie testerów o grze nie są zbyt optymistyczne

Dodano: 30.01.2023 18:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu Ubisoft po raz kolejny opóźnił premierę Skull and Bones, czyli najnowszej produkcji, w której możemy stać się siejącym postrach piratem. Gra miała pojawić się w marcu tego roku, jednak nieoczekiwanie francuski wydawca postanowił opóźnić debiut na bliżej nieokreślony termin, jednak utrzymany w roku finansowym 2024 (w okresie od 1 kwietnia 2023 do 31 marca 2024 roku). Najnowsze informacje od Toma Hendersona, które pozyskał od testerów produkcji, nie napawają specjalnie optymizmem.

Źródło: https:

Far Cry 7 podobno zadebiutuje nie wcześniej niż w 2025 roku. Ubisoft tym razem zabierze graczy na Alaskę

Dodano: 27.01.2023 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Far Cry 6 zadebiutował w 2021 roku i zyskał raczej mieszaną aprobatę wśród graczy jak i recenzentów. Jednym gra przypadła do gustu, inni zarzucali nadmierną wtórność rozwiązań. Ostatnim etapem wspierania Far Cry 6 było wydanie dodatku "Lost Between Worlds" jesienią ubiegłego roku. Pomimo tego, że minął już grubo ponad rok od premiery szóstki, Ubisoft oficjalnie nic nie wspomina o dalszych planach na markę. Pomocny okazuje się tutaj znany informator Tom Hendersen, który ujawnił, że w produkcji podobno są dwie gry z serii.

Źródło: https:

Ubisoft rozdaje platformówkę z Raymanem

Dodano: 20.01.2023 17:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ubisoft do#x142;#x105;czy#x142; do grona firm #x15B;wi#x119;tuj#x105;cych Chi#x144;ski Nowy Rok. Dla graczy to o tyle dobra informacja, #x17C;e mo#x17C;na skorzysta#x107; z przygotowanych na t#x119; okoliczno#x15B;#x107; promocji.

Źródło: https:

Dobra wiadomość dla graczy. Beyond Good and Evil 2 nadal powstaje

Dodano: 16.01.2023 15:33 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Nad Ubisoftem wiszą ciemne chmury. Przedsiębiorstwo zrezygnowało z trzech projektów gier oraz opóźniło inne. Jednak mały promyk Słońca przebił się  przez gęste chmury. Beyond Good and Evil 2 nadal powstaje.

Nie da się ukryć, że Ubisoft w ostatnim czasie nie przędzie najlepiej. Przedsiębiorstwo było zmuszone do anulowania kilku nieogłoszonych jeszcze projektów. Pojawiło się wiele obaw o przyszłość serii Beyond Good and Evil, która jeszcze na początku tysiąclecia podbiła serca graczy.

Trzy projekty anulowane, Skull Bones opóźnione, lecz Beyond Good and Evil nadal powstaje

Ubisoft nie tylko porzucił kilka gier, lecz również ponownie opóźnił premierę Skull Bones, pirackiej gry, która o użytkowników będzie musiała konkurować z popularnym Sea of Thieves. Postawiło to pod znakiem zapytania dalszy rozwój gry Beyond Good and Evil 2. Warto przypomnieć, że pierwsza część ukazała się jeszcze w 2003 roku i właściwie od tamtego momentu pojawiają się pogłoski o kontynuacji. Jednak dwie dekady później, kontynuacja nadal nie ujrzała światła dziennego.

Prace nad Beyond Good and Evil 2 trwają, a zespół ciężko pracuje, aby dotrzymać ambitnej obietnicy

- powiedział przedstawiciel Ubisoftu w rozmowie z portalem Eurogamer.

O samym Beyond Good and Evil 2 niewiele wiadomo ponadto, że ma być kontynuacją jedynki, jednak technologia poszła tak naprzód, że dziś może być zupełnie inną grą. Ubisoft zapewnia, że prace nad jej rozwojem nadal trwają. Nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się wieści o postępach w produkcji.

 
 

Źródło: https:

W głowie się nie mieści, co Ubisoft robi z piratami

Dodano: 14.01.2023 23:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wydawa#x142;o si#x119;, #x17C;e Skull and Bones wreszcie doczeka si#x119; premiery. Nic z tego, w ostatniej chwili zn#xF3;w j#x105; prze#x142;o#x17C;ono.

Źródło: https:

Assassin's Creed Mirage otrzyma nowy system skradania i wtapiania się w tłum, a Bagdad ma być "drugim bohaterem gry"

Dodano: 13.01.2023 13:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W ubiegłym roku Ubisoft zapowiedział grę Assassin's Creed Mirage. Nowa część, opowiadająca o losach Asasyna Basima, ma mieć znacznie mniejszą skalę w porównaniu do "trylogii Starożytności" w postaci Assassin's Creed: Origins, Odyssey oraz Valhalla, a także zrezygnować z rozwiązań z gier Action-RPG, zamiast tego bardziej skupić się na tematyce skrytobójstw. Choć nadal nie zobaczyliśmy nawet sekundy gameplaya, twórcy coraz chętniej opowiadają o grze. W nowym wywiadzie podkreślają, jak ważnym elementem gry będzie skradanie.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2023 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone