poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.  Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Wiadomości z tagiem Valve  RSS
Valve wysyła nową wersję kontrolerów Knuckles do deweloperów

Dodano: 24.06.2018 10:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sprzęt wygląda naprawdę interesująco. Valve zaczęło właśnie wysyłać swoim partnerom nową wersję kontrolerów Knuckles (model EV2). Gadżet, jak nietrudno się domyślić, znajdzie zastosowanie w headsetach do wirtualnej rzeczywistości. Czego dokładnie możemy się po nim spodziewać?

Tagi: Valve, Czego
Źródło: https:

CS:GO – Valve zaprasza na testy „najbardziej znaczącej zmiany od premiery” [GALERIA]

Dodano: 21.06.2018 12:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Jeden z najważniejszych elementów gry został gruntownie przemodelowany.

Tagi: Valve, Jedna
Źródło: https:

Teraz każdy może sprawdzić jak dużo wydał na zakup na Steam

Dodano: 21.06.2018 6:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Valve wprowadziła ciekawą funkcję na platformę Steam dając swoim użytkownikom możliwość podglądu dokonanych transakcji na przestrzeni kilkunastu lat. Dzięki temu możemy sprawdzić jak dużo środków wydaliśmy za pośrednictwem wspomnianej usługi. Ze względu na zmiany jakie zaszły na portalu w kwietniu 2015 roku starsze transakcje zostały umieszcz...

Tagi: Steam, Valve
Źródło: twojepc.pl

Valve pozwala sprawdzić, ile pieniędzy wydaliśmy na gry kupione bezpośrednio na Steamie

Dodano: 20.06.2018 20:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W końcu można się pochwalić. Wielu pecetowych graczy od lat powiększa swoją bibliotekę tytułów dostępnych na Steamie. Część z nich zapewne zastanawiało się, ile wydało już na gry kupione na platformie Valve, a teraz mogą to w końcu sprawdzić. Funkcja została wprowadzona w ramach systemu zabezpieczeń, który działa już zresztą od dość dawna.

Tagi: Valve, Funkcja
Źródło: https:

Valve przesłało Apple zmodyfikowany Steam Link na iOS

Dodano: 18.06.2018 6:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Platforma streamingu gier z serwerów Valve na urządzenia mobilne z systemem Android o nazwie Steam Link jest już od kilku dni testowana przez użytkowników zielonego robota, którzy zdecydowali się na zainstalowanie dedykowanej aplikacji. Identyczne rozwiązanie miało też trafić na urządzenia z iOS, ale jego debiut zablokowało Apple. Do tej pory nie b...

Źródło: twojepc.pl

Steam kończy ze wsparciem dla Windows XP i Vista

Dodano: 14.06.2018 11:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Steam kończy ze wsparciem dla Windows XP i VistaCo zrobić, żeby poczuć się staro? Wystarczy sobie uświadomić, że kultowy Windows XP swoją premierę miał 17 lat temu. Oznacza to, że ma za sobą więcej wiosen niż niektórzy spośród naszych czytelników. Niewiele młodszy jest Windows Vista, który ukazał się 11 lat temu. Szmat czasu, a przecież wydawać by się mogło, że nie dalej jak jeszcze wczoraj pół internetu nabijało się z jego legendarnej wręcz zasobożerności. Niestety upływu czasu nie oszukamy, a obydwa omawiane systemy zaczynają mieć dziś coraz częściej wartość muzealną, a nie użytkową. Po zakończeniu ich wsparcia przez Microsoft na podobny krok decyduje się coraz więcej twórców aplikacji. Następną firmą, która szykuje się do porzucenia Windwsów XP i Vista jest Valve wraz ze swoją platformą Steam.

Źródło: https:

Steam: Valve informuje o zakończeniu wsparcia dla Windowsów XP i Vista

Dodano: 13.06.2018 16:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Bez przenosin na nowe Okienka już wkrótce nie zagracie w tytuły ze swej biblioteki.

Tagi: Valve
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone