wtorek, 17 października 2017 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Vibe  RSS
Najlepsze cosplaye - Fringillia Vigo z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dodano: 16.10.2017 14:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na dobry początek tygodnia proponujemy cosplay, w którym Freya Veles przebrała się za Fringillię Vigo z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: www.gry-online.pl

Jak kształtować samoocenę naszego dziecka?

Dodano: 13.10.2017 8:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Czytanie tekstu ze zrozumieniem, dobór właściwych słów na określanie przedmiotów i znajomość zasad ortografii - to wyzwanie, przed którym staną uczestnicy kolejnej edycji turnieju dla szkół Fun Week Squli. Zwycięzcy otrzymają m.in. tablety i interaktywne okulary Mattel View Master.

Tagi: Vibe, Wear
Źródło: www.telix.pl

HTC przygotowuje nowe gogle VR, Vive Eclipse

Dodano: 11.10.2017 12:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Sprzęt może być następcą headsetu Vive. HTC zarejestrowało właśnie nowy znak towarowy, który ma być nazwą nadchodzących gogli wirtualnej rzeczywistości firmy. Model nosi nazwę Vive Eclipse, ale, póki co, w sieci brakuje szczegółowych informacji na temat jego możliwości i specyfikacji technicznej.

Tagi: Vibe, Model
Źródło: pclab.pl

IrfanView 4.50

Dodano: 10.10.2017 17:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


IrfanView to wydajna i bezpłatna przeglądarka plików graficznych, obsługująca większość formatów multimedialnych. Program pozwala na tworzenie pokazów slajdów (z wykorzystaniem własnych zd...

Tagi: Vibe
Źródło: feedproxy.google.com

Google wyjaśnia dlaczego Pixel 2 i Pixel 2 XL nie mają jacka

Dodano: 09.10.2017 18:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Google wyjaśnia dlaczego Pixel 2 i Pixel 2 XL nie mają jackaKilka dni temu byliśmy świadkami premiery najnowszych flagowych smartfonów prosto od Google. Pixel 2 oraz Pixel 2 XL, bo o nich mowa, to bez wątpienia urządzenia bardzo ciekawe i mające wszystko czego potrzeba by rywalizować z topowymi propozycjami innych producentów, takimi jak Samsung Galaxy Note8 czy iPhone 8. W procesie "unowocześnienia" nowe telefony od giganta z Mountain View straciły jednak jeden bardzo praktyczny element, którego brak skutecznie ostudził zapał wielu potencjalnych klientów: gniazdo jack. Google ma świadomość, że decyzja o jego likwidacji nie została najlepiej odebrana, w związku z czym firma w komunikacie na stronie pomocy "wyjaśniła" dlaczego ją podjęła oraz dlaczego powinniśmy jej za to przyklasnąć.

Źródło: https:

Insta360 Pro 8K – pierwsza kamera z certyfikatem Google Street View ready

Dodano: 09.10.2017 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jeżeli marzy Wam się wykonywanie zdjęć o polu widzenia 360 stopni i współtworzenie za ich pomocą zawartości usługi Google Street View, to wreszcie macie ku temu szansę. W sprzedaży pojawiła się właśnie pierwsza kamera z certyfikatem Street View ready i jest to urządzenie firmy Insta360 opracowane z myślą o fotografowaniu z pokładu samochodów. Jest to wysokiej jakości sprzęt rejestrujący statyczne i ruchome obrazy z jakością 8 K.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Połowa internautów robi zakupy w sieci

Dodano: 09.10.2017 6:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ponad połowa użytkowników internetu w ciągu ostatniego roku zrobiła zakupy online. Wartość rynku e-handlu szacowana jest na 35 mld zł i ciągle rośnie. Istotne staje się więc rozwijanie jak najprostszych i bezpiecznych metod płatności online. Od niedawna w Polsce można korzystać z płatności Visa Checkout. Do końca 2017 r. dzięki tej usługi będzie można płacić w polskich e-sklepach odpowiedzialnych za ponad 40 proc. obrotów w krajowym handlu internetowym.

Tagi: Vibe
Źródło: www.telix.pl

SuperData: gogle mieszanej rzeczywistości Microsoftu okażą się hitem

Dodano: 07.10.2017 18:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft może zostać istotnym graczem na rynku VR. Przynajmniej według analityków z SuperData. Stephanie Llamas, wiceprezes firmy ds. badań i strategii, przewiduje, że sprzęt rozwijany w ramach tzw. mieszanej rzeczywistości spotka się z dużo większym zainteresowaniem niż gogle HTC Vive czy Oculus Rift.

Źródło: pclab.pl

Google Pixel 2 i Pixel 2 XL oficjalnie zaprezentowane

Dodano: 05.10.2017 10:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Google Pixel 2 i Pixel 2 XL oficjalnie zaprezentowaneChoć marka Google Pixel nie cieszy się może takim kultem, jaki swego czasu ciągnął się za Nexusami, to jednak smartfony prosto od giganta z Mountain View z pewnością są jedną z ciekawszych propozycji w segmencie premium. Dziś oficjalnie zaprezentowana została ich nowa generacja, czyli modele Google Pixel 2 oraz Pixel 2 XL. Nie wprowadzają one rewolucji, a stanowią raczej naturalne rozwinięcie tego, co już rok temu mieliśmy okazję zobaczyć przy okazji poprzedników. Zmian jest dużo i bynajmniej nie ograniczają się one wyłącznie do bardziej wydajnej specyfikacji, a dotknęły także wyglądu nowych urządzeń, szczególnie w większym wariancie. Czy Apple i Samsung mają się czego obawiać?

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone