poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Właśnie  RSS
Pacjencie zero, gratulacje. Właśnie wywołałeś armagedon

Dodano: 22.09.2018 16:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Oszalały z przerażenia tłum jest niczym fala powodziowa. Ludzi usiłujących uciec ze strefy zagrożenia nie powstrzymają ani zasieki, ani uzbrojeni...

Tagi: Właśnie
Źródło: https:

Golden Joystick Awards 2018 - wybierz najlepsze gry roku

Dodano: 21.09.2018 20:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zagłosuj i zgarnij jeden z czterech magazynów. Właśnie ruszyła kolejna edycja plebiscytu Golden Joystick Awards. Tegoroczna konkurs sponsorowany przez AMD pozwoli wybrać najlepsze tytuły w 16 kategoriach. O statuetki rywalizować ze sobą będą zarówno największe hity ostatnich 12 miesięcy, takie jak God of War, czy Marvel's Spider-Man, jak i dużo mniejsze produkcje deweloperów niezależnych.

Źródło: https:

Meizu 16X w czerni, złocie i bieli ze świetnym, podwójnym aparatem

Dodano: 19.09.2018 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Właśnie debiutuje na chińskim rynku Meizu 16X, będący okrojoną wersją flagowego modelu Meizu 16. Nowy smartfon Meizu 16X wyposażono w słabszy SoC – Snapdragona 710 (zamiast Snapdragona 845 w Meizu 16), otrzymujemy również GPU o mniejszej wydajności – Adreno 616 (zamiast Adreno 630 w Meizu 16). Pozostałe parametry (poza opcją szybkiego ładowania) – pozostały niezmienione. Warto odnotować, że Meizu 16X został zaopatrzony w identyczny zestaw kamer, jak flagowy model Meizu 16. Co oznacza ciekawą propozycję dla mobilnych fotografów. W efekcie wymienionych modyfikacji i oszczędności za Meizu 16X trzeba zapłacić o ok. 450 zł mniej niż w przypadku flagowego Meizu 16.

Źródło: https:

Platforma crowdfundingu udziałowego uruchamia kolejne projekty inwestycyjne

Dodano: 11.09.2018 18:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Platforma FindFunds pomaga startupom w pozyskaniu funduszy na rozwój ich działalności. Właśnie ruszyła organizowana przez nią kampania crowdfundingu udziałowego, a w przygotowaniu są dwie następne.

Tagi: Właśnie
Źródło: di.com.pl

AMD prezentuje procesory Ryzen Pro 2000 i Athlon 200GE

Dodano: 07.09.2018 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Procesory, o których najczęściej piszemy na naszych łamach to jednostki przeznaczone dla zwykłych konsumentów, których interesuje wysoka wydajność w grach czy różnego rodzaju aplikacjach. Trzeba jednak pamiętać o tym, że oferty wielkich producentów są też skierowane na klientów biznesowych, którzy wymagają dodatkowej ochrony danych oraz specjalnych opcji administracyjnych. Właśnie z myślą o przedsiębiorcach przygotowano nowe jednostki Ryzen Pro drugiej generacji, która bazuje na popularnych Ryzenach 2000 debiutujących kilka miesięcy temu. Wisienką na torcie jest jednak układ Athlon 200GE (dostępny także w wersji Pro), który wydaje się być świetną budżetową opcją dla mało wymagających.

Źródło: https:

Brother DCP-T910DW urządzenie wielofunkcyjne WiFi 3w1 InkBenefit Plus.

Dodano: 06.09.2018 1:51 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Druk, kopia, skan i faks Precyzyjne wydruki, wyraźne kopie i skany w wysokiej rozdzielczości czynią urządzenie MFC-T910DW idealnym i wszechstronnym produktem do pracy w małym biurze. Szereg opcji komunikacji z urządzeniem MFC-T910DW zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych, a dzięki obsłudze sieci bezprzewodowej użytkownik nie musi przebywać w tym samym pomieszczeniu co urządzenie. Wygodna obsługa papieru Możliwość wykonywania różnych zadań w domu lub małym biurze jest bardzo ważna. Właśnie dlatego urządzenie MFC-T910DW wzbogaciliśmy o dodatkowe opcje obsługi papieru. Model posiada pojemny standardowy podajnik na 150 arkuszy dzięki czemu możesz rzadziej uzupełniać papier. Co więcej, dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy można kopiować lub skanować dokumenty bez konieczności ręcznego podawania stron po kolei. Urządzenie posiada również dodatkowy wielofunkcyjny podajnik na 80 arkuszy. Intuicyjny wyświetlacz Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania, dlatego też posiada bardzo łatwy w obsłudze panel sterowania umieszczony na kolorowym wyświetlaczu LCD o przekątnej 4,5 cm. Oszczędzaj tusz i obniżaj koszty System szybkiego i prostego napełniania pojemników tuszem, pozwala na drukowanie dużych ilości dokumentów przy niskim koszcie wydruku pojedynczej strony. Razem z modelem MFC-T910DW otrzymasz 2 butelki z czarnym tuszem (każda o wydajności do 6500 stron) i po 1 butelce z koloru cyjan, magenta i żółty (każda o wydajności do 5000 stron). Materiały eksploatacyjne Brother doskonale współpracują z Twoim sprzętem. Stosowanie oryginalnego atramentu firmy Brother zapewni wydruki najlepszej jakości, zachowa sprawność drukarki i pozwoli zaoszczędzić pieniądze..., Cena: 1089,- zł

Źródło: https:

Najgłębsze sekrety Dooma II odkryte i wyjaśnione... po 24 latach

Dodano: 05.09.2018 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Największa ikona świata gier, do dziś uznawana za obrazoburczą, brutalną i psującą rynek cyfrowej rozrywki (prostą fabułą i niezbyt wymyślną rozgrywką według „haterów”), w momencie swojej premiery okazała się na tyle złożona i niezwykła, że odkrycie wszystkich sekretów walk oraz ukrytych na mapach gry pomieszczeń zajęło graczom długie lata. Właśnie dowiedzieliśmy się, że jedna z największych tajemnic Dooma II została rozwikłana. Mapę 15 nareszcie udało się ukończyć Zero Masterowi, specowi od speed runów i wieloletniemu graczowi w Dooma. 24 lata po premierze drugiej części dynamicznej gry opracowanej m.in. przez Johna Romero, Johna Carmacka, Americana McGee i Dave’a Taylora.

Źródło: https:

Steve Jobs - geniusz i psychopata. Właśnie wyszła książka jego córki

Dodano: 05.09.2018 16:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy


"Small Fry", czyli narybek - tak zatytułowała swą książkę Lisa Brennan-Jobs, pierwsza córka współtwórcy Apple. Obraz jej ojca wyłania się...

Źródło: https:

Drobiazgi dla dziewczynki z klas 0-3. 20 propozycji prezentów do 50 zł

Dodano: 05.09.2018 12:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Właśnie rozpoczyna się sezon imprez urodzinowych? A może po prostu chcesz podarować dziewczynce w wieku szkolnym drobiazg (poniżej 50 zł) z okazji rozpoczęcia roku szkolnego? Sprawdź nasze propozycje małych prezentów dla dziewczynek!

Tagi: Właśnie
Źródło: di.com.pl

Nie musi być spektakularny, ale ma przynieść kasę. O atakach cyberprzestępców

Dodano: 30.08.2018 18:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Właśnie opublikowano raport „Midyear Security Roundup 2018”, dotyczący bezpieczeństwa informatycznego za pierwsze półrocze tego roku. Wynika z niego, że cyberprzestępcy odchodzą od dużych ataków typu ransomware na rzecz bardziej dyskretnych metod, których celem jest kradzież pieniędzy i zasobów obliczeniowych.

Źródło: di.com.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone