czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Właśnie  RSS
be quiet! Straight Power 11 - Premiera cichych i wydajnych zasilaczy

Dodano: 16.01.2018 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


be quiet! Straight Power 11 - Premiera cichych i wydajnych zasilaczyWszyscy nasi czytelnicy dobrze wiedzą, że mózgiem każdego komputera jest procesor, a jego sercem zasilacz. I o ile tańsze CPU to po prostu jednostki o niższej wydajności, tak budżetowe i chińskie PSU to często proszenie się o kłopoty. Mowa zarówno o stabilności pracy, jak i własnym bezpieczeństwie. Przeciętnemu Nowakowi niepotrzebny jest jednak w pełni pasywny zasilacz z mocą tysiąca słońc, a opcja ze średniej półki poparta certyfikatem i odpowiednimi zabezpieczeniami. Właśnie dlatego be quiet! zaprezentował dzisiaj serię Straight Power 11. Pochwalić się ona może nowym wnętrzem pozbawionym kabli, plakietką 80 Plus Gold, wentylatorem Silent Wings 3 oraz pełną modularnością.

Źródło: https:

Jakiego notebooka kupić? Polecane laptopy na styczeń 2018

Dodano: 16.01.2018 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jakiego notebooka kupić? Polecane laptopy na styczeń 2018Jakiego laptopa wybrać? Który model będzie najlepszy w swoim przedziale cenowym? Jaka konfiguracja jest najbardziej opłacalna? Z pewnością wielu naszych czytelników zadaje sobie podobne pytania stojąc przed zakupem sprzętu, ponieważ rynek jest szczelnie wypełniony najróżniejszymi odmianami notebooków, ultrabooków, gamingów czy coraz popularniejszych urządzeń konwertowalnych. Dodatkową trudność sprawia mnogość procesorów, kart graficznych, określenie kultury pracy, jakości wykonania czy sensowności całej konfiguracji. Niełatwo jest obecnie wybrać idealny sprzęt i zabłądzić w gąszczu przeróżnych modeli. Właśnie dlatego powstał poniższy poradnik, gdzie zaprezentuję najciekawsze notebooki podzielone na kilkanaście przedziałów cenowych, obejmujące szerokie spektrum urządzeń.

Źródło: https:

Test płyty głównej Biostar X370 GT7 Racing - Wyścigówka dla Ryzena

Dodano: 05.01.2018 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Test płyty głównej Biostar X370 GT7 Racing - Wyścigówka dla RyzenaBiostar to firma produkująca płyty główne, mogąca pochwalić się długimi tradycjami oraz kilkoma naprawdę udanymi seriami, jednak pozostająca w cieniu większych graczy. Cóż poradzić... budżety marketingowe są dzisiaj wyznacznikiem popularności, więc mniejszym markom bardzo trudno zdobyć atencję klientów, chyba że dostarczą naprawdę ponadprzeciętne urządzenie za rozsądne pieniądze. Właśnie takim czarnym koniem może zostać płyta główna Biostar X370 GT7 Racing dla platformy AM4 oraz procesorów AMD Ryzen, jakością dorównująca bardziej rozpoznawalnej konkurencji. Krótki test powinien udzielić odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań dotyczących tego modelu, więc serdecznie zapraszam do lektury.

Źródło: https:

Więcej e-usług w polskich urzędach. E-meldunek już działa

Dodano: 01.01.2018 20:24 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Zmieniasz miejsce zamieszkania? Od stycznia 2018 roku nie trzeba iść do urzędu, aby sie zameldować. Właśnie ruszyła usługa e-meldunek.

Tagi: Właśnie
Źródło: feedproxy.google.com

Pilot nie miał szans na przeżycie. Ocalił go fotel katapultowy. Jak działa to urządzenie?

Dodano: 20.12.2017 16:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Fotel katapultowy K-36 jest jednym z najlepszych na świecie. Właśnie takie są zamontowane w MiGach-29. Skąd w ogóle wziął się pomysł, by w razie...

Tagi: Właśnie
Źródło: tech.wp.pl

Intel prezentuje układ Stratix 10 MX FPGA z pamięciami HBM2

Dodano: 20.12.2017 15:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Intel prezentuje układ Stratix 10 MX FPGA z pamięciami HBM2Na hasło "pamięci HBM" na myśl przychodzi nam w zasadzie tylko AMD. W końcu to jedyny producent, który masowo wdrożył tą technologię najpierw do kart Radeon Fury, a dziś z jej drugą generacją mamy okazję zapoznać przy okazji testów akceleratorów Vega. Pomimo wysokich kosztów i dosyć skomplikowanej konstrukcji pamięci tego typu wydają się być bardzo przyszłościowe. NVIDIA zastosowała je niedawno w najnowszym Titanie V, a teraz przyszła pora i na... Intela. Układ, który korzysta z dobrodziejstw pamięci HBM2 zupełnie nie nadaje się jednak do grania. To bezpośrednio programowalna macierz bramek FPGA (Field-Programmable Gate Array) o nazwie Stratix 10 MX, która dla wielu z nas będzie stanowić tylko i wyłącznie ciekawostkę. Właśnie ze względu na użycie modułów HBM2, ale i nie tylko.

Źródło: https:

Jakiego notebooka kupić? Polecane laptopy na grudzień 2017

Dodano: 15.12.2017 17:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jakiego notebooka kupić? Polecane laptopy na grudzień 2017Jakiego laptopa wybrać? Który model będzie najlepszy w swoim przedziale cenowym? Jaka konfiguracja jest najbardziej opłacalna? Z pewnością wielu naszych czytelników zadaje sobie podobne pytania stojąc przed zakupem sprzętu, ponieważ rynek jest szczelnie wypełniony najróżniejszymi odmianami notebooków, ultrabooków, gamingów czy coraz popularniejszych urządzeń konwertowalnych. Dodatkową trudność sprawia mnogość procesorów, kart graficznych, określenie kultury pracy, jakości wykonania czy sensowności całej konfiguracji. Niełatwo jest obecnie wybrać idealny sprzęt i zabłądzić w gąszczu przeróżnych modeli. Właśnie dlatego powstał poniższy poradnik, gdzie zaprezentuję najciekawsze notebooki podzielone na kilkanaście przedziałów cenowych, obejmujące szerokie spektrum urządzeń.

Źródło: https:

Wideo: Porównanie aparatów w Samsung Note8 i Huawei Mate 10

Dodano: 11.12.2017 15:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wideo: Porównanie aparatów w Samsung Note8 i Huawei Mate 10Samsung Galaxy Note8 i Huawei Mate 10 Pro są smartfonami wyjątkowymi, jeśli nie ze względu na swoje unikatowe możliwości, to już chociażby z powodu wydajności znacznie przekraczającej to, co oferuje większość modeli na rynku. Na temat obydwu zostało już powiedziane bardzo dużo i nawet na naszym portalu każdy z nich doczekał się obszernej recenzji. Co jednak zrobić, jeśli żaden z dostępnych w internecie materiałów nie pomógł nam zdecydować, którego wybrać? Właśnie na taką ewentualność postanowiliśmy przygotować bezpośrednie porównanie obydwu modeli, biorąc pod lupę jedną z kluczowych funkcji w każdym nowoczesnym smartfonie: jakość wbudowanego aparatu.

Źródło: https:

Poznaliśmy informacje na temat nowych pamięci HBM3 i DDR5

Dodano: 11.12.2017 10:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Poznaliśmy informacje na temat nowych pamięci HBM3 i DDR5Trudno się sprzeczać z tym, że informacje na temat nowych rodzajów pamięci nie działają na wyobraźnię równie mocno co doniesienia o procesorach czy układach graficznych, ale jednak nie warto ich ignorować. W końcu każdy entuzjasta wie, że szybki RAM oraz pamięć podręczna karty graficznej nie pozostają bez wpływu na wydajność. Właśnie dlatego tak bardzo cieszy informacja, że na horyzoncie widać już zupełnie nowe technologie, które mogą znacznie poprawić możliwości naszych pecetów. Mowa o HBM3 i DDR5, których premiera jest co prawda dość odległą perspektywą, ale już docierają do nas pewne informacje na temat ich specyfikacji. Czego ciekawego ostatnio się o nich dowiedzieliśmy?

Źródło: https:

Pieniądze w internecie są zagrożone. Właśnie wykradziono równowartość 76 mln. dolarów.

Dodano: 08.12.2017 12:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Twórcy kryptowalut wielokrotnie zapewniali o ich bezpieczeństwie. Tymczasem wygląda na to, że wraz z wzrostem popularności, stają się coraz...

Źródło: tech.wp.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone