środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Warner  RSS
Reklamy serialu „Skazana 2” udoskonalone przez sztuczną inteligencję

Dodano: 02.12.2022 20:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Grupa TVN Warner Bros. Discovery do promocji drugiego sezonu serialu „Skazana” wykorzystała sztuczną inteligencję. AI pomogło zdecydować, które nośniki OOH będą najlepiej trafiać do odbiorców.

Źródło: https:

Suicide Squad: Kill the Justice League może zostać wkrótce pokazane - pliki gry pojawiły się na serwerach Microsoftu

Dodano: 26.11.2022 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Suicide Squad: Kill The Justice League to druga gra z uniwersum DC, która została zapowiedziana jeszcze w 2020 roku - pierwszą było Gotham Knights (Rycerze Gotham), które zadebiutowało niedawno na rynku. O ile za tę drugą produkcję odpowiadało studio Warner Bros. Games Montreal (Batman: Arkham Origins), o tyle za Legion Samobójców odpowiada już ekipa Rocksteady. Początkowo Suicide Squad miał pojawić się w tym roku, jednak później został opóźniony do 2023 roku. Wygląda jednak na to, że wkrótce możemy doczekać się konkretnych ogłoszeń dotyczących produkcji.

Źródło: https:

Westworld 5 się nie pojawi, ale aktorzy i tak dostaną kasę

Dodano: 07.11.2022 0:34 | 29 odsłon | 0 komentarzy


 

Westworld 5 nie powstanieWestworld 5 nie powstanie, ale aktorzy i tak dostaną swoje wypłaty. Tak kończy się historia lubianego przez wielu serialu.

Westworld oficjalnie dołączył do listy seriali, które nigdy nie doczekały się zakończenia. Westworld 5 nigdy nie powstanie. To dość zaskakujące, bo jeszcze nie tak dawno słyszeliśmy, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Niestety, David Zaslav stojący na czele Warner Bros. Discovery już wcześniej zapowiadał, że nie będzie kontynuował historii nie patrząc na koszta. A tutaj oglądalność coraz bardziej spadała. Jak widać Zaslav uznał, że to bardziej się opłaca choć osłabia wartość serialu na platformie HBO Max.

Westworld 5 nie powstanie, ale pieniądze i tak dostaną

Poprzedni sezon kosztował ponad 100 milionów dolarów. W tym sezonie sam budżet na płace miał wynieść prawie 15 milionów dolarów. A właściwie nie miał, tylko wyniesie. Aktorzy i tak dostaną swoje wypłaty. Najlepiej zarabiający mogą spodziewać się nawet 250 tysięcy dolarów za jeden odcinek.

To wszystko mimo anulowania produkcji. Nie jest to wcale taki rzadki ruch ze strony wytwórni. Trzeba jakoś dbać o kontakty z wielkimi nazwiskami, które czasem naprawdę ciężko zebrać w jednym miejscu. W tym serialu mieliśmy takich aktorów jak  Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Jeffrey Wright czy Ed Harris.

 
 

Źródło: https:

Warner Bros. Discovery chce przekuwać filmy w NFT. Na pierwszy ogień "Władca Pierścieni"

Dodano: 21.10.2022 20:47 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Warner Bros. nawiązał współpracę z firmą Web3 Eluviow celu zbudowania swojego NFT "Movieverse". Na początek stokenizowane może zostać uniwersum "Władcy Pierścini".

Źródło: https:

Gotham Knights - poznaliśmy dokładniejsze wymagania sprzętowe dla PC, w tym także rekomendowaną konfigurację

Dodano: 19.10.2022 10:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Jakiś czas temu studio Warner Bros. Games Montreal podzieliło się wyłącznie minimalnymi wymaganiami sprzętowymi dla nadchodzącego wielkimi krokami Gotham Knights. Z kolei w ubiegły weekend w końcu dowiedzieliśmy się, że konsole obecnej generacji zaoferują grę w jedynie 30 klatkach na sekundę. Twórcy długo milczeli w kwestii zalecanych wymagań sprzętowych dla PC, jednak w końcu poznaliśmy konfigurację. Wygląda na to, że gra nie będzie grzeszyć wybitną optymalizacją.

Źródło: https:

Gotham Knights na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series zadziała w 30 klatkach na sekundę

Dodano: 15.10.2022 10:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W przyszły piątek na rynku zadebiutuje gra Gotham Knights od studia Warner Bros. Games Montreal. W ostatnim czasie pisaliśmy m.in. o minimalnych wymaganiach sprzętowych dla PC, które jako jedyne zostały zaprezentowane. Producent nie podzielił się bowiem do dzisiaj szczegółami dotyczącymi zalecanych. Generalnie studio nie jest zbyt chętne do dzielenia się informacjami o samym działaniu gry i nie chodzi tylko o PC, ale również o konsole. Mimo wszystko otrzymaliśmy jeden ważny szczegół w tym temacie.

Źródło: https:

Gotham Knights - poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe nadchodzącej produkcji Warner Bros. Games Montreal

Dodano: 13.10.2022 8:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Pod koniec przyszłego tygodnia na rynku zadebiutuje kolejna duża produkcja, mianowicie Gotham Knights (Rycerze Gotham) od studia Warner Bros. Games Monteral, które w przeszłości dało nam już Batman: Arhkam Origins. W nowej grze nie wcielimy się jednak w Mrocznego Rycerza, zamiast tego poznamy losy "Bat-rodziny" w postaci Batgirl, Robina, Nightwinga oraz Red Hooda. Producent długo nie dzielił się informacjami o wymaganiach sprzętowych, jednak w końcu poznaliśmy pierwsze szczegóły w tym temacie.

Źródło: https:

Gotham Knights na poruszającym, przedpremierowym zwiastunie

Dodano: 11.10.2022 18:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Premiera Gotham Knights ju#x17C; nied#x142;ugo. Dla tych, kt#xF3;rzy odliczaj#x105; dni do debiutu, studio Warner Bros Games przygotowa#x142;o przedpremierowy filmowy zwiastun.

Źródło: https:

800 tys. telewizorów w Polsce z aktywnymi usługami HbbTV

Dodano: 04.10.2022 22:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Przy okazji prezentacji poświęconej reklamie adresowalnej Maciej Ziąbrowski, dyrektor rozwoju oraz integracji biznesowej TVN Warner Bros. Discovery zdradził liczę telewizorów z aktywnymi usługami HbbTV. Z telewizji hybrydowej mogą korzystać użytkownicy 800 tys. urządzeń.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone