sobota, 24 marca 2018 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Warszawie  RSS
Netia też chce być bliżej klientów, dosłownie

Dodano: 23.03.2018 16:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy24 marca Netia otworzy cztery nowe pop-up store w Warszawie - w Galerii Bemowo, Galerii Renova (Targówek), Tesco Gocław oraz Tesco Kabaty.

Źródło: www.telepolis.pl

iPhone X zbyt tani i zwyczajny? Kup edycję Putin Golden Age

Dodano: 22.03.2018 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


iPhone X zbyt tani i zwyczajny? Kup edycję Putin Golden AgeW Rosji bogatych ludzi nie brakuje. Wystarczy wyruszyć na ulice Moskwy, by przekonać się, że nawet po Warszawie nie jeżdżą tak luksusowe auta i to w takich ilościach tak właśnie tam. Nic więc dziwnego, że Rosjanie mają producenta, który zajmuje się wypuszczaniem na rynek luksusowych wersji popularnych telefonów. Firma Caviar - bo tak się nazywa - idzie z duchem czasu, i tworzy wyjątkowo designerskie, luksusowe telefony, które są aktualnie na topie. W ofercie znajdziemy więc Samsunga S8 oraz iPhone'a X. Nie zabraknie jednak wersji takich legend jak Nokia 3310. Caviar jakiś czas temu, wypuścił na rynek iPhone 7 z podobizną Trumpa na pleckach. Jak twierdzi firma, miał być to symbol ukoronowania słów Trumpa, który podczas kampanii wyborczej bardzo dobrze wypowiadał się o Rosji. Jednak własny prezydent Rosjan, Władimir Putin nie może być gorszy. Z okazji faktu, iż po raz czwarty został prezydentem Rosji, Caviar przygotował coś specjalnego i dla niego.

Źródło: https:

CD PROJEKT RED z kolejną siedzibą. Tym razem we Wrocławiu

Dodano: 21.03.2018 10:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


CD PROJEKT RED z kolejną siedzibą. Tym razem we WrocławiuKiedy fani twórczości studia CD PROJEKT RED, czekają w napięciu na wszelkie informacje dotyczące nadchodzącej gry Cyberpunk 2077, studio nie próżnuje. Na oficjalnej stronie REDów pojawiła się właśnie informacja, że do dwóch istniejących już zespołów CD PROJEKT RED (w Warszawie i Krakowie) dołączy niebawem trzeci, z siedzibą we Wrocławiu. Wczoraj zawarto także przedwstępną umowę sprzedaży, opisującą warunki na jakich odbędzie się przejęcie wrocławskiego studia deweloperskiego Strange New Things. Programiści z SNT zostaną więc wchłonięci przez CD PROJEKT RED, by wspólnie pracować nad grą Cyberpunk 2077. Nie będzie to jednak ich debiut u REDów, gdyż część deweloperów ze studia, już wcześniej pracowała przy serii o Wiedźminie.

Źródło: https:

Grywalizacja wkracza do stołecznego Urzędu Miasta

Dodano: 19.03.2018 19:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W przygotowaniu znajduje się autorska koncepcja systemu grywalizacji dla Bazy Monitorującej. Będzie to narzędzie wspierające realizację projektów społecznych w Warszawie w ramach programu Miasta Korzyści.

Źródło: di.com.pl

Wynagrodzenia pracowników IT w Warszawie w 2017 roku

Dodano: 19.03.2018 14:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jak zarabiają pracownicy IT i kto najlepiej? W najnowszym raporcie zaprezentowano stawki wynagrodzeń na 101 stanowiskach oraz uwzględniono kryteria takie jak wykształcenie, staż pracy, pochodzenie kapitału firmy, jej typ czy wielkość.

Tagi: Warszawie
Źródło: di.com.pl

11. Konferencja Open Source Day juz 23 maja

Dodano: 16.03.2018 12:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Open Source Day to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie dedykowane otwartym technologiom. Już w maju w Warszawie konferencja odbędzie się po raz 11.

Źródło: di.com.pl

Centrum Dronów Fly and Film w Warszawie

Dodano: 14.03.2018 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W Warszawie zostanie otwarte Centrum Dronów Fly and Film, należące do autoryzowanego dystrybutora DJI. W ramach kompleksu powstanie salon sprzedaży, wypożyczalnia dronów i sprzętu foto, a także serwis. Centrum będzie też bardzo mocno współpracowało pod kątem szkoleń z DJI Academy.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Najlepsze polskie startupy z sektora medycznego i rolno-spożywczego z dofinansowaniem i międzynarodowym zainteresowaniem

Dodano: 13.03.2018 17:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W poniedziałek 12 marca na Campusie Google’a w Warszawie odbył się Demo Day IMPACT_POLAND - finał programu akceleracji, przygotowanego przez FundingBox Accelerator. Startupy biorące udział w programie akceleracji łącznie zdobyły już ponad 5 mln zł zewnętrznych inwestycji.

Źródło: di.com.pl

Nasze fascynacje 2018 - wystawa fotografii przyrody

Dodano: 08.03.2018 12:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na wystawę fotografii "Nasze fascynacje 2018", która jest wynikiem XVII konkursu na Fotografa Roku Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 37 członków Okręgu Mazowieckiego ZPFP, zgłaszając rekordową liczbę, blisko 860 fotografii, w dziewięciu kategoriach tematycznych. Jury, w składzie Taida Tarabuła - przewodnicząca, Małgorzata Dołowska i Bożena Komorowska, przyznało 41 nagród i Grand Prix.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Uber Eats startuje w Krakowie z ofertą 70 restauracji

Dodano: 20.02.2018 20:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Usługa Uber Eats pozwalająca na zamawianie posiłków z restauracji za pomocą aplikacji mobilnej została uruchomiona w Krakowie. Obecnie na platformie można dokonywać zamówień z oferty 70 krakowskich lokali. Kraków jest trzecim po Warszawie i Poznaniu miastem w Polsce, w których działa Uber Eats.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone