niedziela, 24 czerwca 2018 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Wczoraj  RSS
Ten tydzień zakończymy bez nowej kompilacji Windows Insider

Dodano: 22.06.2018 23:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj pojawiły się doniesienia o nowej kompilacji 17700 na horyzoncie, ale wychodzi na to, że nie ma na co czekać.

Źródło: www.centrumxp.pl

Cyberpunk 2077: takiej specyfikacji użyto podczas dema na E3

Dodano: 18.06.2018 9:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Cyberpunk 2077: takiej specyfikacji użyto podczas dema na E3Niemal tydzień temu, na konferencji Microsoftu na E3 mieliśmy okazję zobaczyć nowy trailer do gry Cyberpunk 2077, a już po konferencji, wybrańcy w postaci dziennikarzy mogli także zapoznać się z grywalnym demo. Te specjalne wydarzenie miało już jednak miejsce za zamkniętymi drzwiami. Mimo to, dziennikarze tradycyjnie przemycili na zewnątrz mnóstwo smaczków. Wiadomo więc, że produkcja ma oferować widok FPP, że w grze znajdzie się miejsce na seks i romanse, na przygody na jedną noc w mieszkaniu głównego bohatera, i tak dalej, i tak dalej... Ale nie sam gameplay ciekawi graczy. Równie mocno interesuje ich maszyna, na której będą w stanie odpalić Cyberpunkl 2077. Wczoraj do Sieci trafiło oficjalne potwierdzenie, jakiego komputera użyło CD Projekt RED do prezentacji gry.

Źródło: https:

Netflix nie będzie streamować gier, ale potwierdza Minecraft: Story Mode

Dodano: 14.06.2018 19:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj głośno się zrobiło o rozmowach Netfliksa z Telltale Games, w efekcie których Minecraft miałby trafić pod strzechy znanej platformy streamingowej.

Źródło: www.centrumxp.pl

Cyberpunk 2077 - sporo nowych i ciekawych informacji o grze

Dodano: 13.06.2018 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Cyberpunk 2077 - sporo nowych i ciekawych informacji o grzePodczas konferencji Microsoftu z okazji targów E3 otrzymaliśmy pierwszy, pełnoprawny zwiastun Cyberpunka 2077. Należy przy tym podkreślić, że trailer pokazano w wyjątkowo twórczy i oryginalny sposób, będąc przysłowiowym czarnym koniem imprezy. Sam zwiastun jednak nie wszyscy przyjęli z entuzjazmem, tym bardziej, że nie pokazano na nim żadnych elementów gameplayu. Wczoraj wieczorem odbył się pokaz za zamkniętymi drzwiami, gdzie wybrańcy mogli zobaczyć pierwsze grywalne demo. Dzięki temu dowiedzieliśmy się wielu szczegółów na temat tej wyczekiwanej produkcji. Wiadomo, że platformami docelowymi będą komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Samej premiery powinniśmy wyczekiwać najwcześniej pod koniec 2019 roku z nastawieniem jednak na 2020 rok.

Źródło: https:

Isaac: robot NVIDII z komputerem Xavier dedykowanym AI

Dodano: 05.06.2018 15:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Isaac: robot NVIDII z komputerem Xavier dedykowanym AIWczoraj Nvidia oficjalnie powołała do życia robota o nazwie Isaac. Ma być on wstępem do następnej generacji samodzielnych maszyn wykorzystujących sztuczną inteligencję przy zadaniach takich jak produkcja, logistyka, rolnictwo, budownictwo i innych. Oficjalne uruchomienie nastąpiło podczas eventu Computex w Tajwanie przez CEO Nvidii Jensena Huanga. Isaac wyposażony jest w nowy hardware, software, ale udostępniono także dane mówiące o tym, w jaki sposób postrzega świat, dzięki temu inni deweloperzy będą mieli łatwiejszą drogę do tworzenia podobnych mu maszyn. "AI to najpotężniejsza siła technologiczna naszych czasów" - powiedział Huang podczas prezentacji swojej nowej zabawki.

Źródło: https:

World War 3 - czyżby polska odpowiedź na Battlefielda?

Dodano: 30.05.2018 9:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


World War 3 - czyżby polska odpowiedź na Battlefielda?W ubiegłym tygodniu do sieci trafił pierwszy teaser trailer nowej, polskiej gry pt. World War 3. Był on jednak na tyle krótki (15 sekund) i na tyle mało mówiący, że jawił się bardziej jako ciekawostka i punkt zaczepienia do obserwacji, co z grą będzie się dalej działo. Wczoraj jednak dostaliśmy już pełnowymiarowy trailer bazujący na silniku gry (jeszcze nie na realnej rozgrywce) i trzeba przyznać, że zapowiada się na kawał świetnej, sieciowej strzelanki. Wszelkie wątpliwości co do jakości nadchodzącej produkcji powinny rozwiać wiadomości o tym, że za grę odpowiedzialni są ludzie, którzy przyczynili się do powstania Get Even oraz Painkiller: Hell Damnation. Gra ma wyjść na PC (Steam) jako Early Access jeszcze w tym roku. Twórcy przyznają, że jeśli zainteresowanie będzie spore, to można będzie spodziewać się gry także na konsolach.

Źródło: https:

Raport o dostępie do informacji publicznej prezentem na Dzień Samorządu Terytorialnego

Dodano: 28.05.2018 11:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji przypominamy, że w Polsce obowiązuje ustawa o dostępie do informacji publicznej. Czy z tego korzystamy i urzędy rzeczywiście są zasypywane wnioskami oraz należy ograniczyć prawo do informacji, jak postulował choćby ZGW Województwa Podlaskiego do MSWiA?

Tagi: Wczoraj
Źródło: di.com.pl

Rozwiązanie problemu z aktualizacją April 2018 Update na komputerach z Avastem

Dodano: 25.05.2018 16:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj informowaliśmy o

Źródło: www.centrumxp.pl

Intel potwierdza dostępność instrukcji AVX-512 w chipach Cannon Lake [Aktualizacja]

Dodano: 17.05.2018 15:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Plotka się sprawdziła. Wczoraj prezentowaliśmy Wam specyfikację procesora Core i3-8121U, będącego pierwszą jednostką z rodziny Cannon Lake i równocześnie pierwszym układem firmy z Santa Clara wykonanym w procesie 10 nm. Co ciekawe, będzie to też pierwszy produkt dla zwykłych użytkowników, oferujący obsługę zestawu instrukcji AVX-512.

Źródło: https:

Tęsknicie za Lumiami? Nokia 3 (2018) będzie wyglądała jak jedna z nich

Dodano: 17.05.2018 15:17 | 2 odsłon | 0 komentarzyWczoraj informowaliśmy, że już pod koniec maja HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie. Wcześniej w Rosji certyfikację przeszły trzy telefony Nokii. Teraz dowiadujemy się jak nowa Nokia 3 będzie wyglądać.

Źródło: www.telepolis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone