czwartek, 23 listopada 2017 r.  Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Wiadomości z tagiem Wczoraj  RSS
Ruszyły zamknięte beta-testy Wild West Online. Znamy wymagania sprzętowe

Dodano: 16.11.2017 10:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj rozpoczęły się zamknięte beta-testy (lub, jak określają to twórcy, kilkutygodniowa faza wczesnego dostępu) gry Wild West Online. Aby uzyskać do nich dostęp, należy kupić produkcję studia 612 Games w przedsprzedaży.

Źródło: www.gry-online.pl

PUBG – w plikach gry odkryto nową broń, pojazdy i nie tylko

Dodano: 15.11.2017 14:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj w strzelance Playerunknown's Battlegrounds można było testować duży patch 1.0. Twórcy niedługo utrzymali tajemnice zawarte w plikach gry, a użytkownicy szybko odkryli wiele nowości, m.in. trzy kolejne pojazdy, karabin maszynowy i zaawansowaną wersję minimapy terenu Peru.

Źródło: www.gry-online.pl

Tac-Ops nowym dodatkiem do Arma III

Dodano: 10.11.2017 14:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj Bohemia Interactive ogłosiła DLC Tac-Ops do swojej taktycznej strzelanki Arma III. Paczka misji dla pojedynczego gracza pozwoli wziąć udział w trzech rodzajach operacji wojskowych. Dodatek zadebiutuje 30 listopada.

Źródło: www.gry-online.pl

Logitech zmienił zdanie ws. Harmony Link. Firma oferuje nowe urządzenie za darmo

Dodano: 10.11.2017 11:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Producent wymieni stare na nowe. Wczoraj pisaliśmy o tym, że w marcu przyszłego roku wszystkie urządzenia Logitech Harmony Link przestaną działać, gdyż producent postanowił nie aktualizować certyfikatu zabezpieczeń. Logitech zaproponował posiadaczom Harmony Link 35-procentową zniżkę na nowy model, Harmony Home Hub, albo darmową wymianę, choć pod warunkiem, że liczący sobie sześć lat Harmony Link będzie jeszcze na gwarancji.

Źródło: pclab.pl

Pierwszy dzień, pierwsza stłuczka autonomicznego pojazdu

Dodano: 09.11.2017 16:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Pierwszy dzień, pierwsza stłuczka autonomicznego pojazduBez obaw, nic groźnego się nie wydarzyło, ani kierowca półciężarówki, ani maszyna prowadząca bus nie doznały poważnego uszczerbku. Wczoraj nastąpiła inauguracja autonomicznego systemu transportu obsługiwanego przez busy NAVYA ARMA. Ośmioosobowe pojazdy elektryczne od środy wożą za darmo pasażerów na trasie o długości niecałych 10 kilometrów w dzielnicy Freemont East (w obrębie Innovation District). Samodzielne pojazdy poruszają się z maksymalna prędkością 24 km/h. Pilotażowy program, w ramach którego wprowadzono na ulice Las Vegas autonomiczne samochody, będzie funkcjonował przez 12 miesięcy. Podróżni będą mogli skorzystać z samodzielnych busów za darmo.

Tagi: East, Wczoraj
Źródło: https:

Raja Koduri będzie pracował dla Intela nad układami graficznymi

Dodano: 09.11.2017 11:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Raja Koduri będzie pracował dla Intela nad układami graficznymiWczoraj światem IT wstrząsnęła zaskakująca wiadomość. Po swoim trzymiesięcznym urlopie z posady w Radeon Technologies Group zrezygnował Raja Koduri, czyli główna osoba odpowiedzialna za zaprojektowanie architektur Vega i Navi, które miały przywrócić AMD do rywalizacji z Nvidią w segmencie wysokowydajnych GPU. Jak wiemy w przypadku Vegi plan ten nie do końca się udał, jednak nadal wierzymy, że jej następca spełni pokładane w nim nadzieje. Pojawia się jednak pytanie co dalej z Rają Koduri? Krótko po jego odejściu internet obiegły plotki, że główny projektant nowych Radeonów trafi do Intela i choć jeszcze wczoraj wydawały się one mało prawdopodobne, to okazały się prawdziwe. Jakby tego było mało, to Raja Koduri ma dla Niebieskich pracować nad... projektowaniem dedykowanych układów graficznych.

Źródło: https:

Marvel's Guardians of the Galaxy to kolejna udana przygodówka studia Telltale Games

Dodano: 08.11.2017 18:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj na rynku zadebiutował ostatni epizod przygodówki Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Zbiera on mieszane opinie, ale gra jako całość wypada dobrze.

Źródło: www.gry-online.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone