wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Wiedźmin  RSS
CD Projekt RED potwierdza, że będą kolejne części Wiedźmina

Dodano: 13.07.2018 11:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


CD Projekt RED potwierdza, że będą kolejne części WiedźminaChoć pewna część graczy zmęczona jest już ciągłymi informacjami na temat kolejnej odsłony gry Wiedźmin, to mimo wszystko nie dziwi mnie, że pozostała część z utęsknieniem czeka każdej możliwej informacji potwierdzającej nowy tytuł. Rozumiem, bo równie mocno wyczekuję wszelkich doniesień na temat wznowienia serii Mass Effect. Wygląda na to, że przyszłość przyniesie dużo radości zarówno dla fanów wspomnianego Mass Effect jak i Wiedźmina. BioWare wspominało niedawno że pragnie wrócić do marki, podobnie wypowiada się dziś także CD Projekt RED o uniwersum Geralta. Jednak "Wiedźmin 4" nie będzie raczej tym, czego się spodziewamy. Z ostatnich wypowiedzi Adama Kicińskiego wynika, że studio zamierza powiedzieć "tak" dla uniwersum, ale "nie" dla Geralta.

Źródło: https:

Na marketing „Cyberpunka 2077” CD Projekt wyda więcej niż na „Wiedźmina 3”, gra na rynku najszybciej pod koniec 2019 roku

Dodano: 27.06.2018 20:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy


CD Projekt RED zapowiedział, że przygotowywana przez niego i oczekiwana przez rynek gra „Cyberpunk 2077” będzie miała wyższy marketingowy budżet niż „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Producent nie zdradził konkretnych kwot, według niego nad „Cyberpunkiem 2077” pracuje prawie 350 osób, a 120 przygotowuje wyjście z wersji beta gry „Gwint” oraz fabularny dodatek zatytułowany „Thronebreaker”. „Cyberpunk 2077” ma łączyć rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby z zaletami gry RPG.

Źródło: https:

Netflix: Casting do serialu Wiedźmin rusza niebawem

Dodano: 25.06.2018 14:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Netflix: Casting do serialu Wiedźmin rusza niebawem Od momentu ogłoszenia faktu, że Netflix zainteresował się ekranizacją przygód Wiedźmina w formie serialu, spekulacjom (i irytacjom) nie ma końca. Początkowo próbowano wróżyć, który z aktorów wcieli się w rolę Geralta i innych postaci, fandom poprzez Twitter agresywnie reagował na dobór scenarzystów zebranych wokół produkcji (mówiono o braku twórców z europejskim rodowodem, padało także wiele innych rasistowskich zarzutów), ale dostać musiało się też poniekąd samej grze, gdy okazało się, że serial nie będzie bazował na świecie stworzonym przez CD Projekt RED, a stricte na książkach Sapkowskiego. To naturalnie nie jedyne niesnaski, które pojawiły się wraz ze startem produkcji, ale zapewne także nie ostatnie. Aby zapobiec następnym Lauren Hissrich - showrunner projektu, podzieliła się informacją odnośnie nadchodzących castingów - mają odbyć się one w zupełnie innej formie niż się spodziewano.

Źródło: https:

Najszersza oferta tanich gier cyfrowych - prawie 5000 dostępnych tytułów, a wśród nich Wiedźmin za 5 zł!

Dodano: 22.06.2018 19:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Gry w edycji cyfrowej cieszą się coraz większą popularnością i trudno się temu dziwić. To oryginalne produkcje, ale w zdecydowanie bardziej atrakcyjnych cenach niż edycje pudełkowe. Dowiedz się, gdzie kupić Wiedźmina za jedyne 5 złotych!...

Źródło: twojepc.pl

Cyberpunk 2077 bez ekranów ładowania

Dodano: 22.06.2018 3:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Odważna deklaracja ze strony CD Projekt RED. Cyberpunk 2077 to z pewnością jedna z bardziej oczekiwanych gier. Jej zwiastun na E3 2018 i na Gamescomie wzbudziły spore zainteresowanie. Pracuje nad nią znany m.in. z serii Wiedźmin CD Projekt RED. Okazuje się, że gra Cyberpunk 2077 nie będzie zawierać żadnych ekranów ładowania, w trakcie rozgrywki.

Źródło: https:

Wiedźmin 3 i ME: Andromeda na celowniku, bo Valve usuwa nagość

Dodano: 21.05.2018 14:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wiedźmin 3 i ME: Andromeda na celowniku, bo Valve usuwa nagośćDeweloperzy odpowiedzialni za kilka popularnych gier erotycznych na platformie Steam otrzymali ostrzeżenia od Valve. Platforma wymagała od twórców, by ci ocenzurowali treści dla dorosłych w swoich grach. W przeciwnym wypadku, produkcje te miały zostać ze Steama usunięte. Jak się jednak okazuje nie był to nagły przejaw świętobliwości Valve, a wpływ prawicowej organizacji purystów o nazwie National Center on Sexusal Exploitation (Narodowe Centrum Wyzysku Seksualnego). W ostateczności, jak twierdzi choćby deweloper gry HuniePop oraz studio odpowiedzialne za Mutiny!!, Valve chwilowo wycofało swoje oskarżenia, zawieszając dwu-tygodniowy okres, w którym gry miały zostać zrewidowane. Nie wiadomo więc, czym ostatecznie zakończy się ta sprawa, niemniej wspomniane wyżej NCOSE zapowiada wojnę takim tytułom jak Wiedźmin 3, Mass Effect: Andromeda czy Porno Studio Tycoon.

Źródło: https:

Valve nakazuje usuwanie treści erotycznych z gier

Dodano: 18.05.2018 15:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Czy Wiedźmin 3 też zostanie ocenzurowany?

Źródło: https:

Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 i PS4 Pro wreszcie z HDR [AKT. 3]

Dodano: 16.05.2018 16:12 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Gracze korzystaj#x105;cy z konsol Sony musieli czeka#x107; na t#x119; funkcj#x119; bardzo d#x142;ugo. W ko#x144;cu jednak i na ich platformach Wied#x17A;min 3: Dziki Gon zrobi u#x17C;ytek z HDR.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone