poniedziałek, 25 marca 2019 r.  Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Wiadomości z tagiem Wiedźmin  RSS
Po "Cyberpunk 2077" - "Wiedźmin 4"? CD Projekt RED potwierdza dużą grę do 2021 roku

Dodano: 20.03.2019 11:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Teraz na głowie CD Projekt RED ma przede wszystkim "Cyberpunka 2077", ale twórcy potwierdzają, że druga duża gra powstaje. Do tego firma...

Źródło: https:

PlayStation publikuje materiał wideo o Wiedźminie i CD Projekt RED

Dodano: 07.03.2019 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Graczy i deweloperów zainteresowanych informacjami o studiu CD Projekt RED odpowiedzialnym za cykl Wiedźmin czeka nie lada gratka. Na YouTubie, PlayStation opublikowało właśnie dwa materiały wideo o łącznym czasie 10 minut, dotyczące zarówno warszawskiego studia jak i samej gry Wiedźmin. Trzecia część niesamowitych przygód Geralta (Dziki Gon) pojawiła się 19 maja 2015 roku, co oznacza, że niebawem czeka nas już czwarta rocznica premiery tegoż tytułu. Dlatego też dziwi nieco fakt, że Sony "inwestuje" w taki materiał. Może nie powinniśmy doszukiwać się drugiego dna odnośnie tych materiałów, ale prawdopodobnie dotyczy to kwestii wypromowania nadchodzącego tytułu Cyberpunk 2077.

Źródło: https:

Wyniki The Steam Awards 2018: Wiedźmin nie schodzi ze sceny

Dodano: 09.02.2019 18:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Plebiscyt The Steam Awards jest wyjątkowy pod tym względem, że każdego roku wyłania najlepsze gry, jednak nie ogranicza się do produkcji wydanych jedynie w ostatnich 12 miesiącach. Nie jest to więc konkurs między innymi na gry roku, a odbywający się już od trzech lat plebiscyt, w którym to gracze typują swoje ulubione tytuły w różnych kategoriach, wybierając z całej masy także starszych produkcji. W tym roku mamy powód do dumy, który zapewniło nam studio CD Projekt RED. Deweloperzy zdobyli bowiem nagrodę Najlepszego producenta, zaś gra Wiedźmin 3 nagrodę w kategorii Najlepsze otoczenie, znajdując się tym samym wśród śmietanki zwycięzców jak GTA V czy Assassin’s Creed Odyssey.

Źródło: https:

Serial Wiedźmin nie dla dzieci. Będzie słowiańska, brutalna jatka

Dodano: 31.01.2019 17:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Serial Netfliksa pt. Wiedźmin, albo raczej The Witcher (jako że jest to produkcja amerykańska) ma być gotowy jeszcze w tym roku i choć nie znamy dokładnej daty, to wielu twierdzi, że pierwszy sezon pojawi się nie prędzej niż pod koniec 2019. Showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich, będąc osobą bardzo w projekt zaangażowaną (podobnie jak jest zaangażowana w serwis społecznościowy Twitter), cyklicznie dostarcza nam nowych wieści na temat prac nad serialem, właśnie poprzez wspomniane rozćwierkane medium. Wielu fanów książkowego, czy też growego Wiedźmina obawia się, że Netflix "wyprodukuje" ugrzecznionego Geralta, nie mającego nic wspólnego z pierwowzorem. Okazuje się jednak, że nie mamy się o co obawiać - przynajmniej w kwestii ugrzecznienia produkcji.

Źródło: https:

GOG: „Gorąca wyprzedaż” i horror psychologiczny za darmo

Dodano: 23.01.2019 17:52 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Do tego Wiedźmin 3 GOTY w najniższej dotychczas cenie.

Tagi: Wiedźmin
Źródło: https:

Sapkowski, Wiedźmin i jego roszczenie o zapłatę 60 mln do CD PROJECT

Dodano: 12.01.2019 18:19 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Od wielu tygodni głośno o wezwaniu przez prawników Sapkowskiego CD PROJECT do zapłaty 60 milionów złotych na rzecz pisarza ze względu na to, że Sapkowski za mało się wycenił za prawa do gry w uniwersum Wiedźmina, które pisarz stworzył. Czy roszczenia są zasadne? Czy Wiedźmin to “własność” Sapkowskiego, czy raczej franszyza kulturowa, nad którą kontrolę ma już tylko „popkultura” i spece od marketingu?

Tagi: Wiedźmin
Źródło: di.com.pl

Wiedźmin od Netfliksa - pierwsze sceny i fotografie Kaer Morhen

Dodano: 14.12.2018 15:00 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Serial Netfliksa pt. Wiedźmin, albo raczej The Witcher (jako że jest to produkcja amerykańska) ma być gotowy w przyszłym roku i choć nie znamy przybliżonej daty, to wielu twierdzi, że pierwszy sezon pojawi się nie prędzej niż pod koniec 2019. Showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich, będąc osobą bardzo w projekt zaangażowaną, a także wyjątkowo social-media-lubną (wybaczcie ów twór językowy), cyklicznie dostarcza nam nowych wieści na temat prac nad serialem. Najnowsze jednak doniesienia nie pochodzą od Hissrich, a jedynie z bliżej niepotwierdzonych źródeł. W sieci pojawiły się bowiem dwa krótkie filmy mające jakoby ukazywać znaną z Wiedźmina lokację jaką jest siedziba szkoły cechu Kaer Morhen, a także fragment bitwy, która może być częścią inwazji Nilfgaardu.

Źródło: https:

Wiedźmin trafia do kolejnej gry. Tym razem Monster Hunter World

Dodano: 11.12.2018 13:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Geralt z Rivii stał się ikoną współczesnych graczy (i nie tylko), niczym Tom Cruise ikoną scjentologów. Biały Wilk nie ogranicza się już do występów w książkach czy grach sygnowanych jego przydomkiem, a poszerza swoje pole działania. W przyszłym roku nie tylko zadebiutuje w netfliksowym serialu The Witcher, ale także pojawi się w kolejnej grze po SoulCalibur VI, która nie jest jego oryginalnym światem. Już niebawem zobaczymy bowiem Geralta także w produkcji Monster Hunter World od Capcomu. W sumie fakt ów nie powinien dziwić: któż inny zna się przecież tak dobrze na skracaniu potworów o głowę jak Rzeźnik z Blaviken? Geralt pojawi się w grze z początkiem nadchodzącego roku.

Źródło: https:

Monster Hunter: World i Wiedźmin 3: Dziki Gon połączone

Dodano: 10.12.2018 16:42 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Dzi#x119;ki przygotowanej aktualizacji mo#x17C;na b#x119;dzie wcieli#x107; si#x119; w Geralta z Rivii. Z pewno#x15B;ci#x105; podniesie to atrakcyjno#x15B;#x107; zmaga#x144; w Monster Hunter: World.

Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone