niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Wielkiej  RSS
Nowożeńcy oskarżyli fotografa ślubnego o zbyt dużo ujęć fragmentów ciał druhen. Fotograf zakończył działalność

Dodano: 22.02.2018 14:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Para nowożeńców trafiła na pierwsze strony gazet w Wielkiej Brytanii po złożeniu pozwu przeciwko fotografowi ślubnemu, twierdząc, że ponad jedna trzecia wykonanych zdjęć była nieostra, a pozostałe fotografie w ponad połowie przedstawiły biusty i pośladki druhen.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Bill Gates teraz widzi sztuczną inteligencję jako przyjaciela

Dodano: 21.02.2018 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bill Gates teraz widzi sztuczną inteligencję jako przyjacielaJeszcze w 2015 roku Bill Gates był w Wielkiej Świętej Trójcy zwiastującej koniec człowieczeństwa z powodu sztucznej inteligencji. Wraz ze Stephenem Hawkingiem i Elonem Muskiem był jedną z najczęściej wymienianych w mediach postaci, która ostrzegała przed rozwojem tej dziedziny cały świat. W jednym z paneli Ask Me Anything na portalu Reddit, w 2015 roku Gates przyznał, że wszystko będzie dobrze tak długo, jak zostaniemy w sferze zrobotyzowanych, ale NIE inteligentnych jednostek. Dziwił się także, dlaczego na świecie istnieją osoby, które nie widzą w tym zjawisku zagrożenia. Co więc się stało, że dziś ten milioner z Microsoftu zmienił zdanie i uważa wręcz, że sztuczna inteligencja może zostać naszym... przyjacielem? Czy jest to jego ostatnia szansa na przyjaźń? Czyżby stracił wiarę w istoty organiczne?

Tagi: Bill, Wielkiej
Źródło: https:

Nadchodzą nowe procesory Intel Coffee Lake - cenami nie zachęcają

Dodano: 21.02.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nadchodzą nowe procesory Intel Coffee Lake - cenami nie zachęcająIntel naprawdę długo kazał czekać na kolejną transzę procesorów Coffee Lake uzupełniających dotychczasowe portfolio, a jeszcze dłużej czekamy na tańsze odmiany płyt głównych, które podobno gdzieś widziano, ale jeszcze nikt takowych nawet nie testował. Zbieżność między rychłym wprowadzeniem jednych i drugich raczej nie jest przypadkowa, chociaż o szerokiej dostępności obydwu możemy tylko pomarzyć. W każdym razie, niebawem dostępne będą nowe procesory Celeron, Pentium Gold, Core i3 oraz Core i5, sumarycznie jakieś siedem jednostek. Wielkich rewolucji nie należy tutaj oczekiwać, będzie to zwyczajne rozszerzenie oferty, aczkolwiek ceny "tańszych" procesorów na chwilę obecną strasznie rozczarowują.

Źródło: https:

Dzika Kamczatka w obiektywie Marcina Dobasa

Dodano: 14.02.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kamczatka - położony na szerokości geograficznej Wielkiej Brytanii półwysep wielkości Włoch stanowi absolutnie unikalny rejon w skali świata. Na odrębność i osobliwość Kamczatki złożył się jeden element – położenie. Półwysep Kamczacki stanowi klin wbijający się w Pacyfik, oddzielający Morze Ochockie od Morza Beringa. Ma to wpływ zarówno na klimat jak i na szatę roślinną regionu.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Ben Phillips opowiada o okładkowej sesji zdjęciowej zrobionej smartfonem

Dodano: 02.02.2018 11:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Ben Phillips to pochodzący z Wielkiej Brytanii fotograf, który niedawno wykonał portrety piłkarza Alexisa Sancheza dla magazynu COSAS. Gazeta ta jest jedną z najpopularniejszych w Chile, a bohater sesji jest wielką gwiazdą w tym kraju, którego jest obywatelem. Fotografa zaintrygował dodatkowo fakt, że zdjęcia miały powstać przy pomocy smartfona Huawei – ambasadorem właśnie tej marki jest Sanchez.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Microsoft będzie szkolił absolwentów studiów w technologiach AI

Dodano: 31.01.2018 18:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft Research zapowiedział dzisiaj roczny program rezydencki dla absolwentów szkół wyższych w USA i Wielkiej Brytanii, który przygotuje ich do innowacji w wielu dziedzinach sztucznej inteligencji.

Źródło: www.centrumxp.pl

Podszywasz się za pracownika Microsoftu? Grozi Ci rok więzienia

Dodano: 30.01.2018 15:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W Wielkiej Brytanii zakończył się proces 56-letniego Brytyjczyka, Narendra Vadgama, który dopuścił się szeregu oszustów, podszywając się między innymi za pracowników firmy Microsoft.

Źródło: www.centrumxp.pl

Wielka Brytania i Polska planują ścisłą regulację kryptowalut

Dodano: 28.01.2018 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wielka Brytania i Polska planują ścisłą regulację kryptowalutKryptowaluty stały się w ostatnich latach swoistym Świętym Graalem dla wielu osób o poglądach skłaniających się ku skrajnemu liberalizmowi. Waluta, która nie jest w żaden sposób uzależniona od władzy państwowej, a za regulację jej wartości odpowiada wyłącznie algorytm oraz prawa rynku? Spełnienie marzeń! Wiele wskazuje jednak na to, że ten okres złotej wolności będzie się powoli chylił ku końcowi, bowiem władze kolejnych państw coraz śmielej mówią o wprowadzeniu prawnych regulacji, mających na celu kontrolę nowego fenomenu. Tego typu stanowiska wygłoszone zostały podczas forum gospodarczego w Davos m.in. przez przedstawicieli rządów Wielkiej Brytanii i Polski.

Źródło: https:

Xbox One X z autografami gwiazd - wylicytuj i wesprzyj WOŚP

Dodano: 20.01.2018 9:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Firma Microsoft i operator PLAY chc#x105; pom#xF3;c w leczeniu noworodk#xF3;w, na co zbierane s#x105; pieni#x105;dze w 26. edycji Wielkiej Orkiestry #x15A;wi#x105;tecznej Pomocy. W tym celu przygotowana zosta#x142;a aukcja, w kt#xF3;rej mo#x17C;na wylicytowa#x107; konsol#x119; Xbox One X z autografami gwiazd.

Źródło: www.benchmark.pl

Ogłoszenie dla fotografów ślubnych brytyjskiego gwiazdora reality TV wzbudza oburzenie i szyderczy śmiech

Dodano: 18.01.2018 10:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Jay Hutton, jeden z artystów prowadzących popularne w Wielkiej Brytanii reality show „Tattoo Fixers” spotkał się w ostatnim czasie z falą krytyki, gdy londyński fotograf Tim Easton podzielił się ze światem propozycją otrzymaną od jego przedstawicieli. Dotyczyła ona pracy w charakterze fotografa ślubnego – oczywiście za darmo. Lub też raczej za „bezcenną wartość promocyjną, jaką zapewnia obecność w mediach społecznościowych”. Reakcja osób pracujących w branży ślubnej była łatwa do przewidzenia, choć pojawiły się też bardziej przygnębiające refleksje i wnioski.

Źródło: www.swiatobrazu.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone