wtorek, 09 sierpnia 2022 r.  Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
Wiadomości z tagiem Wirtualne  RSS
Nowi dziennikarze w serwisie Money.pl

Dodano: 08.08.2022 22:46 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Do serwisu ekonomicznego Money.pl (Grupa Wirtualna Polska) dołączyło z początkiem sierpnia dwóch nowych dziennikarzy: Mateusz Lubiński i Tomasz Hirkyj - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Związani byli wcześniej z "Faktem" i Interią.

Źródło: https:

Wirtualna Polska dalej bez dywidend od Wakacje.pl i Nocowanie.pl

Dodano: 06.08.2022 22:19 | 31 odsłon | 0 komentarzy


Kolejny rok z rzędu Wirtualna Polska nie dostanie dywidend od swoich spółek turystycznych, które mocno odczuły epidemię. Wakacje.pl w ub.r. zwielokrotniły sprzedaż i osiągnęły rekordowy zysk, m.in. dzięki umorzeniu 14,1 mln zł z tarczy finansowej. Nocowanie.pl przy sporym wzroście kosztów straciło trzy czwarte zysku.

Źródło: https:

Wirtualna Polska dostanie 100 mln zł dywidendy od swoich mediów

Dodano: 01.08.2022 21:45 | 35 odsłon | 0 komentarzy


Spółka zależna holdingu Wirtualna Polska odpowiadająca za biznes mediowo-reklamowy osiągnęła w ub.r. wzrost przychodów o 22 proc. i 147,8 mln zł zysku netto, z którego 100 mln zł przeznaczono na dywidendę - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

40 proc. więcej z WP Pilot, Wirtualna Polska dostanie 3 mln zł dywidendy

Dodano: 29.07.2022 20:53 | 80 odsłon | 0 komentarzy


Spółka Netwizor zarządzająca platformą WP Pilot w ub.r. przy wzroście przychodów o 40 proc. do 25,62 mln zł zanotowała spadek zysku netto z 4,6 do 3,5 mln zł. Swojemu jedynemu udziałowcowi Wirtualna Polska Media wypłaci 3 mln zł dywidendy.

Źródło: https:

Pudelek przeprasza byłego męża Beaty Kozidrak. "Informacje naruszyły dobre imię i godność"

Dodano: 20.07.2022 20:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wirtualna Polska Media, właściciel portalu plotkarskiego Pudelek.pl, przegrał przed sądem sprawę o naruszenie dóbr osobistych Andrzeja Pietrasa z zespołu Bajm. Na stronie serwisu we wtorek ukazały się przeprosiny.

Źródło: https:

Filip Borowiak odszedł z "Faktu". Teraz pracuje w Wirtualnej Polsce

Dodano: 18.07.2022 5:46 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Filip Borowiak po pięciu latach odszedł  z dziennika „Faktu” (Ringier Axel Springer Polska). W tym miesiącu dziennikarz dołączył do redakcji WP Gwiazdy (Grupa Wirtualna Polska).

Źródło: https:

Wirtualna Polska najbardziej opiniotwórczym medium czerwca. Wirtualnemedia.pl w czołówce

Dodano: 08.07.2022 20:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Portal Wirtualna Polska otwiera czerwcowy ranking najbardziej opiniotwórczych mediów według Instytutu Monitorowania Mediów. Na listę najczęściej cytowanych mediów wracają Wirtualnemedia.pl, wyprzedzając TVN i TVP Info.

Źródło: https:

Kolejny dziennikarz przeszedł z Money.pl do Business Insider Polska

Dodano: 01.07.2022 20:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Damian Słomski od 1 lipca dołączy do redakcji serwisu Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. To kolejny transfer z konkurencyjnego serwisu Money.pl (Grup Wirtualna Polska).

Źródło: https:

VoLTE w roamingu? Orange już to ma

Dodano: 29.06.2022 18:15 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Orange VoLTE roaming międzynarodowy

Orange Polska zaczął oferować usługę VoLTE swoim klientom podróżującym po świecie i korzystającym z roamingu międzynarodowego. Na początek sieć komórkowe w USA, ale z czasem technologia ta będzie wdrażana również w innych krajach.

Coraz więcej operatorów komórkowych na świecie myśli o wyłączeniu sieci 3G i przeznaczeniu uwolnionych w ten sposób zasobów radiowych na rzecz nowszych technologii komunikacyjnych. Robią to również partnerzy roamingowi Orange Polska. Z tego powodu pomarańczowy operator rozpoczął wdrażanie technologii VoLTE w roamingu międzynarodowym.

 
 

Zazwyczaj po wyłączeniu 3G klienci Orange mogą korzystać z pasm GSM i LTE. Korzystanie z roamingu przy wyłączonym 3G przebiega inaczej niż standardowo. Jeżeli nie masz VoLTE, to telefon podczas odbierania przełączy się do sieci 2G, co spowoduje słabszą jakość połączeń i brak transmisji danych podczas rozmów. Wi-Fi Calling przy połączeniach głosowych w roamingu działa bez zmian.

– czytamy na stronie orange.pl

Pierwszą zagraniczną siecią komórkową, w której klienci Orange mogą korzystać w ramach roamingu z technologii VoLTE, jest ATT w Stanach Zjednoczonych. Wdrożenie nastąpiło 27 czerwca 2022 roku. Z czasem lista partnerów roamingowych Orange, w których sieciach klienci operatora będą mogli korzystać z VoLTE, ma się wydłużyć.

VoLTE w roamingu

Aby móc korzystać z VoLTE w roamingu, należy mieć telefon z obsługą tej technologii w Orange, kartę SIM LTE oraz aktywną usługę VoLTE. Trzeba też wyłączyć usługi, które wykluczają korzystanie z VoLTE w Orange. Są to:

  • Orange Ekstra Numer,
  • Nowa Orange Strefa,
  • Strefa stacjonarna Ekstra,
  • Strefa Firmowa,
  • Numer osobisty,
  • Stała prezentacja numeru głównego Wirtualna Centralka Orange,
  • Filtr roamingowy,
  • Poczta głosowa w roamingu.

Gdy jesteś w roamingu i rozmawiasz przez Wi-Fi Calling, to po utracie zasięgu Wi-Fi połączenie będzie rozłączone, żeby cię ochronić przed kosztami rozmowy wg cennika roamingowego. Gdy jesteś w roamingu i rozmawiasz przez VoLTE, musisz zakończyć połączenie, żeby zacząć rozmawiać przez Wi-Fi Calling.

– wyjaśnia Orange Polska

 
 

Źródło: https:

Mobile Vikings daje 20 GB internetu więcej. Kto skorzysta?

Dodano: 28.06.2022 14:26 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Mobile Vikings

Wirtualny operator Mobile Vikings daje użytkownikom 20 GB internetu więcej. Co prawda bonus przyznany został dość wybiórczo, bo skorzysta z niego tylko część klientów, a zmiana ma zachęcić do wyboru jednego wariantu usługi – w sumie jednak może się to opłacić.

Mobile Vikings przekonuje, że „inflacja uderza po portfelach wszystkich” i w związku z tym zwiększa paczkę internetu – o 20 GB. Propozycja nie jest jednak skierowana do wszystkich użytkowników, lecz tych, którzy korzystają z oferty Ekstra Match. W niej operator podwyższył pakiet internetu z 30 do 50 GB. Cena się nie zmieniła. Dodatkowe 20 GB w Ekstra Match włączy się automatycznie dla każdego klienta, który korzysta z tej oferty.

Mobile Vikings przekonuje, że dzięki tej zmianie prepaidowy plan Ekstra Match staje się jedną z najkorzystniejszych ofert w tym przedziale cenowym. Za 35 zł użytkownik otrzymuje 50 GB internetu, ale też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Niestety, poza Ekstra Match wielkość dostępnych pakietów nie zwiększa się, więc w najtańszym planie Perfect Match jest go zaledwie 0,5 GB, a w Solidny Match – 25 GB. W tym drugim przypadku wielkość paczki została zwiększona o 5 GB rok temu – w maju 2021.

Match to oferta na kartę, bez długoletnich umów. Taryfę można przedłużać automatycznie dzięki usłudze Autodoładowanie lub samodzielnie poprzez aplikację mobilną lub stronę. Z tym wiążą się dodatkowe korzyści.

Wszystkie pakiety Match w Mobile Vikings są dostępne dla nowych użytkowników w promocji „Rejs próbny”, czyli -50% opłat przez 3 pierwsze miesiące. W Ekstra Match oznacza to więc wydatek 17,50 zł (zamiast 35 zł) przez 3 miesiące, w Perfect Match – 12,50 zł (zamiast 25 zł), a w Solidny Match – 10 zł (zamiast 20 zł).

Rejs próbny w Mobile Vikings w ofercie Match

Mobile Vikings ma jeszcze jeden atut, którym chce przyciągnąć klientów. Jest to usługa kumulacji gigabajtów, dostępna w dwóch wyższych planach Match. Dzięki niej niewykorzystany pakiet przechodzi na kolejny miesiąc i można z niego dalej czerpać. Kumulacja odbywa się bez końca, a jedyne, o czym trzeba pamiętać, to zachowanie ciągłości doładowań konta.

Skumulowane GB pełnią również funkcję waluty w specjalnie do tego przygotowanym sklepie operatora (gdzie dostępne są vikingowie ubrania, gadżety i akcesoria telefoniczne)   lub mogą zostać oddane na cele charytatywne.

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone