piątek, 18 stycznia 2019 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Wkrótce  RSS
Polskie ePłatności Online lubią się integrować

Dodano: 04.01.2019 20:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Polskie ePłatności Online podpisały umowę partnerską z właścicielem platformy z usługami w modelu otwartym SaaS. Równolegle realizowana była integracja i partnerstwo z drugą inną firmą. Wkrótce dowiemy się, jakie owoce przyniesie współpraca podmiotów.

Źródło: di.com.pl

Wkrótce zatęsknicie za smartfonami z notchem

Dodano: 09.12.2018 15:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W najbli#x17C;szych tygodniach zobaczymy pierwsze smartfony z #x201E;dziur#x105;#x201D; w ekranie. To rozwi#x105;zanie, kt#xF3;re z pewno#x15B;ci#x105; nie wszystkim si#x119; spodoba.

Tagi: Wkrótce
Źródło: www.benchmark.pl

Alphabet przetestuje wkrótce dostawcze drony w Finlandii

Dodano: 06.12.2018 9:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Wing to warto to nadrobić. To przedsiębiorstwo należące do tej samej firmy co Google. Wkrótce jej usługi będą dostępne testowo w Europie. Od wiosny 2019 r. zaoferuje 10-minutowe dostawy towarów o wadze do 1,5 kg na dystansie do 10 km w stolicy Finlandii - Helsinkach. Dostawy będą dostępne bezpłatnie w ramach okresu próbnego. Wing jeszcze nie zdecydował, co zamierza dostarczać za pomocą swoich fińskich dronów. Na swojej stronie internetowej udostępnił sondę. Wśród możliwych odpowiedzi są środki przeciwbólowe, podstawowe artykuły takie jak pieluchy czy skrobaczka do zamrożonych szyb samochodowych albo żywność. Wing chce współpracować głównie z lokalnymi firmami.

Tagi: WiSA, Wkrótce
Źródło: https:

Rozmowy w Skype z napisami. Wkrótce także tłumaczenia na żywo

Dodano: 04.12.2018 14:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Skype wciąż szuka swojej tożsamości, ale i cały czas się rozwija. W najnowszej aktualizacji Microsoft Skype dodano funkcję połączeń z napisami dodawanymi na żywo. Nie tylko więc słyszymy co mówi nasz rozmówca, ale w czasie rzeczywistym możemy to również przeczytać. Zupełnie jak w filmie z napisami. Rozwiązanie wspierane jest przez Sztuczną Inteligencję. Napisy Skype są częścią szerszej strategii firmy Microsoft mającej na celu wykorzystanie siły Sztucznej Inteligencji, aby umożliwić tworzenie miejsc pracy bez barier. Na początku tego roku na konferencji Build 2018 firmy Microsoft ogłosił swoją strategię AI for Good. Ma ona wesprzeć programistów w tworzeniu rozwiązań komputerowych, które pomogą osobom niepełnosprawnym.

Źródło: https:

Divinity Original Sin 2: Wkrótce otrzymamy darmową kampanię w świecie The Dark Eye [WIDEO]

Dodano: 19.11.2018 20:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Zła wiadomość: będzie dostępna wyłącznie na PC.

Tagi: Data, Wkrótce
Źródło: https:

AI uczy się języka oglądając filmy. Roboty łatwiej nas zrozumieją

Dodano: 03.11.2018 11:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Systemy rozpoznawania mowy stają się coraz ważniejsze w trakcie wyszukiwania w Internecie czy w przeszukiwaniach baz danych, a także w systemach Sztucznej Inteligencji takich jak Alexa i Siri. Wkrótce mogą być również wykorzystywane do robotyki domowej czy Internetu Rzeczy. Rzecz w tym by maszyna nauczyła się języka w takim stopniu by rozumiała ludzi. Tylko pozornie wydaje się to proste. Rozmawiamy przecież często rzucając jedynie fragmenty zdań. I tu właśnie natrafiamy na tą trudną część zadania. Naukowcy z amerykańskiego Massachusetts Institute of Technology zaprezentowali nową metodę uczenia się języka przez maszyny - dokładnie taką jaką stosują bezwiednie dzieci.

Źródło: https:

Cisza wyborcza obowiązywała także na Facebooku. Incydentami może zająć się policja

Dodano: 22.10.2018 10:48 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Cisza wyborcza obowiązuje w internecie tak samo, jak poza nim, o czym wielu zapomina. Post na Facebooku to jak wywieszenie plakatu. Wkrótce może...

Źródło: https:

Realtek wprowadza Ethernet 2.5G. Głównie z myślą o graczach

Dodano: 08.10.2018 20:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Sieć przyspiesza czas wiec przyspieszyć nasze płyty główne. Ale to przede wszystkim gracze powinni ucieszyć się z nowego standardu kontrolerów wprowadzonych przez Realtek. Ta historyczna zmiana oznacza, że powoli żegnamy 1 Gb/s i witamy 2,5 Gb/s. Realtek wdraża Ethernet 2.5G zgodny z 2,5GBASE-T. Zdaniem producenta nowe układy są tanie i zapewniają 250% wzrost szybkości transmisji danych w porównaniu z Gigabit Ethernet . Oczywiście nowy standard nie wymaga żadnych zmian w istniejącej infrastrukturze kablowej. Trzy różne warianty mają interfejsy przeznaczone dla płyt głównych, kluczy sprzętowych i routerów oraz switchy. Wkrótce premiera nowej płyty głównej z nowym układem.

Tagi: True, Wkrótce
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone