środa, 07 grudnia 2022 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Wszystkie  RSS
To było nieuniknione. Microsoft podnosi ceny gier na Xbox Series X/S

Dodano: 06.12.2022 8:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy


To było nieuniknione. Microsoft podnosi ceny gier na Xbox Series X/S

Nie mamy dobrych informacji dla posiadaczy konsol Xbox Series X/S. Microsoft podnosi ceny gier.

Sony bardzo szybko podniosło ceny gier na konsolę nowej generacji. Wszystkie produkcje PlayStation Studios kosztują nie 60, jak w przypadku PS4, a 70 dolarów lub euro. Microsoft długo się przed tym bronił, ale ostatecznie musi zdecydować się na ten sam krok. Gry na Xbox Series X/S będą droższe.

Ceny gier na Xbox Series X/S

Ceny gier na Xbox Series X/S wzrosną od początku 2023 roku. Podwyżka dotyczy wszystkich produkcji na konsole nowej generacji, które stworzone zostaną przez studia należące do Microsoftu. W pierwszej kolejności 70 dolarów lub euro zapłacimy za nową odsłonę Forza Motorsport, Redfall oraz Starfield.

Cena ta odzwierciedla zawartość, skalę i złożoność techniczną tych tytułów. Podobnie jak w przypadku wszystkich gier opracowanych przez nasze zespoły w Xbox, będą one również dostępne w Game Pass tego samego dnia, w którym zostaną wydane.

- powiedział rzecznik Microsoftu w rozmowie z IGN.

Phil Spencer już wcześniej zapowiadał, że niższych cen nie uda się utrzymać wiecznie. Na razie podwyżka dotyczy pojedynczych tytułów, ale nie można wykluczyć, że w którymś momencie droższy stanie się też abonament Xbox Game Pass, o czym szef Xboxa też wspominał.

Utrzymaliśmy cenę za naszee konsole, utrzymaliśmy ceny na gry i naszą subskrypcję. Nie sądzę, że będziemy mogli to robić w nieskończoność. Myślę, że w pewnym momencie będziemy musieli podnieść ceny niektórych rzeczy.

- powiedział w październiku Phil Spencer.

Ceny gier na konsole nowej generacji podniosły też studia niezależne, jak Ubisoft i Take-Two Interactive. Bycie graczem to coraz bardziej kosztowne hobby.

 
 

Źródło: https:

Google wprowadza nowe funkcje do Androida i WearOS. Zobacz jakie

Dodano: 02.12.2022 18:09 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Google wprowadza nowe funkcje do Androida. Zobacz jakie

Z okazji zbliżających się świąt firma Google zapowiedziała nowe funkcje, które w najbliższych tygodniach trafią na pokład urządzeń z systemami Android i WearOS.

Świąteczna radość w zdjęciach i wiadomościach

Zdjęcia Google niedawno przeniosły style do edytora kolaży, dzięki czemu można tworzyć kolaże ulubionych zdjęć, by je następnie udostępniać znajomym lub rodzinie. Przed świętami Google proponuje unikalne projekty dwóch nowych artystów, australijskiego duetu wizualnego męża i żony DABSMYLA i znanego akwarelisty Yao Cheng Design. Wystarczy wybrać zdjęcia, projekt i układ za pomocą prostych elementów sterujących (metoda "przeciągnij i upuść").

Android nowe funkcje 1

Z kolei pisząc do kogoś wiadomość za pomocą klawiatury Gboard, możemy użyć nowych emoji z kategorii Kuchnia (💙,⛄️,❄️). Można w ten sposób dodać sezonowy akcent do komunikacji.

 
 

Łatwy dostęp do ulubionych treści

Android otrzyma nowy tryb czytania. Pomaga on osobom niewidomym, niedowidzącym i dyslektycznym. Po instalacji zapewnia konfigurowalne opcje wyświetlania (kontrast, typ czcionki i rozmiar), a także narzędzie do zamiany tekstu na mowę z kontrolą prędkości.

Android nowe funkcje 2

Na ekranie głównym pojawi się nowy widżet wyszukiwania YouTube, który ułatwi znajdowanie treści. Użytkownicy mogą uzyskać w ten sposób dostęp do biblioteki filmów, filmów krótkometrażowych i subskrypcji jednym dotknięciem.

Aplikacja Google TV już teraz ułatwia korzystanie z telefonu do odkrywania filmów i seriali z usług stramingowych. Od przyszłego tygodnia będzie można przesyłać strumieniowo bezpośrednio z aplikacji Google TV do kompatybilnego telewizora za pomocą jednego naciśnięcia. Użytkownicy mogą przeglądać różne opcje podczas oglądania i używać swojego urządzenia jako pilota.

Android nowe funkcje 3

Kluczyk do samochodu w telefonie

Dzięki cyfrowemu kluczykowi samochodowemu można zablokować, odblokować i włączyć kompatybilny samochód za pomocą telefonu. Teraz można taki klucz udostępniać znajomym i rodzinie na urządzeniach Google Pixel i iPhone'ach, z wkrótce w wybranych smartfonach z Androidem w wersji 12 lub nowszej. Można przeglądać i zmieniać listę osób, które mają dostęp do samochodu w aplikacji cyfrowego portfela w telefonie.

Nowe funkcje Wear OS

Kafelki Wear OS ułatwiają przeglądanie ważnych informacji, gdy używamy naszych smartwatchy do różnych zadań. Teraz można używać kafelka Map Google z dowolnego miejsca, w celu rozpoczęcia nawigacji na przykład do domu. Google dodaje też nowe kafelki, które pomogą wyciągnąć więcej z zegarka, na przykład ułatwiając kontakt z wybranymi osobami czy zaplanowanie dnia zgodnie z godzinami wschodu i zachodu Słońca.

WearOS nowe funkcje

Gigant zaktualizował aplikację Google Keep na WearOS, dzięki czemu notatki czy zadania do wykonania lepiej wyglądają na zegarku. Można je organizować za pomocą etykiet, a także dodawać do nich tło w postaci na przykład zdjęcia, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć te najbardziej istotne.

 Z kolei Asystent Google może pomóc w aktywności fizycznej, dając szybki dostęp do 30 różnych ćwiczeń z aplikacji Adidas Running.

Dostępność

Wszystkie opisane wyżej nowości trafią na pokład urządzeń z systemem Android oraz WearOS w nadchodzących tygodniach.

 
 

Źródło: https:

Nie tylko XIaomi. Huawei, iQOO i MediaTek też opóźniają premiery

Dodano: 01.12.2022 1:50 | 38 odsłon | 0 komentarzy


Huawei, Vivo iQOO oraz MediaTek opoźniają premiery po smierci Jianga Zemina

Huawei, Vivo iQOO oraz MediaTek dołączają do żałoby po Jiangu Zeminie. Wszystkie firmy opóźniają planowane premiery.

Wcześniej informowaliśmy, że Xiaomi opóźnia swoją premierę nowych telefonów. Xiaomi 13 jednak nie pojawi się dzisiaj. Okazuje się, że Xiaomi nie jest jedyną marką, która opóźni planowane konferencje. Zrobią to też Huawei, iQOO oraz MediaTek. Nie jest to przypadek.

Huawei, iQOO i MediaTek opóźniają premiery. Powodem śmierć dawnego przywódcy Chin

Wczoraj zmarł bowiem Jiang Zemin, który stał na czele Chin na przełomie zeszłego i obecnego stulecia. Władzę objął w 1989 po twórcy potęgi Chin - Dengu Xiaopingu. Jiang od 1989 do 2004 stał na czele Centralnej Komisji Wojskowej, do 2002 na czele Partii Komunistycznej, a w latach 1993 - 2003 był prezydentem Chin. Oddał władzę po dwóch kadencjach, zgodnie z wprowadzonym przez Denga i zerwanym ostatnio przez Xi Jinpinga zwyczajem dwóch kadencji.

Huawei jutro miał zaprezentować swoje nowe inteligentne zegarki, w których będziemy mogli znaleźć też bezprzewodowe słuchawki. Należąca do Vivo marka iQOO planowała natomiast pokazać swoje nowe telefony iQOO 11 oraz iQOO Neo7 SE.

Ichnia premiera miała być powiązana z rynkowym debiutem układu MediaTek Dimensity 8200. Nowy układ ma zasilać drugi z planowanych smartfonów iQOO. Żadna z marek nie ogłosiła jeszcze nowych dat.

 
 

Źródło: https:

T-Mobile ma rozwiązanie na problemy z zasięgiem. To Lyfo.NET

Dodano: 30.11.2022 17:23 | 37 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile ma rozwiązanie na problemy z zasięgiem. To Lyfo.NET

T-Mobile The Netherlands podpisał umowę z firmą Lyfo na wyłączną dystrybucję Lyfo.NET w Holandii. Dzięki rozwiązaniu TwinSIM biznesowi klienci Magentowych mogą skorzystać z zasięgu dowolnej sieci komórkowej na całym świecie.

Rozwiązanie Lyfo.NET stanie się częścią biznesowej oferty T-Mobile w Holandii. Dzięki niemu biznesowi klienci magentowego operatora mogą polegać na zasięgu wszystkich sieci komórkowych w tym kraju. Usługi T-Mobile są obsługiwane za pośrednictwem sieci operatora, ale w razie potrzeby może nastąpić automatyczne przełączenie do innej alternatywnej sieci komórkowej. Zdarzyć się to może w trudno dostępnych miejscach lub podczas awarii magentowej sieci.

Nowa usługa w T-Mobile może stanowić ważny dodatek dla takich grup docelowych, jak policja, pogotowie ratunkowe czy straż pożarna. Lyfo.NET jest jednak dostępny również dla klientów prywatnych, którzy mają krytyczne potrzeby komunikacyjne. Rozwiązanie może się przydać w obszarach Holandii z mniejszym pokryciem zasięgiem sieci T-Mobile, a także w okolicach granic lądowych, na morzu czy w obszarach objętych ochroną przyrody.

 
 

Wszystkie sieci na całym świecie

Lyfo.NET działa również w roamingu międzynarodowym. Podstawowa karta SIM T-Mobile daje dostęp do sieci komórkowych, z którymi magentowy operator ma podpisaną odpowiednią umowę roamingową. Z kolei druga karta SIM w ramach TwinSIM oferuje tak zwany roaming premium i daje dostęp do wszystkich sieci komórkowych na świecie. Przełączanie między kartami SIM następuje automatycznie, w zależności od jakości połączenia.

Kiedy jakość podstawowego połączenie użytkownika spadnie poniżej pewnego uzgodnionego poziomu, Lyfo.NET natychmiast włącza połączenie zapasowe w smartfonie i łączy się w ciągu 100 milisekund z najlepszą alternatywną siecią dostępną w tym czasie za pośrednictwem Lyfo.SIM. Gdy nie ma już potrzeby korzystania z alternatywnej sieci komórkowej, następuje powrót do standardowej karty SIM T-Mobile.

Standardowy zasięg i jakość sieci T-Mobile jest światowej klasy, ale dzięki Lyfo.NET możemy zapewnić i zagwarantować jeszcze większy zasięg i jakość sieci. Jest to niezbędne, jeśli chodzi o sytuacje zagrażające życiu. Ta współpraca jest tak ważna, aby zapewnić naszym klientom, którzy działają właśnie w takich sytuacjach i którym zależy na maksymalnej dostępności usług mobilnych, zawsze i wszędzie optymalny zasięg.

– powiedział Leóon Toet, CCO Business w T Mobile The Netherlands

Współpraca z T-Mobile była wynikiem proaktywnego i entuzjastycznego podejścia T-Mobile do naszego rozwiązania. Trzeba przyznać, że T-Mobile zawsze szuka nowych sposobów na ciągłe ulepszanie wymagań dotyczących łączności i spełnianie innowacyjnych wymagań klientów. Obecnie pracujemy razem nad ulepszeniem produktu i wprowadzeniem Lyfo.NET do portfolio T-Mobile Enterprise, aby klienci biznesowi T-Mobile mogli skorzystać z dodania naszej usługi.

– dodał Maurits Zandbergen, CEO Lyfo.NET

 
 

Źródło: https:

Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro odarte z tajemnic. Oto, co wiemy

Dodano: 30.11.2022 9:26 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Już jutro w Chinach odbędzie się premiera nowych smartfonów Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro. Dzień przed tym wydarzeniem w sieci pojawiły się najważniejsze dane o specyfikacji technicznej urządzeń.

Nowe smartfony Xiaomi 13 pojawiają się w licznych przeciekach, a swoje dorzuca także sam producent, ujawniając nowe informacje o specyfikacji. Dziś potwierdził kluczowe informacje o aparatach, chwalił się także długim czasem pracy i świetnym dźwiękiem. Co poza tym?

Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13

Xiaomi 13 wyposażony jest w płaski ekran AMOLED E6 o wygodnej przekątnej 6,36 cala, rozdzielczości Full HD+ oraz odświeżaniu 120 Hz. Jasność ma sięgać nawet 1800 nitów.

Takie parametry na pewno spodobają się tym, którzy poszusują relatywnie niewielkich telefonów z dobrym wyświetlaczem. Dodatkowe ramki wokół ekranu będą minimalne (górna 1,61 mm i dolna 1,81 mm).

Sercem smartfonu jest oczywiście układ Snapdragon 8 Gen 2 wspierany przez pamięć RAM w standardzie LPDDR5X 8533 Mbps oraz wewnętrzną w równie nowoczesnym UFS 4.0.

Xiaomi 13 kolory

Z tyłu znalazły się trzy aparaty: 50 Mpix (IMX800, OIS), szerokokątny 12 Mpix oraz aparat 10 Mpix z teleobiektywem (75 mm, f/2,0). Z przodu znajdziemy aparat 32 Mpix. Optykę  aparatów wraz z obrazowaniem dostarcza firma Leica.

Za dostarczenie energii odpowiada akumulator 4500 mAh z szybkim ładowaniem 67 W i bezprzewodowym 50 W. Jest też ładowanie zwrotne 10 W. Za prace układu zasilania odpowiada dodatkowy procesor Surge G1. Wszystkim zarządza Android 13 z MIUI 14

Telefon waży 189 g, a jego grubość to 8,1 mm. Obudowa zapewnia pyło- i wodoszczelność IP68. Uwagę zwracają różnokolorowe warianty obudowy.

Xiaomi 13 Pro

Z kolei Xiaomi 13 Pro otrzymał już znacznie większy, zaokrąglony ekran AMOLED E6 o przekątnej 6,73 cala w rozdzielczości 2K, z odświeżaniem 120 Hz. Jasność sięgać ma 1900 nitów.

Za szybkość działania odpowiadać będzie, podobnie jak w podstawowym modelu, układ Snapdragon 8 Gen 2 z towarzyszeniem pamięci LPDDR5X 8533 Mbps i UFS 4.0.

Xiaomi 13 Pro

Xiaomi potwierdziło już, że w modelu Pro znalazł się aparat z optyką Leica i główną matrycą w rozmiarze 1 cal (to format fotograficzny, nie przekątna) i jest to sensor 50 Mpix Sony IMX989 wspierany stabilizacją Hyper OIS. Jego uzupełnieniem jest aparat szerokokątny 50 Mpix (Samsung JN1) i aparat z teleobiektywem 50 Mpix (również JN1, 75 mm, zoom 3,2x), tryb telemakro. Przedni ma 32 Mpix.

Xiaomi 13 Pro aparat

Akumulator w Xiaomi 13 Pro ma większą pojemność 4820 mAh, będzie go można ładować z mocą 120 W przewodowo i 50 W bezprzewodowo, jest też zwrotne, bezprzewodowe 10 W. Całości pilnuje procesor Surge G1.

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia Xiaomi 13 Pro z MIUI 14 i wynika z nich, że nowy interfejs na pierwszy rzut oka zmienił się niewiele.

Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13 Pro

Smartfon waży 229 g, ma grubość 8,7 mm i odporność IP68.

 
 

Źródło: https:

Huawei ma nowe promocje na urządzenia. Jest taniej do 50 procent

Dodano: 28.11.2022 15:03 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Huawei ma nowe promocje na urządzenia. Jest taniej do 50 procent

Dziś Cyber Monday 2022. Z tej okazji Huawei przygotował nowy pakiet promocji, które stanowią kontynuację tych zorganizowanych z okazji Czarnego Piątku. Tym razem zniżki na urządzenia chińskiej marki również sięgają 50 procent.

Bo Czarnym Piątku (Black Friday) nadchodzi Cybernetyczny Poniedziałek (Cyber Monday). Z tej okazji firma Huawei przygotowała garść nowych obniżek na swoje produkty.

Cyber Monday 2022 na huawei.pl

Promocja potrwa od 28 do 30 listopada 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Na liście urządzeń, które możemy kupić w niższej cenie, są między innymi:

 • smartfon za 999 zł (obniżka z 1499 zł),
 • tablet Huawei MatePad T10 LTE za 599 zł (obniżka z 949 zł),
 • laptop Huawei MateBook D 16 2022 za 3399 zł (obniżka z 3999 zł),
 • słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick za 499 zł (obniżka z 999 zł),
 • zegarek Huawei Watch GT 2 Pro za 899 zł (obniżka z 1099 zł),
 • monitor Huawei MateView GT 34 SE za 1499 zł (obniżka z 2399 zł).

Huawei Cyber Monday screen

Wszystkie produkty w obniżonych cenach można znaleźć na stronie huawei.pl.

 
 

Źródło: https:

Black Friday 2022. Wszystkie okazje w jednym miejscu

Dodano: 28.11.2022 14:47 | 22 odsłon | 0 komentarzyBlack Friday 2022 już za kilka dni. Jednak promocje związane z tym największym w roku świętem wyprzedaży już trwają. Specjalnie dla Ciebie zbieramy je w jednym miejscu.

Artykuł jest na bieżąco aktualizowany

 

Smartfony Infinix taniej o 50 procent

Do okazji na Black Friday dołączył także Infinix, nie tylko obniżając ceny smartfonów, ale też otwierając w Polsce nowy sklep internetowy https://infinixstore.eu.

Przez najbliższy tydzień od 25 listopada każdego dnia wybrane modele marki Infinix, oferowane w sklepie Infinix Store. będą dostępne nawet o 50 procent taniej. Inne okazje dostępne będą w Media Expert, EURO RTV AGD i w Strefie Marki na Allegro.

Samsung taniej w Plusie

Plus Black Friday 2022

Z okazji Czarnego Piątku Plus obniżył ceny wybranych produktów firmy Samsung. Taniej kupimy składany smartfon Galaxy Z Fold4 oraz zegarki z serii Galaxy Watch5.

 

Filmy w Wypożyczalni Play za 2 zł – to aż 25 tytułów

Play zaprasza na Black Weekend do swojej Wypożyczalni, gdzie można zobaczyć ponad 25 filmów za symboliczną wręcz kwotę 2 zł. Na liście jest kilka interesujących okazji, więc każdy ma szansę wybrać coś dla siebie.

Promocja potrwa do końca listopada, a filmy biorące udział w tej promocji można znaleźć w dedykowanej sekcji „Black Week – 2 zł za film”. Serwis dostępny jest pod adresem https://playnow.pl/wypozyczalnia.

 • Więcej informacji o promocji: .

Sprzęt LG w ofercie na Black Friday

LG Black Friday 2022

Czarnopiątkowe promocje ma również LG. Z okazji Black Friday 2022 możemy skorzystać między innymi z następujących okazji:

 • kupując laptop LG Gram w prezencie możemy otrzymać telewizor LG 4K UHD Smart TV lub przenośny monitor LG Gram + view,
 • kupując monitor LG UltraGear w prezencie można otrzymać podkładkę pod mysz LG UltraGear o wartości 999 zł,
 • klasyczne monitory do biura można kupić z rabatem do 20%.

 
 
 

Zniżki na urządzenia w sklepie Huawei.pl

Huawei Black Friday 2022

Huawei to nie tylko smartfony. Chiński producent ma w swojej ofercie wiele różnych sprzętów, w tym smartwatche, tablety, laptopy czy monitory. Wszystkie je możemy kupić między innymi w sklepie internetowym na stronie huawei.pl, gdzie z okazji Czarnego Piątku czekają atrakcyjne, niższe niż zwykle ceny. 

 
 
 
 

12 smartfonów Motoroli w niższej cenie

Motorola Black Friday 2022

Z okazji Czarnego Piątku taniej możemy kupić wybrane smartfony marki Motorola. Promocje obowiązują u wybranych partnerów producenta w różnych terminach. Szczegóły pod linkiem dołączonym poniżej.

 

Black Week w lajt mobile

Lajt mobile Black Friday 2022

W sieci lajt mobile trwa Black Week. Z tej okazji w dniach od 25 do 27 listopada 2022 roku można liczyć na następujące promocje:

 • Pierwszy miesiąc za 0 zł, zarówno dla przenoszących numer jak i dla osób, które zdecydują się zamówić nowy numer w sieci lajt mobile. Promocja dostępna jest bez względu na wybrany czas trwania umowy i obowiązuje także w umowach zawieranych na czas nieokreślony.

 • Jeżeli z powyższej promocji zdecydują się skorzystać obecni klienci usługi na kartę lajt mobile, to za aktywację zapłacą 5,00 zł (standardowa cena to 29,00 zł).
 • Obniżenie cen starterów do 2,00 zł (standardowa cena to 9,00 zł).
 • Przy wyborze dostawy karty SIM/startera do paczkomatu każda osoba, która skorzysta z dowolnej promocji, otrzyma lajtową wielorazową eko torbę na zakupy gratis.

 

Oczyszczacze powietrza Sharp w niższej cenie

Sharp Black Friday 2022

W sezonie grzewczym warto zadbac o jakość powietrza w swoim domu lub biurze. W dniach od 24 do 30 listopada 2022 roku trzy modele oczyszczaczy powietrza Sharp można kupić w promocyjnych cenach u wybranych partnerów producenta. Oferta Black Friday uwzględnia następujące urządzenia:

 • Sharp UA-HG60 w cenie 2499 zł (taniej o 500 zł),
 • Sharp UA-HG40E-L w cenie 1499 zł (taniej o 300 zł),
 • Sharp UA-HG40E-T w cenie 1499 zł (taniej o 300 zł).

Szczegółowe informacje o oczyszczaczach powietrza firmy Sharp można znaleźć .

mPTech obniża ceny wybranych produktów swoich marek

mPTech Black Friday 2022

Firma mPTech oferuje między innymi telefony marku myPhone, wzmocnione smartfony Hammer oraz laptopy techbite. Wybrane ich modele można kupić znacznie taniej z okazji Czarnego Tygodnia (Black Week), który potrwa do 30 listopada 2022 roku. W sklepie mPTech można też kupić taniej wybrane zegarki marki Amazfit.

 

Dni Okazji Apple to nawet 1000 zł na kolejne zakupy

Apple Black Friday 2022

W dniach od 25 do 28 listopada 2022 roku warto coś kupić w sklepie internetowym firmy Apple. Jeśli wybierzemy któryś z objętych promocją produktów (są iPhone'y, iPady, komputery, Apple Watch i akcesoria), otrzymamy kupon upominkowy Apple Gift Card o wartości od 250 do 1000 zł.

 

Black Friday i Cyber Monday w Shopee

Shopee Black Friday 2022

Na Shopee.pl wystartowała kampania Black Friday/Cyber Monday. Z tej okazji wiele produktów można kupić w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo obniżono o 25% minimalną wartość zamówienia dla darmowej dostawy. Teraz wynosi ona 29 zł (zamiast 39 zł). Jest też okazja na pierwsze zakupy w postaci kuponu na 15 zł lub wybranego produktu za 1 zł.

Wszystkie czarnopiątkowe promocje znajdziesz na stronie shopee.pl.

Źródło: https:

Zestawy z procesorami AMD Ryzen 9 7900 oraz AMD Ryzen 7 7700 już pojawiają się w sklepach - premiera może odbyć się wkrótce

Dodano: 27.11.2022 13:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


AMD dotychczas wprowadziło do sprzedaży cztery procesory Zen 4: Ryzen 5 7600X, Ryzen 7 7700X, Ryzen 9 7900X oraz Ryzen 9 7950X. Wszystkie modele doczekały się już obniżek, a największe przeceny pojawiły się w przypadku topowego, 16-rdzeniowego układu. Wiemy jednak od pewnego czasu, że firma pracuje także nad tańszymi procesorami Zen 4, bez literki X w tytule. Wygląda na to, że premiera zbliża się wielkimi krokami, bowiem układy Ryzen 7 7700 oraz Ryzen 9 7900 zaczynają się pojawiać w pierwszych sklepach.

Źródło: https:

Intel Core i9-13900KS i inne nadchodzące układy Core 13. generacji trafiły do oferty kanadyjskiego sklepu. Ceny wcale nie są atrakcyjne

Dodano: 27.11.2022 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Do tej pory Intel zaprezentował procesory Raptor Lake jedynie w wersjach z odblokowanym mnożnikiem, jednak wszyscy spodziewamy się, że zaraz po Nowym Roku portfolio Niebieskich poszerzy się o dodatkowe modele. Wśród nich znajdziemy nie tylko atrakcyjne cenowo warianty z mniejszą liczbą rdzeni, ale także kolejne układy dla bezkompromisowych entuzjastów, jak np. Core i9-13900KS. Wszystkie nadchodzące procesory trafiły już nawet do oferty kanadyjskiego sklepu PC-Canada. Szkoda tylko, że ceny nie zachęcają...

Źródło: https:

Xiaomi tnie ceny w listopadzie. Tańsze są smartfony i nie tylko

Dodano: 25.11.2022 10:43 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Xiaomi obniża ceny. Tańsze są smartfony i nie tylko

Xiaomi chce uprzyjemnić nam listopadową aurę, dlatego ma niższe ceny na smartfony swoich marek, a także odkurzacze i hulajnogę elektryczną. Zaoszczędzić można nawet 1000 zł.

Od połowy listopada tego roku trwają solidne przeceny smartfonów marek Xiaomi i Redmi. Z kolei dzisiaj (25 listopada) dołączają do tego wybrane modele marki POCO. Na liście produktów z obniżoną ceną są też odkurzacze oraz hulajnoga elektryczna. Rabaty sięgają nawet 1000 zł.

 
 

Produkty Xiaomi w niższej cenie

Wszystkie produkty objęte listopadowymi promocjami Xiaomi znajdują się w poniższej tabeli.

Urządzenie Cena Cena promocyjna
SMARTFONY
4/64 GB 799 zł 699 zł
4/128 GB 999 zł 799 zł
8/128 GB 1899 zł 1699 zł
8/256 GB 2399 zł 1999 zł
2/32 GB 499 zł 449 zł
3/64 GB 699 zł 599 zł
6/64 GB 1349 zł 999 zł
6/128 GB 1449 zł 1099 zł
6/128 GB 1599 zł 1199 zł
8/128 GB 3799 zł 2799 zł
8/256 GB 3999 zł 3299 zł
INNE URZĄDZENIA
Mi Robot Vacuum-Mop 2 lite 1099 zł 699 zł
Mi Robot Vacuum-Mop 2 1499 zł 999 zł
Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro 1999 zł 1299 zł
Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 3699 zł 3499 zł


Urządzenia będą dostępne w salonach Xiaomi Store, online na mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl oraz u partnerów handlowych: Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD oraz x-kom. Promocja będzie trwała do 1 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Promocja na odkurzacze potrwa do 4 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów. Liczba urządzeń w promocji jest ograniczona. Dostępność produktów w poszczególnych kanałach może się różnić

 
 

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone