poniedziałek, 19 listopada 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Xboksa  RSS
Czarny Piątek na konsolach wcześniej. Są już przeceny w PlayStation Store i Xbox Store

Dodano: 17.11.2018 19:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Choć tzw. Czarny Piątek jest dopiero za tydzień, to niektóre firmy postanowiły się pospieszyć. Już od teraz do 27 listopada do godziny 11:00 czasu lokalnego będzie można nabyć różnorakie cyfrowe wersje gier na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Promocja obejmuje nie tylko tytuły, które już jakiś czas są na rynku, lecz także te, które trafiły nań dopiero niedawno.

Źródło: https:

Xbox One w wersji bez napędu zadebiutuje w przyszłym roku

Dodano: 17.11.2018 16:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Konsola oczywiście będzie odpowiednio tańsza. Microsoft przygotowuje się do premiery nowej wersji Xboksa One - donosi Thurrott. Z udostępnionych przez serwis materiałów wynika, że urządzenie zostanie pozbawione fizycznego napędu dla płyt. Mówiąc krótko, uruchomimy na nim tylko gry dystrybuowane cyfrowo.

Źródło: https:

PES 2019 i PUBG za darmo dla posiadaczy Xboksa One

Dodano: 08.11.2018 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft w nadchodzący weekend rusza z wydarzeniem XO18 toteż gigant okazał się na tyle wielkoduszny, by udostępnić posiadaczom Xboksów One dwie gry zupełnie za darmo. Mowa o hitach Pro Evolution Soccer 2019 oraz wiecznie żywym battle royale jakim jest PlayerUnknown’s BattleGrounds. Microsoft nie informował o niespodziance przed startem wspomnianej promocji. Jak zawsze pierwszymi Sherlockami okazali się gracze zebrani na Reddicie. Mówi się, że darmowy PES 2019 jak i PUBG miały pojawić się w sklepie Microsoftu dopiero na start XO18, jednak w wyniku błędu udostępniono je już wcześniej. Jakby nie było nie będziemy przecież narzekać i pospieszymy raczej na "darmowe zakupy" dopóki za gry nie wydamy ani złotówki.

Źródło: https:

Starsze części Hitmana trafią na PS4 i Xboksa One

Dodano: 04.11.2018 17:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Entuzjaści fortepianowych strun i nieskazitelnej łysiny już niedługo będą mieli pełne ręce roboty.

Źródło: https:

Microsoft pracuje nad padami dla smartfonów i tabletów

Dodano: 29.10.2018 12:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Kontrolery mają przypominać modele zaprojektowane z myślą o konsolach Xbox. Microsoft w tym miesiącu zapowiedział usługę xCloud, mającą pozwalać na strumieniowanie gier za pośrednictwem chmury na smartfony i tablety. Producent powiedział, że urządzenia przenośne będzie można parować z padami dla Xboksa One wyposażonymi w moduł Bluetooth, ale wiele wskazuje na to, że firma wprowadzi też na rynek modele dedykowane.

Źródło: https:

Alan Wake ponownie trafia do cyfrowej dystrybucji

Dodano: 27.10.2018 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mało jest gier takich jak Alan Wake. To dosyć już zapomniana produkcja, jednak ja po dziś dzień uznaję ją za jedną z najciekawszych i najbardziej klimatycznych gier akcji. Choć na pewno wielu graczy czeka na jakąś kontynuację tego tytułu, na razie ani widu ani słychu o jakimś sequelu. Sytuacji wcale nie poprawiał fakt, że Alan Wake z powodów licencyjnych przestał być dostępny w różnych źródłach cyfrowej dystrybucji, przez co wiele osób nie mogło się z nim zapoznać. Na szczęście to już przeszłość - gra powraca do wirtualnych sklepów w glorii i chwale, bo można ją teraz nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. Kto jeszcze nie grał, ma świetną okazję przetestować jeden z najgłośniejszych tytułów epoki Xboksa 360.

Tagi: Alan, Wake, Xboksa
Źródło: https:

Bethesda prosi o wyrozumiałość: Fallout 76 może zawierać bugi

Dodano: 23.10.2018 16:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Pewnie nie ma "na sali" osoby, która interesując się gamedevem nie pamiętałaby zabugowanej gry jaką było Mass Effect: Andromenda, nie od parady ochrzczona "Androbiedą". Ilość bugów, glitchy i dobry Bóg wie czego jeszcze sprawiła, że gra stała się swoistym pośmiewiskiem i wytyczną "jak nie robić gier". Słabe przyłożenie się BioWare do produkcji przełożyło się nie tylko na kpiny, ale pośrednio na słabszą niż oczekiwano sprzedaż. Wygląda na to, że Bethesda uczy się na błędach BioWare i na dzień przed startem bety gry Fallout 76 na Xboksa One zwraca się do graczy o wyrozumiałość. Jak czytamy w oficjalnym liście do fanów, Fallout 76 to swoisty eksperyment studia, toteż z pewnością nie obędzie się bez "spektakularnych błędów".

Źródło: https:

Microsoft zapowiada platformę xCloud. Gry z Xboksa będą dostępne na komputerach i smartfonach

Dodano: 09.10.2018 20:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Microsoft zapowiedział oficjalnie uruchomienie projektu o nazwie xCloud. Chodzi o platformę streamingową która pozwoli użytkownikom smartfonów, tabletów i komputerów korzystać z gier dostępnych obecnie jedynie w konsolach Xbox One. Publiczne testy serwisu są zaplanowane na początek 2019 roku.

Źródło: https:

Microsoft: Twórcy Xboksa ogłaszają Project xCloud [WIDEO]

Dodano: 08.10.2018 19:35 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zapowiedziana na E3 możliwość grania w chmurze właśnie nabrała realnego kształtu.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone