sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Yoga  RSS
Lenovo Yoga C930 z soundbarem debiutuje w Polsce - znamy ceny

Dodano: 07.12.2018 11:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Podczas targów IFA, które odbywają się corocznie w Berlinie, firma Lenovo zaprezentowała dość ciekawe urządzenie konwertowalne o nazwie Yoga C930. Jest to bezpośredni następca modelu Yoga 920, przy czym w nowej wersji usprawniono kilka rzeczy. Przede wszystkim jest to pierwsze tego typu urządzenie, które wyposażono w dedykowany soundbar z głośnikami umieszczonymi w małej listwie pod ekranem. Biorąc pod uwagę konstrukcję, można ostrożnie założyć, że będzie to jedno z najlepiej grających hybryd 2w1 niezależnie od tego w jakim trybie będzie sprzęt użytkowany. Pod względem pozostałych parametrów mamy do czynienia z kolei z niewielką ewolucją w porównaniu do poprzedników z rodziny Yoga.

Tagi: Lenovo, Yoga
Źródło: https:

Wzruszające przesłanie w świątecznej reklamie Apple (wideo)

Dodano: 22.11.2018 20:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Animowanym spotem "Share Your Gifts" promuje się w tym roku na Boże Narodzenie koncern technologiczny Apple.

Tagi: Apple, Yoga
Źródło: https:

Mark Zuckerberg: Nie zrezygnuję z kierowania Facebookiem

Dodano: 22.11.2018 20:43 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Mark Zuckerberg, założyciel i szef Facebooka zaprzeczył doniesieniom o tym, że miałby zrezygnować z kierowania serwisem. Wykluczył także odejście z firmy Sheryl Sandberg i stwierdził, że ostatni krytyczny wobec Facebooka artykuł w „The New York Times” zawiera nieprawdziwe zarzuty pod adresem firmy.

Tagi: Yoga, Mana
Źródło: https:

Pierwszy w Polsce „Move Your Hosting Day”

Dodano: 21.11.2018 21:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Aż 40% klientów dużych firm hostingowych jest niezadowolona ze świadczonych przez nie usług – wynika z badań Frontu Zmian. Głównymi powodami są wysokie ceny i niska jakość obsługi. Mniejsze polskie firmy chcą zwrócić uwagę na coraz większą dominację dużych graczy na rynku, organizując pierwszy w Polsce „Move Your Hosting Day”.

Tagi: Mode, Yoga
Źródło: di.com.pl

Zuckerberg: Nie planuję ustępować ze stanowiska

Dodano: 21.11.2018 14:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Mark Zuckerberg zerwał z przepraszająco-wyjaśniającym tonem. Oskarżył "The New York Times" o fake newsy i oświadczył, że ustąpienie ze stanowiska...

Tagi: Yoga, Mana
Źródło: https:

One Mix 2S Yoga - konwertowalny mikrus trafia do sprzedaży

Dodano: 21.11.2018 5:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Do sprzedaży trafił nietuzinkowy laptop konwertowalny One Mix 2S Yoga od firmy One Netbook. Tak naprawdę urządzenie to przypomina raczej tablet internetowy z doczepioną klawiaturą niż notebooka. Dzieje się tak za sprawą wymiarów 182 x 110 x 17mm osiągniętych dzięki zamontowaniu niewielkiego, bo 7-calowego ekranu dotykowego typu IPS o natywnej rozdz...

Tagi: Yoga, Dzień
Źródło: twojepc.pl

Facebook oskarżony o manipulacje i czarny PR. "Agencja postępowała etycznie"

Dodano: 16.11.2018 21:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Tolerowanie manipulowania amerykańską opinią publiczną przed wyborami prezydenckimi, mała aktywność w walce z fake newsami i stosowanie czarnego PR do dyskredytowania krytyków – to niektóre z zarzutów skierowanych przez dziennik „The New York Times” przeciwko Facebookowi. Serwis odpiera oskarżenia twierdząc, że dokłada wszelkich starań by zwalczać dezinformację, a wynajęta przez niego agencja postępowała etycznie.

Źródło: https:

Google zamieni na postać cyfrową 7 mln zdjęć „New York Timesa”

Dodano: 13.11.2018 20:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Koncern Google w ramach umowy z „The New York Times” zdigitalizuje tradycyjne fotografie znajdujące się w archiwach dziennika. Sztuczna inteligencja wykorzystana przez Google ma nie tylko zamienić zdjęcia na postać cyfrową, ale także udostępnić rozwiązanie pozwalające dziennikarzom na łatwe przeszukiwanie zasobów i wykorzystywanie archiwalnych fotografii w tworzonych przez nich materiałach.

Źródło: https:

Google Cloud pomaga zeskanować archiwum New York Times

Dodano: 12.11.2018 9:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Google Cloud połączył siły z The New York Times, aby pomóc im w digitalizacji ich ogromnej kolekcji zdjęć. Przez ponad 100 lat The Times zarchiwizował około pięciu do siedmiu milionów starych fotografii w setkach szafek, trzy piętra poniżej poziomu ulicy w pobliżu biur w Times Square w miejscu zwanym "kostnicą". Kostnica zawiera zdjęcia z końca XIX wieku, a wiele z nich ma ogromną wartość historyczną. Skanowanie i opisywanie tego przez człowieka, a następnie wprowadzanie do bazy danych byłoby niezwykle czasochłonne. Narzędzia z Google Cloud Platform pomagają nie tylko skatalogować zbiór, ale także odczytać napisy na zdjęciach np. umieszczone na zegarze i na tej podstawie poprawnie umieścić fotografię w bazie.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone