poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem YouTube  RSS
Koniec z YouTube Gaming, ale miłośnicy gier dostaną coś lepszego

Dodano: 19.09.2018 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Choć konkurencja dla aplikacji YouTube Gaming jest niemała (Twitch, Discord), to Google przyznaje, że każdego dnia uruchamiało ją ponad 200 milionów osób. Wszystko po to, by oglądać gameplaye bądź streaming z gier. Dla zobrazowania: to tak, jakby każdego dnia wszyscy mieszkańcy Brazylii zasiadali przed telefonem, by oglądać gry. W apce nie brakowało także poradników do gier, ciekawostek o grach, a także - bo ten dział rośnie zaskakująco szybko - nie stroniło się tu od gier mobilnych. Popularność aplikacji była niezaprzeczalna. Dlaczego więc Google planuje zmiany w tak dobrze prosperującym projekcie? By prosperował jeszcze lepiej. YouTube Gaming to już nie tylko aplikacja. To już także cała podstrona YouTube'a.

Źródło: https:

YouTube wprowadza do serwisu wertykalne reklamy wideo

Dodano: 14.09.2018 20:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Serwis YouTube udostępnił możliwość zamieszczania reklam dostosowanych do wyświetlania w formacie pionowym. W założeniach nowa orientacja spotów ma stanowić właściwe uzupełnienie reklam wyświetlanych poziomo i zwiększać zaangażowanie odbiorców przekazu reklamowego.

Źródło: https:

Intel Core i9-9900K - wyniki w Cinebench R15

Dodano: 14.09.2018 17:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ryzen 7 2700X pokonany. W serwisie YouTube opublikowany został film przedstawiający test procesora Core i9-9900K w benchmarku Cinebench R15. Nowy flagowy model CPU dla rynku konsumenckiego wypadł w nim znakomicie, osiągając wynik wyraźnie przekraczający granicę 2100 punków. Dzięki temu niebiescy odzyskali fotel lidera wydajności wielowątkowej w segmencie produktów dla zwykłych użytkowników, który utracili po premierze ośmiordzeniowych Ryzenów. 

Źródło: https:

Little Baby Bum: jeden z największych kanałów na YouTube sprzedany

Dodano: 14.09.2018 14:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy


To 9. najpopularniejszy kanał na YouTube pod względem liczby wyświetleń. Little Baby Bum ma już nowego właściciela, a suma transakcji przyprawia o...

Tagi: YouTube, Bang
Źródło: https:

Cezary Pazura i Ajgor Ignacy w nowej produkcji na YouTube (wideo)

Dodano: 14.09.2018 13:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wyjątkowy duet - Ajgor Ignacy i Cezary Pazura wprowadzają internetowe wideo w nowy wymiar. Aktorstwo na najwyższym poziomie i profesjonalna produkcja filmowa - w taką stronę zmierza polski YouTube.

Tagi: YouTube
Źródło: feedproxy.google.com

YouTube zaczął beta testy kodeka wideo AV1

Dodano: 13.09.2018 15:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mocna alternatywa dla HEVC. YouTube rozpoczął beta testy kodeka AV1 udostępniając na swojej platformie specjalną playlistę z filmami wideo kodowanymi przy pomocy nowego rozwiązania. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak pod względem jakości prezentują się takie filmy oraz jak płynnie nasz sprzęt odtwarza tego typu treści.

Tagi: YouTube
Źródło: https:

Maciej Orłoś rusza z autorskim kanałem na YouTube. „Nie traktuję tego biznesowo”

Dodano: 12.09.2018 21:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dziennikarz Maciej Orłoś wystartuje 17 września o godzinie 17.00 ze swoim autorskim kanałem na YouTubie. Do tej pory publikował już filmy w social mediach, ale do swojej działalności w internecie chce podejść profesjonalnie. - YouTube traktuję bardzo poważnie, rośnie w siłę, mogą być na nim bardzo duże zasięgi. Przede wszystkim ta platforma daje jednak pewną wolność twórczą, która w telewizji często z różnych względów jest ograniczana - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Orłoś.

Tagi: YouTube
Źródło: https:

Maciej Orłoś startuje z autorskim kanałem na YouTube (wideo)

Dodano: 12.09.2018 11:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Popularny dziennikarz Maciej Orłoś uruchamia autorski kanał w serwisie YouTube.

Tagi: YouTube
Źródło: feedproxy.google.com

Sony Playstation 4 1TB Pro + Marvels Spider-Man.

Dodano: 10.09.2018 13:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Najpotężniejsza" w porównaniu z innymi konsolami dostępnymi na rynku w dniu 10.11.2016 r. Do obsługi 4K i HDR niezbędny jest kompatybilny telewizor 4K HDR. Dynamiczna jakość 4K jest uzyskiwana w grach dzięki karcie graficznej lub zwiększeniu rozdzielczości do jakości 4K. Obsługa zależy od gry. Rozrywka 4K dostępna wyłącznie w ramach serwisów transmitujących strumieniowo obraz w jakości 4K. Technologia HDR i większa szybkość klatek nie są obsługiwane przez wszystkie gry i treści wideo. Określenie "najlepiej sprzedająca się" w oparciu o dane sprzedaży wszystkich konsol w roku 2015. Przesyłaj strumieniowo najgłośniejsze filmy, najciekawsze programy telewizyjne i najnowsze teledyski w zachwycającej jakości nawet 4K, z serwisów takich jak Netflix, YouTube oraz z wielu aplikacji rozrywkowych, które będą wkrótce dostępne. Jakość treści jest poprawiana automatycznie, by uzyskać najlepszą możliwą jakość. Marvel's Spider-Man Marvel's Spider-Man pozwoli wcielić się w jednego z najsłynniejszych superbohaterów i używać akrobatycznych zdolności, improwizować oraz miotać pajęczynami, z których słynie pełzający po ścianach heros. Pojawią się też elementy, które nie występowały w dotychczasowych grach o Spider-Manie. System ruchu wykorzystujący parkour i elementy środowiska, nowy system walki i scenerie godne najlepszych Hollywoodzkich produkcji - w taką grę o Spider-Manie jeszcze nie graliście. Marvel i Insomniac Games stworzyli wspólnie zupełnie nową, oryginalną opowieść o Spider-Manie. To nie jest Spider-Man znany z komiksów czy filmów. To Peter Parker, który ma dużo większe doświadczenie w walce z geniuszami zbrodni w Nowym Jorku. Próbuje pogodzić swoje chaotyczne życie osobiste z karierą, troszczy się jednak o życie dziewięciu milionów nowojorczyków..., Cena: 1929,- zł

Źródło: https:

26 minut z Age of Wonders: Planetfall

Dodano: 10.09.2018 8:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W serwisie YouTube pojawi#x142; si#x119; 26-minutowy zapis rozgrywki z Age of Wonders: Planetfall, a wi#x119;c #x201E;ambitnego spin-offa#x201D;, kt#xF3;ry zadebiutuje na pecetach i konsolach ju#x17C; w przysz#x142;ym roku.

Tagi: YouTube
Źródło: www.benchmark.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone