środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Zjednoczonych  RSS
Europejskie firmy poparły Microsoft w sprawie ochrony prywatności danych

Dodano: 17.01.2018 1:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Microsoft od 2013 r. toczy batalię sądową z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych (DoJ) dotyczącą ochrony danych na serwerach niepodlegających jurysdykcji USA.

Źródło: www.centrumxp.pl

Ceny kart graficznych - podwyżki już w Europie

Dodano: 16.01.2018 7:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Poprawa sytuacji dopiero na wiosnę, być może. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że w Stanach Zjednoczonych Ameryki zaczęto obserwować duże wzrosty cen kart graficznych, zarówno GeForce'ów, jak i Radeonów. W przypadku kart GeForce GTX 1070 Ti najwyższe podwyżki osiągnęły poziom ponad 100%. Wygląda na to, że wzrosty cen docierają do Europy.

Źródło: pclab.pl

Ceny kart graficznych w USA poszły do góry. Kiedy u nas zdrożeją?

Dodano: 11.01.2018 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ceny kart graficznych w USA poszły do góry. Kiedy u nas zdrożeją?Rok 2017 przyniósł nam może premiery kilku ciekawych produktów, szczególnie jeśli chodzi o procesory, jednak upłynął on także pod znakiem kryzysu na rynku kart graficznych. Bijące kolejne rekordy wartości kryptowaluty sprawiły, że praktycznie każdy chciał spróbować swoich sił w „górnictwie”, w związku z czym GPU, szczególnie z obozu Czerwonych, stały się towarem mocno deficytowym. Jakiś czas temu sytuacja się jednak ustabilizowała i wyglądało na to, że najgorsze mamy za sobą. Niestety najnowsze doniesienia zza oceanu sugerują, że taki optymizm mógł być przedwczesny, bowiem ceny kart graficznych w Stanach Zjednoczonych ponownie zaczęły osiągać astronomiczne wartości.

Źródło: https:

Karty graficzne w USA drożeją. Niektóre mocno!

Dodano: 11.01.2018 1:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ostatnie podwyżki w Polsce to mógł być tylko początek. W czasie gdy większość oczu branży IT skupia się na targach CES 2018, w Stanach Zjednoczonych Ameryki zaczęto obserwować bardzo niepokojący trend wzrostów cen kart graficznych ze średniego i wysokiego segmentu cenowego.

Źródło: pclab.pl

Amerykańska branża muzyczna w górę o 12,6 procent, dominuje internetowy streaming

Dodano: 08.01.2018 20:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W 2017 roku w Stanach Zjednoczonych sprzedaż płyt CD z muzyką spadła o 16,5 procent, a o ponad 58 procent wzrosła popularność muzyki w streamingu - wynika z raportu firmy Nielsen. Największą sprzedaż albumów i utworów zanotował Drake, a Metallica okazała się najpopularniejszym wykonawcą rockowym.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Intel pozwany zbiorowo za wady procesorów umożliwiające ataki z exploitami Meltdown i Spectre

Dodano: 08.01.2018 20:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W Stanach Zjednoczonych do sądów trafiły pozwy zbiorowe skierowane przeciwko Intelowi. Mają one związek z wykrytymi w procesorach producenta lukami bezpieczeństwa, które mogły narazić użytkowników na kradzież wrażliwych danych. Autorzy pozwów domagają się od Intela odszkodowań.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Woda z oceanu wdarła się do miasta, w którym panuje -30 stopni Celsjusza. Oto efekt

Dodano: 05.01.2018 12:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Północ Stanów Zjednoczonych zmaga się z ostrą zimą. Bardzo niskie temperatury sięgające nawet -30 stopni Celsjusza i potężne opady śniegu to nie...

Źródło: tech.wp.pl

W Idaho powstał pierwszy Międzynarodowy Rezerwat Ciemnego Nieba w USA

Dodano: 22.12.2017 18:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Podjęto decyzje o założeniu Międzynarodowego Rezerwatu Ciemnego Nieba w Idaho, który będzie pierwszym takim miejscem w Stanach Zjednoczonych i dwunastym na świecie (trzecim pod względem powierzchni). Tytuł został nadany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Ciemnego Nieba (IDA). Obszar rezerwatu oferuje 3600 km² czystego, nocnego nieba, niezakłóconego światłami cywilizacji. Dzięki temu możliwe są obserwacje wielu ciał niebieskich, niewidocznych w innych obszarach USA.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Szykuje się gigantyczny pozew zbiorowy przeciwko Apple

Dodano: 22.12.2017 16:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W Stanach Zjednoczonych szykuje się największy w historii pozew zbiorowy przeciwko Apple. Wszystko w związku z wczoraj ogłoszoną przez tego producenta informacją, w której firma oficjalnie przyznała się do spowalniania pracy starszych urządzeń, bez wiedzy ich użytkowników. Według prawników spowalnianie starszych iPhone bez wiedzy ich użytkowników ...

Źródło: twojepc.pl

Szykuje się gigantyczny pozew zbiorowy przeciwko Apple

Dodano: 22.12.2017 16:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W Stanach Zjednoczonych szykuje się największy w historii pozew zbiorowy przeciwko Apple. Wszystko w związku z wczoraj ogłoszoną przez tego producenta informacją, w której firma oficjalnie przyznała się do spowalniania pracy starszych urządzeń, bez wiedzy ich użytkowników. Według prawników spowalnianie starszych iPhone bez wiedzy ich użytkowników ...

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone