wtorek, 20 marca 2018 r.  Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
Wiadomości z tagiem Zmiany  RSS
Twitter prawdopodobnie usunie reklamy dotyczące kryptowalut

Dodano: 19.03.2018 22:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zmiany mają pojawić się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Twitter przygotowuje się do zablokowania reklam związanych z kryptowalutami - pisze serwis Sky. Z opublikowanych przez portal materiałów wynika, że firma usunie treści promocyjne dotyczące m.in. ICO (ang. initial coin offerings), czyli pierwszych emisji cyfrowych pieniędzy.

Źródło: https:

Zmiany na rynku technologii do analiz przestrzennych

Dodano: 15.03.2018 15:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Mapy to nie tylko aplikacje do nawigacji drogowej, ale również potężne narzędzia do wyznaczania kierunku rozwoju cyfrowych gospodarek. Z badań wynika, że 50% organizacji widzi w zmianach dotyczących analiz przestrzennych szansę na rozwój swoich produktów i usług.

Tagi: Zmiany, Mana
Źródło: di.com.pl

Thomas Caulfield nowym dyrektorem generalnym GlobalFoundries

Dodano: 12.03.2018 19:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zmiany na najwyższym szczeblu. Po ponad czterech latach kierowania przedsiębiorstwem, dyrektor generalny GlobalFundires, Sanjay Jha, postanowił oddać stery w ręce nowego szefa. Na tę pozycję wybrano dr. Thomasa Caulfielda, który do tej pory piastował w podmiocie stanowisko starszego wiceprezesa. Właśnie z tego powodu trudno się spodziewać, by polityka firmy miałaby się znacząco zmienić.

Źródło: https:

Zmiany cen i nowości w Play

Dodano: 08.03.2018 12:11 | 4 odsłon | 0 komentarzyPlay zmienia ceny dziesięciu smartfonów i jednego odnowionego klasyka. Są też dwie nowości w Play Internet PRO.

Źródło: www.telepolis.pl

HP EliteDisplay Z23n Led 23 G2 1920x1080 IPS, HDMI, VGA, DisplayPort.

Dodano: 08.03.2018 1:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Gwarancja najlepszych kolorów i szerokich kątów widzenia Matryca IPS (In-Plane Switching) gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN/TFT. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas. Przyjazny środowisku panel z podświetleniem LED W porównaniu z konwencjonalnym podświetleniem lampami CCFL podświetlenie LED ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii. Nie zawiera również rtęci, więc ma minimalny wpływ na środowisko naturalne. Obraz ostry jak brzytwa Dzięki zastosowaniu technologi IPS a także ekranu Full HD. Zaawansowana technologia sprawia, że obraz jest ostry i wyraźny a rozdzielczość Full HD gwarantuje wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Korzystaj z urządzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie Zmiana orientacji ekranu jest tak prosta jak ruch ręką, a to dzięk funkcji Pivot. Pozwala Ci to na obrócenie ekranu w pionie o 90 stopni zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebował. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem. Korzystaj z urządzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie Zyskaj większą liczbę portów USB Monitor umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń USB codziennego użytku. Po podłączeniu komputera do portu wysyłania danych, można używać portów USB monitora dla urządzeń peryferyjnych takich jak klawiatura, mysz lub inne urządzenie USB. Doświadcz znakomitej jakość dźwięku i obrazu Monitor posiada port HDMI, dzięki czemu umożliwia podłączenie odtwarzacza Blu-ray i całej gamy innych urządzeń takich jak kamera wideo, konsola, odtwarzacz DVD czy inne urządzenia audio-wideo, zapewniając nieograniczoną rozrywkę. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości. Wykorzystaj nowy cyfrowy standard połączeń audio-wideo Interfejs DisplayPort zapewnia ultraszybką transmisję cyfrowego dźwięku i obrazu bez straty jakości ani opóźnień sygnału. Za jego pośrednictwem można podłączyć do monitora m.in. komputer, laptop, odtwarzacz multimedialny oraz wiele innych urządzeń. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników domowych..., Cena: 1099,- zł

Źródło: https:

Zmiany w World of Tanks - nadjeżdża nowy silnik graficzny Core

Dodano: 02.03.2018 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zmiany w World of Tanks - nadjeżdża nowy silnik graficzny CoreW World of Tanks gramy już osiem lat. W tym czasie Świat Czołgów zdobył serca wielu osób. O tym, że nie jest to pierwszy lepszy tytuł, można wywnioskować choćby po tym, że gra została wpisana do Księgi rekordów Guinessa, za największą ilość graczy, zalogowanych w tym samym momencie na jednym serwerze gry MMO. W styczniu 2013 roku grało jednocześnie niemal 200 tysięcy czołgistów. Nic dziwnego, że wszyscy fani podekscytowani są nadchodzącym nowym silnikiem gry. Core Engine pojawi się wraz z największą dotąd aktualizacją już w marcu tego roku. Wersja gry zostanie opatrzona numerem 1.0, a my już dziś możemy przetestować nasze komputery pod kątem wydajności gry na nowym silniku. Wystarczy zainstalować program World of Tanks enCore.

Źródło: https:

Rune: Ragnarok – Zmiana tytułu i krótkie pokazy brutalnej walki [WIDEO]

Dodano: 02.03.2018 14:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zapraszamy na lekcję plecenia krwawych warkoczy.

Tagi: Zmiany
Źródło: https:

Zdjęcia satelitarne przed i po trzęsieniu ziemi. Zmiany są ogromne

Dodano: 02.03.2018 12:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Zdjęcia satelitarne pokazują rozmiar zniszczeń spowodowanych przez potężne trzęsienie ziemi w Papui Nowej Gwinei. Poniedziałkowe zajście...

Tagi: Nowym, Zmiany
Źródło: tech.wp.pl

Sylwester Wardęga: Zmiany w regulaminie YouTube’a uderzają w twórców, uzależnienie się od jednego serwisu było złą decyzją

Dodano: 28.02.2018 20:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Popularny youtuber Sylwester Wardęga w poniedziałkowym vlogu zasugerował, że ostatnie zmiany regulaminu YouTube’a mogą ograniczać liczbę odsłon jego materiałów. Jak nieoficjalnie ustalił serwis Wirtualnemedia.pl serwis nie podejmował żadnych działań związanych z kanałem SA Wardega, jednak twórca w rozmowie z nami powtarza swoje zarzuty wobec YT. - Zmiany w regulaminie już od jakiegoś czasu uderzają w twórców. Najgorsza moim zdaniem jest dezinformacja i poczucie braku jasnych zasad. Poświęcanie się i uzależnianie od jednego portalu było złą decyzją - ocenia Wardęga.

Tagi: Zmiany
Źródło: www.wirtualnemedia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 itblog24.com  - wszelkie prawa zastrzeżone